Včelička Cophia má svoje včelátko a posílá pozdrav :)

04.02.2010

:\x: Cophi je jasným důkazem toho, že se kolikrát bojíme úplně zbytečně!!! Posílá mms a vzkaz :k:

Ahojky, tak hlásím 3.2.2010 ve 22:20 se narodil Matyášek 3940 g a 52 cm, šlo to hrozně rychle a bez nástřihu :-) 19:20 mi začaly bolesti, šlo to jak po másle.

:h: :a:

Včelička Cophia má svoje včelátko a posílá pozdrav :)

tak to jsou oba moc šikovní jak Matyášek tak maminka - žádný štráchy a šup ven :one: Takhle by to mělo být!!! Mooooc GRATULUJI - Matyášek je fešák a hlavně šikovný, že mamku dlouho netrápil. Takže hodně štěstí, zdraví a lásky do života!!!! :h:

gratuluji, chlapeček je nádherný. A porod taky super, jenom tiše závidím a moc vám to všechno přeju. :q: :k:

No to je paráda takový sešup!!! Moc gratuluju a Matyáškovi děkuju, že maminu moc dlouho netrápil :-) Heky si ty první chvilky užijte pospolu.
Já budu mít taky takovýho hodnýho a rychlýho klučinu :-)

zprávička takhle po ránu :one: COphi moc gratuluju k nádhernému chlapečkovi :qu: a zvládla to perfektně :dance: akorát teda ti dr nekecali, je to macík hezký :///:

In reply to by Pecicka

Nebůůůj Pecošků! :k: To bude dobrý, uvidíš. Podivej na nás, rodili jsme před 13 lety, máme 31, couváme a taky se nebojíme.... (kecáme) :s: Zkus se nestresovat bobi, bude to dobrý :h:

In reply to by Pecicka

Třeba to fakt nakonec dopadne tak, že Tě v pátek prohrábnou, začneš špinit, večer rupne vodka tablietnaja a pojedete, malé bude mít..... 3,70 :s: a budeš v pohodě!!!! :k: Moc Ti to přeju, ať se už dlouho netrápíš.

Ty brdo ten je krasny!!! Moc gratuluji!!! Jak ja ji zavidim, ze to ma za sebou :( v dobrem samo, tak se chuderka bala!!! :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka