Včera nám byly krásné 2 měsíce :o) <3

13.01.2011

Ahojky maminky :-)
Tak se po delší době opět hlásíme a opět jsem tady dlouho nebyla. Taaak jak jsem si to tady tak pročítávala tak skoro každá z vás tady s něčím bojujete. I my bojujeme. Nekojím což mě mrzí. A učíme Terezku spinkat samotnou ve své postýlce, protože byla zvykla na ruce. No hold byla malinkatá a lehoučká a vždycky mi ji bylo tak moc líto. Včera jsme měli nádherné dva měsíce. Dva měsíce prožívám něco neskutečně krásného. No ale někdy je to o nervy. Nemyslím to zle samozřejmě. Terezka je většinu času moc hodná holčička :-) :h: Taky si už zvykla na lehačku (předtím tam nechtěla vůbec být) někdy tam usne a je spokojená, takže si v lehačce dává takových 20-40 minut spánku :D Poslední dva týdny si broukáme a nejraději dělá sovičku :-) Hůů a proto ji taky říkám Sovičko. Děsně se jí líbí jak to opakuju :€): A dva dny tomu zpět se Terezka na nás začala usmívat. Byla jsem z toho úplně hotová. Samou láskou bych jí snědla.
Maminky... v kolik vám chodí vaše poklady spinkat? My jelikož chodíme na procházku skoro každý den (dnes to asi nepůjde u nás děsně prší) okolo té 2-3 vyjdeme a vracíme se kolem 5 a okolo 6, pů 7 někdy v 7 se koupeme. A Terinka usne až o pů 11! :jawdrop: A to se snažím Terezku unavit aby mi usla dříve, ale prd nejde to. A tak se probudí okolo 5 rána. Ale zase na druhou stranu spinká 6 hodinek někdy jen 5 nebo 5,5 ale pořád lepší než jen 4 hodinky. Je to šikulka a já jsem si už tak nějak zvykla chodit spát později.
Jinač od neděle jsem začala chodit na Zumbu a je to holky bomba! Moc mě to baví a po prvních 15 minutách jsem byla spocená. Už se těším na další neděli ;) Včera jsem se vážila a jupííí juchuchů už jenom jedno kg a jsem zpět na své váze 60 kg. :metal: Ale pak by to ještě chtělo zhubnout ty špeky. To nechápu zbývá mi jen jedno kilo, ale břicho je takový špek :O Budu muset více na sobě zapracovat.
A posilám i jednu Vánoční fotečku. Teprve teď mi došlo, že jsem tady ani žádnou nedala.
Opatrujte se a posíláme s Terezkou pusinky no a Terezka posílá spíše takovou žužlavou pusinku, zjistila totiž že ty ručičky jsou fajn v pusince :€):

Včera nám byly krásné 2 měsíce :o) &lt;3
Včera nám byly krásné 2 měsíce :o) &lt;3

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nazdárečeeeek :-) Jak tak kokám tak vlastně všichni Lupínci jsou tady faaaktže k spapání :c: Režim se nám nějak ustálil, tak doufáme, že se to pak ještě časem upraví. Režim no vyhovuje, nevyhovuje. Bohužel jak to má tak to má. Já jsem se jí nějak přizpůsobila a celkem jsem si už zvykla. Takže teď i stíhám více věcí jak předtím ;-) Tak to Terka usne skoro hnedka v kočárku, někdy tam pláče, protože nesnáší když ji nasazuju čepičky. Ona to nenávidí a nemá taky ráda, jak ji mažu pusinku. Nevím proč :bulva: To naše malá usne vždy kolem půl 11, 11 a včera třeba kolem 23:15 ale probudila se v 00 hod a plakala, ale to ji asi bolelo snad poprvé bříško, protože prděla dost šíleně. Tak jsem ji chvilinku pochovovala a bylo fajn. :metal: Jooo Zumbaa je peckáá. Taky jsem uvažovala, že bych ji cvičila i doma. Ty sis koupila ty CD?
Posíláme hubánky :kiss:

