Vaše názory- přenášení | Moje těhotenství.cz

Vaše názory- přenášení

Obrázek uživatele Janča24

  Ahojky. Holky, mám takový dotázek. Kamarádka měla termín porodu 25.6. a dodnes ještě neporodila. Nemá vůbec žádné příznaky. Prý se ani neotvírá........prostě vůbec nic. Doktor ji poslal 1.7. do nemocnice, odkud ji vrátili domů. Pokud teda se to nepodaří dnes, zítra nastupuje opravdu konečně do porodnice na vyvolání. No řekněte mi, jestli je normální nechat takhle dlouho přenášet ( 12 dní ) Poslední termín- podle pohybů měla 4.7. Všichni už jsme nervózní.......

  Komentáře

  Obrázek uživatele maki.99

  normální je _) já měla poslední termín 29.9 a rodila jsem 15.10...pak to bylo i jasně vidět na plodovce a placentě.malej se napil a voda byla totalně zelená a měl v sobě nějakou infekci z toho.

  Obrázek uživatele adela kochrtova

  Stejně jako u nás, já přenášela jen 7 dní a malá pak byla na přístrojích s infekcí a cpali do ní antibiotika Sad

  Obrázek uživatele X-PA

  Já jsem přenášela 13dní od prvního termínu a 10dní od druhého termínu. Je to opravdu jen orientační datum.

  Obrázek uživatele Janicka78

  Jani, porod +/- 14 dní před termínem či po něm je normální, pokud má mimísek dostatek plodové vody a voda není kalná a mimi neubývá na váze, tak lze nechat přenášet i 14 dní. Hodně taky záleží na doktorovi, zda se pro vyvolání porodu rozhodne již dříve.

  Obrázek uživatele tessie

  ahoj, termín porodu je fakt jen orientační datum, počítá se +/- 14 dní
  Tess

  Obrázek uživatele marka1

  mě v porodnici říkali že mě taky nechají přenášet 12 dní takže to asi normální je... přenáším 7. den tak už se mi to blíží...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Ahoj holčiny, chtěla bych se zeptat jak reagujete na klimatizaci? Myslím že včera se tady některá z vás ptala na to samé, akorát jak moc to může ovlivnit mimíska.

  Ahojka :ooo: ,

  Ahoj holky, potřebuju od vás radu. Jsem ve 31 tt. a včera, než jsem usnula, jsem šla na záchod a najednou se objevila červená tečka na toaleťáku. Byla jenom taková milimetrová, světle červená. Za čtyři hodiny se to opakovalo. A pak už nic. Ale přišlo mi, jako bych si někde praskla nějaký vřídek nebo co. Žádné krvácení. Ale docela mě to rozhodilo. Mám se tím znepokojovat a jít k doktorovi?

  Ahoj holky, potřebuju od vás radu. Jsem ve 31 tt. a včera, než jsem usnula, jsem šla na záchod a najednou se objevila červená tečka na toaleťáku. Byla jenom taková milimetrová, světle červená. Za čtyři hodiny se to opakovalo. A pak už nic. Ale přišlo mi, jako bych si někde praskla nějaký vřídek nebo co. Žádné krvácení. Ale docela mě to rozhodilo. Mám se tím znepokojovat a jít k doktorovi?

  Tak už je ze mě veliká holka Dance 4 , mamka si mě načančala do šateček a hádejte co jsem udělala? :? Celá se poblila :s: :sick: , tak jsem pak musela ven jen v bodýčku :C/):

  NeNe Dobré ráno.Nemáte někdo zkušenost jak vlastně zjistím v jakém týdnu těhotenství se nácházím?Podle pana doktora je to tak 3.týden ale kamará

  Pápá Ahoj holky a deníčku,je tu pondělí a tak musím zapsat,že s Holčička Amálinkou vstupujeme do 23tt(23+6)trošku jsme se posunuli od minulého ultrazvuku ,ale na termínu

  tak já jsem dneska 23+1...břicho nějaké podezřelé velké...u prvného jsem absolutně nevěděla ještě že jsem pořádně těhotná a teď vypadám, jako bych už šla rodit.....jinak 4,5kg nahoře stále drží...ve středu jdu na tysty ohledně cukrovky, tak jsem zvědavá!!!!!! Bude to asi hnus vypít tu sladkou vodu jak jsem slyšela!!!!

  Ahojky maminy,kupujete tento dětsky čajik,a jaky? Mimčo s dudlíkem

  Tak dneska jsme 40+1 a zítra jedeme do Prostějova na 8:00 na vyvolání porodu.Takž se nám nejspíše miminko narodí 7.7 a to mají moji rodiče 30 let výročí svatby a můj bratr má 20 let, takž bude hodně důvodů k pořádné oslavě :k: