Včerejší screening 13 týdnů a 2 dny | Moje těhotenství.cz

Včerejší screening 13 týdnů a 2 dny

Obrázek uživatele J.I.T.U.L.E.123

Ahoj holky,tak včera jsme s přítelem byli na screeningu a bylo to super:-)Mimi ultrazvukem přes břicho nebylo vůbec vidět,takže mi ho museli dělat vnitřně a to už bylo super,už má 7,2 cm:-)zrovna spinkalo,slyšeli jsme srdíčko,bylo i krásně vidět jak mu buší,a krásně byli vidět i prstíky:-)no zkrátka byl to krásný zážitek.Vše by mělo být v pořádku.

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahoj holky, prosím Vás jakou děláte zábavu či program svým dítkům, když je venku hnusně nebo jsou nemocné? Mám 20 měsíčního synka a u ničeho mi nevydrží.

Ahoj holky vím,že už se to tady několikrát řešilo, ale nemohla jsem to najít, tak se na vás obracím. Shruba tak týden, jsem si všimla, že když je malá bez plíny,tak si dává ručičky mezi nožky a včera při koupání, jsem se jí jukla na pipinu,a nevím jestli jí má teda v pořádku,ale zdá se mi že má srostlý poševní vchod, chápete mě??

Krásné ráno všem, nás dnes čeká screening v 1.tr. Na krev jsme byli před 14 dny a dnes jdeme na ultrazvuk, tak se moc těším. O víkendu máme s manželem 7.leté výročí,tak dnes jede se mnou a dostane takový menší předáreček a uvidí mimíska na vlastní oči :jawdrop:
Moc bych si přála aby bylo vidět co to je, a když nebude tak se svět taky nezboří :C]]:

Hezký den maminy,
chci se jen zeptat zda někdo nemáte zkušenosti.
V noci mě tak ostře píchlo v levém prsu, až jsem se prohla do luku. Trvalo to asi 15 vteřin.Teď ho jen trochu cítím při hmatu.
Jinak nekojím už 6.měsíců.

Ahoj holky, tak jsem po 3 letech vytáhla oblečení pro miminko po synovi a s hrůzou jsem zjistila, že hlavně na bílém oblečení jsou žluté fleky. Kamarádka říkala, že se jí to taky stalo, je to prý z těch různých krémů a olejíčků.

Ahoj všichni tady je mých pár dalších dílek za poslední týdenpár chlupatých čelenek atdále.

Ahojte všem,já mám na vás ,,asi,, neobviklý dotaz tak moc prosím poraďte mi někdo.Mám synka ve třech měsících jsem ho pro nedostatek mléka přestala kojit a dnes mu je 16 měsíců.Teď ráno jsem vylezla z postele a říkám si že mam nějaký nateklý prsa,zmáčknu a mě teče po kapkách mlíko Sad Jako je to no

Ahoj holky, malej (5měs) má vyrážku na bradě od slin jak hodně slintá - takový červený flíček a má to už skoro týden a nemizí to. Asi i jak má přitom dudlík a slintá (snažím se mu ho moc nedávat, jen na spaní). Vím, že je to 100% od slin a od dudlíku. Co by na to pomohlo? díky.

ahoj holky, tak dneska jsme se v noci do 1 praly s malou ted spí už 8 hodin!!!!! zkoušela jsem ji probudit pořed hodinou ale jako nic, prso párkrát potáhla a zas zalomila, nevím co dělat no, mám ji nějak brutálně vzbudit? nebo odsávat? já nevím už nepila 8 hodin!!! je jí 6 týdnů

Ahojky všichny maminky,
nenašla by se tady maminka z okolí Lhotkay, Hoštálkovic či Petřkovic aj. na společné procházky s dětmi mám skoro 2letou holčičku a chybí mi kamrádka se kterou budeme trávit volný čas a máme ho opravdu hodně.
Jestli chceš tak písni osobku Smile