Vali po píchnutí naušniček | Moje těhotenství.cz

Vali po píchnutí naušniček

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky tety! :k: Pápá
Moc vám všem děkujeme, že jste na nás myslely! :k: Valinka byla moooc statečná, Srdce plakala asi jenom dvě minutky. Nejhůř jsem na tom byla já, sice jsem to ustála, slza kupodivu nekápla, jsem na to byla snad malinko i připravená, ale rvalo mi to šííííííííííleně srdce. :r: (chudinka, z toho až syčela, né brečela, ale syčela..)Nakonec jsem to odnesla já, kdo tam s ní šel a seděl s ní na křesle na sobe v klíně. Její nožičky mezi nohama, ruce jsem taky musela držet a sestra držela hlavičku. Ale nedívala jem se, jen, jak tam trčela jehla v oušku, taková mega tlustá :jawdrop: a čekalo se, než nabere nějak tu naušničku, po tom už jsem se nepídila, začalo se mi dělat nějak šoufl). :s: No a jelikož jsem měla plné ruce práce, tak jsem předpokládala, že dudlík jí brzo nebude zajímat a vypadnul by, tak jsem si ho dala do pusy a to jsem neměla dělat. Dostala jsem jak od pana doktora, tak i sestřičky kázání, že ani vlastní matka nesmí svýmu miminku olizovat dudlíka, že máme moooc bacilů v puse a že geny jsou po nás jen z půlky a tak se to nemá mixovat. Místo, aby mi řekl, jak mam o ouška pečovat, kdy sundat náplast, tak jsem ho musela utípnout a zeptat se na to sama. :? Tak pak zřejmě pochopil, že mi to nezajímá, že si stejně budu dělat vše po svém a mlčel. :s: :///: :\x: Sestra ale stejně mi vzala dudlíka a šla ho umejt pod kohoutek.Zaplatila jsem 250 kč, spoustu nervů, potu tam nechala a šli jsme. A už v čekárně malá rozdávala úsměvy na děděčka, kterej tam byl s náma, o sto šest! Pak spinkala cestou domů. No a doma jí tahalo sundavání náplati, tak to si taky ještě malinko pořvala, ale jinak spinká, no jedna báseň! :#~: (snad to zase nezařiknu!). :s: :^O^: :spid: Většinou, co o všem možném dr. povídají, že bude mimi špatně snášet, mi snášíme na jedničku. :qu: :c: Po hexe spíme jako novorozeňátka a teď taky. Akortá mam strach, jak se pořád šmrdlá, že si je vyrthne. :jawdrop: Večer jsem jí ještě dávala najíst a koukám, má krev vedle očička, zase se drápla! :r: A to má odstříhaný nehtíky, jak to nejvíc jde! Potvora, budu muset asi koupit ty malinkatý rukavičky, hlavně slabounký, aby jí nebylo horko. Myslíte, že je mají kdekoliv s dětskýma potřebama? :#o:
Mame to za sebou, jsem moooc ráda, měla jsem z toho děsný obavy, jak to dopadne. Doufám, že se nám to rychle brzo zahojí! Děkujeme, že jste na nás mysleli a že jste to dočetly až sem, jste andílkové! :#~: :c:

Komentáře

Obrázek uživatele mikoss

Ahojky, tak jste to hezky zvládli obě. Neboj, Valinka si už z toho nic nepamatuje. Ty rukavičky bych jí ale nedávala. Ona teď potřebuje dostat hodně citu a zručnosti do prstíků a tímhle bys jí to brzdila. To radši ať se občas šrábne. Škrábou se všechny miminka. Ty ostříhané nehtíky jsou ještě tvrdší a ostřejší. Třeba je zkus jen opilovat, třeba to bude lepší. Až ten cit do nich dostane, škrábat se nebude. Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Miki. Měla jsem toho ale plný brejle. Smile Ještě, že se to absolvuje jen jednou v životě! teď zase trnu, aby si je nevyrthla. Míša už mi řiká, ať jí při večerním usínání klidně nechám plakat, ale kdepak,jí hned vidim, jak si vytrhla naušničku a krvácí. Hned myslim na ty nejčernější scénáře! :s:
A díky za radu s těma nehtíkama, ale u nás je to jedno, jestli jsou nebo nejsou ostříhaný, ona je poškrábaná pořád! :spid:

Obrázek uživatele mikoss

Náš Daník, je taky pošrábaný pořád. Nehledě na to, jestli je má ostříhané, nebo ne. Jednou měl dokonce krvavý šrábanec v očičku, v tom bělmu ://:
A myslíš, že by tak lehce dokázala prostrčit prstík tou náušničkou? Určitě ne. Já myslím, že by si ji určitě nevyrvala. V tomto věku už vnímá, tak by citila, že to zatáhnutí (a že by muselo být sakra silné) ji bolí. Včera jsem malému sušila ouška a jak jsem mu tam strčila ten čtvereček tak ho to možná trochu zabolelo, nebo něco a naprosto vědomě si to s ucha vytáhnul. Třikrát po sobě. Nevěřím, že by si ji vytrhla. Neměj strach Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Chuděrka, až takhle se dokáže "zrakvit" ? ://: Koulení očima Naše si takhle docela dost vaškrábla oko koutku očního a tekla jí až krev. A v ručičkách ještě moc cit nemá, teď jí byli čtyři měsíce a co vezme, to chtě nechtě vezme a drží. Prstíky má úplně silou bílý, jak silně tlačí a za naušničky už jsem jí přištihla, jak se za ně drží a pak začne plakat. Ona sice neprostrčí prstík do toho očka, ale chytne statečně. Sad Ale díky za info! :qu: :C]]:

Obrázek uživatele mikoss

Ach jo, ti mimísci jsou ale popletové, takhle si vědomě ubližovat :s: :s: :s:

Obrázek uživatele Martta

Ahojky Jani, VALINKA Holčička je s těma náušničkama úplně k nakousnutí Jednička :c:
Obdivuju tě, při injekci a při braní krve u Vojtíka jsem byla docela v klidu, ale kdyby mu měli píchat ouška, asi bych z toho byla hotová. Ale zase za tu chvilinku to fakt stojí, už je z Valinky slečna Holčička moc jí to sluší :k: :k: :k:
No oni jsou doktorky na ten dudlík asi všechny alergický, já dokonce dostala vynydáno a to ho zásadně neolizuju. :w:
Šla jsem s malým dovnitř u doktorky a měla jsem v puse jeho dudlík, ale obráceně. Prostě jsem měla plný ruce, tak jsem si ho dala do pusy, ale za to držátko a sestřička zdálky špatně viděla a myslela si, že ho cumlám, tak mě sprdla. Jak jsem se přiblížila, tak viděla, že ho jen držím zubama za tu rukojeť (nebo jak to mám nazvat) a zklidnila se. :///:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Martičko! (já úplně přehlídla Tvuj příspěvěk, se omlouvám! )
Ta doktorka by se teda měla dojít na oční. :///: Blum 3

Obrázek uživatele kora

ahojky moc vám to sluší Smějící se mimčo my jsme byly v uterý na nastřelení přišlo mi to šetrnější mala má obě ouška krásně zahojený :qu: takže je co nejdříve vyměníme za ty krásný .píchání mi přišlo moc drasticky :jawdrop:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky Korinko! Tebe už jsem tady neviděla ani nepamatuju! Nebo jsem slepá :s: ! Jak se máte?
U nás nastřelění nedělají.. A bylo to docela hned, až na to kázání a i tak, mi to přišlo docela dlouho, když jí ubližovali. Ale prý jsme tam byli se všim všudy pět minutek. A rovnou nám dali naše naušničky. Vám dávali nějaký zatim provizorní? :#o:

Obrázek uživatele MiškaT.

Šikulka malá, krásně to zvládla.
Co vám poradili na ošetřování oušek? My je máme píchlé 4 týdny a jedno ouško malé pořád hnisá. Mažu Framykoinem, potírám líhem a pořád se to nechce úplně zahojit. Díky.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Miško! Poradil nám jen protáčet naušničky, aby jí tam nepřirostly a potírat ouško lihem, tu dírku a i naušničku a projíždět s tim v tom oušku. Jinak nic. Musí se prý hlavně odstraňovat ten šlem z hnisu, so se drží na oušku i na naušničce, čim častějí, tím líp, ale opatrně, aby se to zase zbytečně nedráždilo, mi povídal, že z kraje dvakrát denně, dle potřeby i víckrát, ale pak, p zahojení už jen jednou denně, jako prevenci a kdyby to prý ještě hnisalo po týdnu až 14ti dnech, tak máme přijít..
Tak snad se vámto brzo zahojí!!!! Foukáme na dálku! :c: Pápá

Obrázek uživatele MiškaT.

Díky, to samé dělám taky, protáčím a mažu lihem ouško i naušničku. Teď už je to lepší, hnis už tam nemá, ale takovou jakoby bouličku. No zítra jdeme na kontrolu a vážení, tak to dr. ukážu a uvidíme co nám řekne. Díky za pofoukání Smile Pápá

Obrázek uživatele rena88

Ahoj Jani, ježiš tak si říkám že ještěže máme chlapečka.. Blum 3 co my jako ženy už odmalička musíme protrpět, to je hrozné.. Ne Chudáček Valinka a chudáček maminka..mě by bylo taky zle.. :sick: Valince to moc sluší a hlavní je, že už to máte za sebou!!! :cat:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky reny! Jojo, hlavně, že už tam nemusíme! Když trčela ven ta mega jehla, no fuuuj! Bylo mi jí tááááák líto! Jsem jak lvice Elza, taky jí budu chránit tělem i duší a běda,kdyby jí chtěl někdo záměrně ublížit! Bych byla hooodně zlá! Dance 4 :C]]: Ale bohužel, tohle musela vytrpět. :r: Máš pravdu, ženský trpí už od malička! :s: :\/|:

Obrázek uživatele Tez

Malá je kočka! Ale ten tvůj popis, no taky se mi z toho udělalo trochu zle... Sad Já bych to nevydržela, bylo by mi jí taaak líto... Ale asi vydržela, kdybych měla holčičku,ale... No, je to šikulka a přeju, aby se jí to dobře hojilo!!! :w:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Tezinko! Jsi zlatí! Zatim to vypadá, že dobře se hojíme, ale člověk němá nic zakřinkout! Ne Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Mišulko, moc díky! I za informaci! Zatim jí to nehniše a ucho si snad neutrhne, tak nebudou zapotřebí, ale moc díky!
Vikinka je myslim dost užije! Aby byla pěkně v teploučku, holka maličká! Srdce :qu:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Luně tam nahoře? Jo, tam mají fajnový věcičky! Jednička A na ten MMB musíš bejt zaregistrovaná, když chceš nakupovat, třeba jako na Aukru? Jinak to nejde? :#o:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Tak to je super, až bude časík, zkusím se tam na to juknout, díííky moc!A tam vedle z toho dětsýho máme čepičku, kterou jsme teda ani jednou neměli na sobě, co má malá šíšu jak starostka, ale máme tam odtud deku a je moc fajn, do autosedačky. Smile

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Tak to je paráda! Pak se mi nezapomeň pochlubit. Smile

Obrázek uživatele Jajda007

Ahoj Jani, no, jste statečný holky, Valinka je fakt :cat: a velká parádnice. My taky obrečeli i to sundávání náplastí a ona to dokonce měla až vzadu trochu navláskách, takže i trochu depilace - nedivím se, že tak plakala chuděrka. Jo o tom dudlíku to vím, tak to radši nedělám, ale myslím, že i tak si Dr to dlouhý kázání mohl nechat od cesty, ještě tady v takové situaci, když seš vykolejená, stejně ani nevíš, kde ti hlava stojí (teda alespoň tak to bylo se mnou). Hlavně že už to máte za sebou a Valince ať se to rychlo zahojí. My ani nemuseli dávat žádný sirupek na bolest, malou to čividně nebolelo, akorát nám to do týdne začalo hnisat, tak jsme to zasypávali framykoinem. No a teď po měsíci nám jedno ouško zase začalo trošku hnisat a zčervenalo, ale to je myslím tím, jak se teď začala šudlat dost kolem oušek. Tak posíláme Valince pusinku, aby se jí to brzo zahojilo Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

čauky Jajdinko! Moc děkujeme! :k: :c: Pápá
Zatim vše zvládáme bez rukaviček, tak uvidíme! Zatim nemusíme ničim mazat, jediný, co mam dělat je to, že mam protahávat dopředu a zase zpátky naušničky,jako s nima projíždět tu dírku, nebo jak to nazvat a vždycky potřu ouško líhem a pak i naušničku a s tou mokrou od lihu projedu zase zpátky a ono se to snad hezky prodezinfikuje! Dance 4 Ale taky se šudlá dost kolem oušek, někdy až se bojím, že si vydlubně oko a utrhe ucho! Doufám, že už hnisat nezačne! A Vám, ať se brzo zahojí! A zkusila si ten Líh? :#o:

Obrázek uživatele Jajda007

Jo jo, lihem čistíme od začátku, ale mě mamka říkala, že to prostě vyhnisat musí, no, musím to zaklepat, ale už to má zase skoro zahojený, tak doufám, že už to tak zůstane. Ale hlavní je, že to ty naše prdelky nebolí Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

No snad v tom nemají žádný pnutí. Nebo pálení, či co ještě jinýho. A vám se to už normálně zahojilo a pak se zase to ukázalo? No doufám, že se nám nic neukáže, vypadá to skoro zahojeně a to to má 4 dny po píchání. No v pátek 13týho. Chuděrka.. Sad Asi to nebude jeden z těch jejich nejšťastnějších dnů. Smile
Jsem ráda, že se vám to už zahojuje! Je fakt, že někomu to prostě musí vyhnisat, aby byl klid! Tak foukáme, ať už jste o.k.!!!! :w:

Obrázek uživatele Jajda007

Jani, tak my to měli tak, že když to Viktorce píchala, tak jí tekla krev jen z jednoho ouška, to druhý vůbec nekrvácelo, pak když jsem doma sundala náplasti a vyčistila lihem, tak to měla asi 5 - 6 dní úplně kráný, vypadalo to, jako by to měla píchlý už roky. No a tak ten šestý nebo sedmý den jí to zarudlo okolo dírky a trochu hnisalo, tak jsme čistili a čistili, dvakrát jsem jí to myslím zasypala tím Framykoinem. No asi do týdne se to spravilo, už to bylo zase hezký no a za nějakou dobu jí to zase okolo těch dírek zarudlo a hnisalo (je zajímavý, že když jí to hnisalo poprvé, tak na tom bylo hůř ouško, které při píchání krvácelo, no a když jí to hnisalo teď podruhé, tak jí zase vyhnisalo to druhé ouško, co bylo před tím skoro zdravé). No, koukala jsem, že dneska už je to skoro úplně ok, tak snad už to tak vydrží. Jinak abych pravdu řekla, tak si fakt myslím, že to musí vyhnisat asi každýmu, tak uvidíte, budeme vám držet pěstičky, aby to malá měla co nejdříve krásný a zahojený

Stránky

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

ahoj holky, které ještě nespíte. Chodila jsem na injekce agolutin kvůli upravení cyklu asi 8 měsíců, pak mi na 2 měsíce nasadil clostík, neotěhotněla jsem, ale po něm se mi to na 6 měsíců upravilo a teď je to 59 dnů co jsem to opět nedostala. Test mi před 3 týdny vyšel negativní, takže v těhu nedoufám, nemám žádné příznaky.

berusky moje nevim cim to je, ale zacinam mit hrozny strach z porodu...nevim jestli to zvladnu a mam strach z toho co me ceka Sad porad na to musim myslet a dokonce kvuli tomu v noci nespim...co mam delat????.....mam nekdy pocit ze se z

ahojik holciny tek podavam hlaseni vcera mela dorazit mrcha :spid: a zatim neprisla :\x: dnes jsem 5ty den po dobrani dupose tak necham radeji casek pockam jeste tak tyden jestli mrcha dorazi nebo k nam priletel jezula drive nadelovat Smile a jak jste na tom vy holky snazilky drzimmmmmm palce a

Dobré ráno už to tady určitě bylo,ale to si myslím vůbec nevadí napište kolik váží vaši drobečkové moje 4 a půl měsíční Anička váží 7 kg je to přádná baba,akorát se ráda nosí tak to je docela makačka Holčička

Maminky jak casto muzu pouzivat rektalni trubicku?

Ahoj holky, jsem zase vzteklá na přítele, to tady ale nechci řešit. Tento měsíc je poslední, kdy se v něčem angažuji a od prosince, ať si pan chytrý zjistí, kdy že vlastně je ta "evoluce" Smile

Chtěla jsem se vás zeptat,zda u někoho vaše dítko dělá věci jako hejkání a funění??

Ahojík holky,
asi to tady zaznělo už tisíckrát, ale jaké dáte mimískům jména? :#o:
Mě vůbec nic nenapadá...??? Teda napadá, ale nevím, jestli bych se dítěti s takovým jménem zrovna zavděčila..?? :$$:
Prosím pište jaké se vám líbí jména a jaké chcete dát vašemu potomku...???
:+^*: :+^*:

Ahojky,mám takovou zvláštní otázku na všechny.1.Jak si stříháte,stříhaly nehty u nohou přes pupík?2.nebo jste si holíte,holily nohy přes pupík?
Co vy?
3.A jak to máte se sexem v těhu nebo jste měly?