In reply to by sanyyynka

No joo, jsou uplně všichni k sežrání...prottě Lupínci noo :c:
Tak to já si taky něco podělám, když mi odpoledne většinou prospí.. a usíná třeba už po 7hod, ale třeba jen do 8, to si jakože asi jen odpočine či co a pak je hore cca do 10hod...no včera jsem se ji snažila vůůbec neuspávat na rukách (když ji nebolelo bříško ani nic netrápilo), dala jsem ji do postýlky po té 7hod a sem tam chtěla podat dudu když ji vypadl, ale vždy zadřímla jen tak na 10-15min a tak to bylo až do 9, kdy už byla zase hladná, tak se napapala a já ji zase dala do postýlky (dnes jsem ji svázala ručičky plínkou jako v porodce, že to zase zkusím co to udělá), no do 10 jsem ji musela pár krát dáz dudu, no ale usla nakonec i bez pěstování a to do 3hod... o půl 4 už zase spinkala a to až do 8.30 :c: takže supeeer, plinka asi zabrala, dnes zkusíme zase. Ale 5hod v kuse jsem teda nespala, manža vstával v 5 do práce a neslyšel ji dýchat, tak že si mám jít poslechonout já, tak jsem musela vstát a poslechnout, ale jen jsem se nahla k postýlce zavrtěla se..no jo, starostlivý tatínek :///: a to máme monitor dechu.
No a ted si dává zase šlofika (vydržela vzhůru 1h a 15min). Ale stihla se za 7min přejíst, tak jsme blinkali..
Jinak naše malá už většinou usíná když ji dávám do kombinézy :///: a naštěstí je nevadí oblékání ani mazaní.
No jo, prdíčky Vás potrápili...to nás taky často. Bobečci malí.
No Zumbu mi můj stahl z pc :///:
Taky posíláme :kiss:

In reply to by Mispulin

Jj to teda jsou :-) Naše Terka ráno vstane - je to individuální, ale kolem 11 si hodí 30 -40 min. v lehačce :-) No joooo to já nesnáším! Dám ji do postýlky a řeknu si: Uf a spí, konečně a ona se probudí za 15 minut a pláče, no to by mě trefilo, - fakt! Spinkala 5 hodinek, jůůů to je paráda aspoň jsi dospala ztráty, co? :-) My monitor dechu nemáme, ale silně jsme ještě v těhu o tom uvažovali, ale nakonec to nemáme. Z PC? to joooo! Tak to se musím taky podívat jestli někde není Zumba. Ale jít tam cvičit je pro mě lepší, více mě to donutí :///:
A jak to bylo dneska se spinkáním? To Terka buntovala do půl 1 rána a ne a ne usnout! :jawdrop: No tak jsem si ji vzala do postele a po 20 minutách co i tam plakala usla. A ráno vstávala o půl 6 a dala jsem ji napapat, přebalila a opět nechtěla spát, tak jsme si lehly do obývák, ale zase nechtěla spát. Tak jsem si s ní hrala do 7:15 rána a pak to zalomila :D Máme asi divné dítě :D Já ji třeba ve 4 ráno přebaluju a ona si už povídá a tlemí se na mě :D Pipinka mojeee :-*

Je moc krásná. Už Vám začínám závidět že máte miminka doma, já si musím počkat do června:-))
Myslím, že s tím spaním je to normální ikdyž u každý to má asi individuálně, kamarádce chodí mrňous taky spát mezi 10-11 dřív neusne ikdyž se ho snaží unavit...tak nevím mno:-)
Jinak držím palečky aby malá pěkně rostla, mějte se hezky

In reply to by Alenka13

Děkujííí :-) A víš co? Já zase závidím tobě to krásné těhulkování. Hrozně jsem chtěla aby byla malá už venku a teď? Teď bych chtšěla mít zpátky ten pupík. Bylo to moc krásné. Tak režim se nějak ustálil, ale pevně doufáme, že se to ještě upraví. Tak jsou taky teprve Terezce dva měsíce, tak musíme ještě něco vydržet. I když jako to jsem fakt nechápala, že já jak byla miminko, dostala jsem feminar nebo sunar a já spala od 7 večera do půl 9 rána a to jsem ještě někdy spala :D Byla jsem zlaté dítko :°O°: Ale za to u ségry si to mamka pěkně vychutnala. Nikol bez mamky neusla ani ránu, musela mamka sedět u postýlky a hladit ji no mazec. Děkujeme. Hlavně vy ať krásně rostete a přibýváte na váze :-) :€O:
pa :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka