V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).

27.04.2010

Ahoj tety. Nestíhám sem moc chodit a reagovat na příspěvky, ale už mám černé svědomí, tak aspoň fotečky té naší dračice vložit musím :girl: ..Včera nám byl oficiálně jeden měsíc :\x: a v Pátek rovné 4 týdny..Letí to šííleně :*[]: , až mě to děsí!! Marianka občas chytá hysteráky, ale už né tak moc a dlouho, jak když jsem tu psala, že ji asi přizabiju ://: , ale zase nám nějak přestal fungovat :/;x: jako zázračné uklidňovadlo a všelék na nespavost :00: ..Už dokážeme zuřit i v něm..Zato v noci jsme zlatíčka už pár dní, tak snad nám to vydrží :-)..Dnes v noci jsem se teda přesvědčila znova o tom, že v noci nebudu ze zásady přebalovat..samo pokud si o to malá neřekne, ale budit ji skrz přebalování nebudu, protože poslouchat ten hysterák půl hodiny v kuse se mi nechce :jawdrop: ..A to vše jen proto, že jsme milostivou slečnu vzbudili na přebalování...mimochodem v plíně toho bylo minimum ://: ..Holky já to naše zlato miluju čím dál tím víc :///: ..Akorát začíná nějak míň spát přes den, takže doma bordel jak v tanku :€z€: ..

V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).
V Pátek nám byli 4 týdny a včera nám byl ofiko 1 měsíc :-).

Ty jo, vám už je měsíc, no teď už skoro 2 měsíce, viď. Toto fakt letí. Mariánka je úžasná. My už máme zítra papírově 4 měsíce, ale jinak vypadáme na půl roku :dance:

In reply to by Marta

Ahoj Marti. Jo jo :-), už jsme velcí..Dneska máme 7týdnů :-)..Akorát nic nestíhám, natož vkládat fota :-(..A do látkařek už moc nechodím..Nechápu vás holky jak to zvládáte..ta moje mi dává zabrat..pořád se jí musím věnovat a když spí, tak jím, nebo dělám max. po netu nákupy a to žere času fůru :-( ...Jak se jinak holky máte? No jste pěkní cvalíci :-)..

Ahojky.Moc krásné fotčky,maličká je kouzelná :one: :c: .Ani se mi nechce věřit,že umí být takový rarášek }:) ,jak jsi tady psala :s: .A je to opravdu šikulka.Děsně mi připomíná mého nejstaršího kluka-Taky byl uřvanej a taky takhle akčně šikovnej :00: ,všichni z toho byli pryč a nejvíc já,když kamarádkám stejně staré děti hajaly v kočárku a moje půlroční "miminko" v něm stálo :jawdrop: :a:

In reply to by sobotce

Sobot děkujéém :a: ..No rarášek umí být řádný, jen co je pravda, ale zlatíčko taky :///: ..Jsem šťastná, když si ji manža vezme ssebou na procházku, ale ještě šťastnější, když se vracejí..Mě ti je po ní už za hodinu šíleně smutno :girl: ..

In reply to by ZelaZuzu

Tak tomu rozumim ;) .Já jsem taky někdy ráda,když si kluky někdo vezme,ale za chvíli se mi hrozně stýská :s: .Nemohla bych je dát k babičce a jet třeba na týden na dovču,to bych nevydržela :€\€: .

:qu: :qu: :qu: Jejda to je krásná panenka :girl: Roste ti jako z vody,jsem ráda,že si její fotky najdu aspoň tady ;) Je krásná,i když se ksichtí,mračí,směje,kulí ty očka,prostě ve zkratce- povedla se vám :c:

In reply to by Hanka29

Hani tak na mail Ti je posílat už nebudu, když jsou tady :-)..Taky jsme si na ní dali ale pěkně dlouho záležet, tak bodejť by se nepovedla :s: ..Váš Daník je taky pěkně povedený :///: :qu: ..Roste, roste..už mě to děsí, jak to letí :€[€: ..

In reply to by ZelaZuzu

No to je jasné,to už neposílej,ale člověk aby si to všechno tady hledal sám :s: :s: :s: Dali jste si záležet,ale vyplatilo se to :c: Zase na ní koukám,jak je nádherná´a jak krásně zvedá tu hlavinku,super.

In reply to by genevie

Děkujem Genevie :-). Z těch jejích ksichtíků jsem na větvi taky :///: ..Vždy si mě tím získá..A to zdvihání hlavičky..No co udělala dnes ráno, to jsem myslela, že si snad i stoupne jako kobra :00: ..Nevydržela to dlouho, ale to kdybych vyfotila..No je to naše čaramůra :c: ..

Teda mala je uzasna a krasne rostete!!!! My jdeme na kontrolu ve ctvrtek, tak jsem zvedava jak malej pribral. Jinak to spani v noci vam zavidime. Nas prcek se porad budi ob 2 hodky a nekdy i tri a od 5 uz treba nemuze zabrat. Po tech nocich jsem vzdycky uplne odrovnana. My tedy kocar mame stale jeste jako uklidnovadlo,tak to snad vydrzi. Tak at mala stale tak krasne roste a je hodnejsi a hodnejsi :)

In reply to by Lendule

Lendu tak my jdem taky zítra vážit, tak snad to bude lepší než minule...Tak třeba dnes se malá taky budila často, ale jak vstanu, dám jí napapkat a ona zase hned usne, to mi nevadí...já jsem schopná usnout hned, takže se vyspím..A ráno to máme jak píšeš..Taťkovi v 5hod zvoní budík do práce - někdy ani nezvoní, ale malá tak v 5:15 se vzbudí taky a už řádně nespí..Jakoby mi chtěla říct, že taťka vstal, tak ona spát už taky nebude :-)..Vezmu si ji ale do postele a válíme se třeba i dvě hodiny..Nechápu to, ale ona se ráno hrozně kroutí, jak kdyby měla bolení, ale nebrečí u toho. Pak chvíli usnem, pak si chvíli povídáme, pak se ase kroutí, já jí nosem držím cumel v puse ať dudá a nebrečí :c: a pak zase spíme a tak to jde i ty dvě hodiny..

Téda, Mariánka je krásná princeznička!!! vůbec nevypadá na uřvané miminko :D ;)
I ten náš kluk se dokáže v kočáru pěkně rozčilovat...a já si malovala, jak všechny dětátka v kočárku krásně spinuškají...
PS: krásně už drží hlavičku - šikulka je to :)

In reply to by marcy

Marcy ona zas až tak uřvaná není..jen má občas své dny :-)..Dneska to zažil i manža..Řvala, řvala a řvala..Už i on byl pěkně nervozní..Dokonce jí řekl "smrade malý" :€m: ..To bylo vždycky keců, jak máme hodné miminko..co prý si furt stěžuju..ona totiž Můra malá byla vždycky když byl doma hodná :-)..řve mi hlavně dopoledne když je táta v práci..ale dnes ječela i odpoledne :///: ..

Ahoj moc krásné fotečky moje malá byla taky šikovná a zvedala hlavičku jen pár dní po narození :-) A ten zelený obleček je moc zajimavý takový jsem ani nikde neviděla moc pěkné :-) Používáte latkové pleny že?

In reply to by Avani

Avani a jak máš velkou holčičku? Když je to mimčo už tak brzo takové nadnné na pohyb, není pak moc nedobré? :-)...Ať se připravím na nejhorší..
Jo, jo..Používáme látkovky..Ten obleček jsem si koupila hlavně na ně :-)..Ze začátku jsem měla problém malou do něčeho narvat a zároveň aby jí neplandaly rukávy..Už jsme to ale trošku vychytaly, takže obleček ani až tak důležitý není, ale je super ikdyž manželovi připadá tak trochu trestanecký :-D.

In reply to by Avani

A jéjej...U vás je v rodině taky někdo tak aktivní, po kom to má? U nás manžel..to Ti je aktivista..někdy zabit málo..No a já jsem taky byla jako dítě dost divočák..tak to má chuděrka v genech..No to spíš já budu chuděrka :-)..

In reply to by Avani

Tak to to máme stejné.. :00: .Ale víš co..ono to zas tak špatné nebude..Aspoň budou mít taťkové parťáky pro ty svoje kola, hory, běžky a nebudou nutit nás :qu: ..Já pořád říkám manžovi, že Marianka bude jeho holčička - aktivistka a druhé miminko bude zase moje a bude se válet se mnou doma a chodit max. na koně a s pejsky na procházky..Chceme 3děti - pokud to půjde a neklepne mě pepka už z Marianky :^O^: ..tak jsem zvědavá na to třetí jaké bude :-D.

Teda Zuzu, to je cácorka !!!!!! Jste krásní, a jak krásně pase hříbátka, krásně drží hlavičku :). Nám jsou čtyři týdny ve čtvrtek, tak mám srovnání a proti vámjsme fakt ještě drobci. I když na dnešní prohlídce nás vážili a máme už 3,5 kg (porodní váha byla 3,02 kg), tak už rosteme, aby ne, už jsme se snad oba naučili dobře kojit, snad ťuk ťuk ťuk :). Jinak tvářit se umí teda ukázkově :). Já to ted v noci zkouším tak, že kdeyž se péta probudí (co dvě hodiny), tak ho přebaluju ob kojení, jednou jo, podruhé ne. Oni stejně spíš čůrají. Jen když vidím, že je neklidný, že se kroutí nebo to prostě cítím, tak přebaluju, jprotože jako u vás je to šílený řev. Naštěstí usíná u kojení, takže ho pak v zabálce jen přesunu do postýlky a docela mi to vychází, ale ta frekvence kojení je celkem častá :(. Snad se to po 6nedělí zlepší...
A co šátek - máto nějaký zlepšení? Já už ted vážu jen ten úvaz, na který nám dávala odkaz jedna mamina tam v té diskusi, je fajn a už ho vážu celkem rychle a pevně a péta v tom hnedle usne. Doufám, že jste na tom také lépe když ten kočárek přestává zabírat :)

In reply to by Slunko

Tak to jste přibrali krásně :one: ..To my první týden přibraly 200gr což je super, ale min týden ve Čtvrtek jsme byly po 14ti dnech vážit a přibraly jsme jen 170gr :-( ..Tak jdeme teď ve Čtvrtek zas, tak snad to bude lepší..Nechci přikrmovat :§) ..Mlíčka myslím mám dost, tak snad to bude dobré.
Ksichtíky umí co :///: ..No má po kom :€): ..
Tak to přebaluješ teda fest..To já bych nedávala asi v noci a hlavně malá by to nedávala..kleplo by ju z tolika buzení :00: ..Na to jsou ty kalhotkové látkovky super..Doporučovala bych Ti je na noc si pár pořídit.Přece jen čtverce jsou mokré hned. Já přebaluju v noci max 2x, spíš ale jednou kolem 5té hodiny ráno - to jen tuto noc jsem to porušila a litovala a v 1v noci poslouchala řev - a malá si nestěžuje a opruzeninku taky žádnou nemá :-)..
Co se šátku týče, tak jsem se objednala na kurz :one: ..na 6.5. to budu ve Zlíně, tak skáknu do Slůněte - prodejna látkovek a eko věciček - se školit. Už se těším..Malá to potřebuje jak sůl a já taky :-).

Jeeeeeeeeeeeeeeee vy jste krasny :girl: Na nas kocar uz taky prestal zabirat nic si z toho nedelej, ale uklidnim te hysteraky opravdu pomalu ustupuji a ja pevne doufam ze tech 3 mesicich to odezni uplne :one: hele co ta fotecka ctvrta od konce?? Mala vam takhle zveda uz hlavicku?? :jawdrop: :jawdrop:

In reply to by Lucik P.

Luciku zvedá..A víš co..Kdyby ji zvedala tak teď ve 4 týdnech..ona si už tak machruje od 10ti dní..no u nás to nikdo nechápe..Moje mamka - babička Marianky když to viděla, tak zůstala ochromená a naše doktorka taky čučela..No teď je to milé, ale asi si s ní řádně užijem s aktivistkou naší..
S těmi hysteráky jsi mě potěšila..Už se těším až to zmyzí úplně a přijde to jen občas..No ono asi čím jsou prcci starší, tak se umí líp zabavit a ilíp komunikují, tak se tak nenudí..Malá se už na nás směje a vykládá si s hračkama a s náma taky, takže je to lepší..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka