Včelička Andrejiika posílá pozdrav :)

27.01.2010

Já se holky omlouvám, že to tu dneska hltím, ono se to opravdu nasbíralo a teď navíc píše Andrejiika pro Vás mms, tak vkládám:

Ahoj, zdravíme všechny včeličky, takto krásně se nám Verunka umí mračit :) ale je moc hodná. Bojovaly jsme s kojením, a když se mi nalily prsa, tak má chudinka Verunka žloutenku. Pořád spinká a pít moc nechce. Taky máme špatné kyčličky kvůli KP, tak musí mít široké balení a roztahovat klouby a u toho Verunka i maminka brečí. A ještě větíky. Ale my už všechno vybojujeme. Určitě už je na světě hodně včeliček. Moc Vás zdravíme. Verunka s maminkou.

Včelička Andrejiika posílá pozdrav :)

Andrejiko, to zvládnete-uvidíš. Já v porodce brečela taky každý den. Prvě se malý narodil předčasně, tak neuměl sát, pak dostal žloutenku, takže jsem ho k pití těžce přemlouvala a každý druhý den mu brali odběry krve, což jsem zase obrečela. Teď jsme už doma, podle všeho má malý už 3300g :) ale zase bojujeme s blinkáním a vzduchem v bříšku-hormony jsou děsný mrchy, taky mi dávají zabrat-naposledy jsem měla slzavý údolí v neděli před celou rodinou... Ale teď už se cítím zase lépe, zvykám si na to všechno a my ty prcky vypipláme! Tak se držte holky. Pa pa :a:

Krásné bobátko včelátko :{~{: Budeme držet palečky, aby těch slziček bylo co nejmíň (nejlíp žádné :h: )

Malá je krásná ....a není zamračená , spíš smutná ....ale ono se to obrátí a těch úsměvů ještě bude :-)
Mamince gratuluju k narození tak krásné holčičky ..určitě se těší jak jí bude oblíkat do růžovýho a na ty zábaly za chvíli zapomene.
Vydrž mamčo, vydrž :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka