váha mimča | Moje těhotenství.cz

váha mimča

Obrázek uživatele Mihule

Ahojky maminky,chci se zeptat kolik váží vaše 4měsíční miminka?Náš malej má 7070 a 65cm.Skoro o kilo za měsíc,jsem z toho náká nesvá,tak doufám že se to ted u příkrmů srovná a už to tak nepoleze nahoru.


Obrázek uživatele anetkazanetka

mi měli porodní váhu 2850g a měřili jsme 51cm ve třech měsících jsme měli 5490g a 56cm a ve čtyrech ahi 5700gKaždé mimčo je jiné hlavně, že jsou zdravé.

Obrázek uživatele Mihule

My měli 3,50 a 49cm při narození,tak to bude asi v normě.Nemůžu najít na netu žádné grafy.Ale asi by mi to doktorka řekla.My kojili asi týden,od té doby jsme na Nutrilonu,musíme mít AR,což je zahuštěné kvůli blinkání,ale to by snad na váhu nemělo mít vliv,sama doktorka mi řekla,že je nejdražší a nejlepší.

Obrázek uživatele Guffanecek

no,my ho taky papkali a taky comfort,ale myslím že to není tím. Teď jsme přešli na Bebu a přibírá pořád,tak nějak stejně.

Obrázek uživatele Guffanecek

ahojky,naší Verunce bude teď 5měsíců a má skoro šest kilo,ale byla malinká když se narodila,neměla ani 2.5kg. Ty tu nepíšeš kolik měl prďola když se narodil,ale myslím že to je v pohodě,to by ti jinak dr.řekla. Ono se to od půl roka zastavuje a mimísci tolik nepřibírají,to jsem slyšela Pápá

Obrázek uživatele pavlinka.z

My máme 1,5 měsíce a máme 5,70 kg. Při narození měla malá 3,75. Říkáme ji "Koblížku"...

Obrázek uživatele Žaneta J

Naší Natálce byly 4 m v Sobotu a v Pátek vážila rovných 7 kg. Má o 1.2Kg než měla před 6 lety moje 1 dcerka a je taktéž kojená. Je to taková puclinka,tak uvidíme,snad to nebude už teď tolik skákat. U první dcerky to šlo ale taky rychle nahoru jen necelých 5 m