váha

27.02.2008

ahojky maminky chtela jsem se zeptat kolik vazi nebo vazily vase miminka v sesti tydnech..erika vazi 4.90 a je to pry hodne

no ono to určitě hlavně záleží na váze jak se mimi narodilo.. náš prcek měl ve 4 týdech 3,70 kg.. ale určitě je lepší víc něž míň ne? :)

nase male sumo :girl: pribiralo mesicne 1kilo,obcas i 1,2kg!!! myslim,ze Ti nikdo nevycte vetsi pribirani,resi se jen mensi!! :one: Bud rada,ze mas macicka! opacny pripad je desnej a mamky se trapi!!! :a: :a:

Ahoj, my měli v 6 týdnech 4750g, ale to musíš brát kolik jste měli taky při porodu váhu... my měli porodní 3100g (ale spadli jsme na 2800 jak jsme šli domů), oproti mimískům, kteří už z porodnice odcházeli s 3500g jsme byli pozadu třeba... a hodně to není, stačí jedno nachlazení a budeš ráda,že ty zásoby má... aspoň je odolnější

Ahojky naše Justýnka měla v 6 týdnech 4,55 kg a 61 cm. Nepřijde mi, že by měla Erička nějak moc. Teď ve 2 měsících malá váží 5,25. Hlavně, že nám holky přibírají :girl:

se dívám do zázračné knížečky a moje malá vážila ve dvou měsících 5000 gr....takže si myslím, že to je dobré, protože doktorka říkala, že přibírá hezky :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka