UZ+MS | Moje těhotenství.cz

UZ+MS

Obrázek uživatele Brčule

Ahojky Holky, chtěla jsem se zeptat, kdybych otěhotněla dřív jak ten 14 den bylo by to na UZ poznat.Plod by byl asi větší?Podle Uz ve 12tt jsem 12+4 a podle MS 13+1.Já jen jestli jsem mohla otěhotnět tak nějak v půli cyklu.Mě to vychází, že bych měla otěhotnět tak 16-18 DC,ale nevím to jistě.Tak mě zajímá, kdybych otěhotněla třeba hned 4 den menstruace jestli by bylo mimčo podle UZ starší jak podle Ms.MOc tomu nerozumím.

Obrázek uživatele plucka

Já tomu teda taky nějak nerozumím. Jen chci říct, že oba termíny jsou přibližný a nejde to podle nich určit na den. Jako jde, ale byla by to spíš náhoda. Podle MS je to jen přibližný (každá má ovulku jindy že?) a podle utz je to zase jen z velikosti miminka a to se může malinkato lišit (v tomhle týdnu jen malinkato). Já bych se řídila spíš podle utz ve 12tt, je totiž nejpřesnější. Ono se to postupem času na utz může ještě víc odchýlit, nebo se to naopak srovnat! Akorát tím pletou hlavu že? :papa:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://plucka.mondozoo.com ... díky za klik Wink

Obrázek uživatele Brčule

No abych pravdu řekla jsem z toho trošku jelen. :///: :///: :///:

Obrázek uživatele plucka

Já jsem prvně asi ten dotaz pochopila jinak (kdyžtak mě oprav!). Tobě se nezdá to počítání že? Termín (týden těhu) se počítá z prvního dne poslední MS tak, že se vlastně připočítává 14 dní. A u UTZ je to stejný. Nevím, jak bych to vysvětlila... Správně - tabulkově, by to mělo vyjít stejně, jak podle MS tak podle UTZ. Pro příklad 13+3 u obou výpočtů. Někdy se to liší o pár dní, někdy o dva týdny... Ono to zas až tak velkou roli nehraje...
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://plucka.mondozoo.com ... díky za klik Wink

Obrázek uživatele Brčule

No tak nějak jsem to myslela, jestli by to mělo být podle UZ stejně, já tam mám rozdíl 4 dnů, tak jsem mohla třeba mít plodné dny o něco později.No a kdyby byly oba termíny stejně, tak by ¨k oplodnění mělo dojít přibližně 14 den cyklu nebo se pletu?

Obrázek uživatele plucka

Asi jo, tak nějak to bude. Oba termíny vychází z ovulace v půlce cyklu, ale ovulka nemusí proběhnout v půlce. Já měla rozdíl 2týdnů a nikdo to nijak neřešil. Bylo to nejspíš tím, že bylo miminko jen menší, než že bych otěhotněla před MS. :papa:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://plucka.mondozoo.com ... díky za klik Wink

41tt

Ahojte ženy,
Dnes mam ukončeny 41tt, CS mám stále 3.2 cm z měsíc se mi zkrátilo o 0,6 cm.. Zítra budeme vyvolavat...

První vstanutí po sekci (císařském řezu)

Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

Kakání při kojení a dokrmu UM

Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

Čekáme druhé miminko

Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

Těhotenství

Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

Ahojky holky, termín porodu se neodvratně blíží, mně se asi přiblíží dříve, než bych chtěla, protože kvůli těhotenské cukrovce, která se mi horší a horší, mi chtějí porod do dvou týdnu vyvolat. V pondělí si jdu lehnout na 24hod.

Ahoj holky,

Ahoj, chci se poptat na malé plaváčky...Chodím s dcerkou( 6,5měs.) už od 3měsíců plavat, nejdříve do vany, tam plakala, čím dál víc. Usoudily jsme, že je to z prostředí a cizích lidí, proto jsme začaly chodit do velkého bazénu, kde jsem s ní. Bohužel pořád se jí to moc nelíbí, někdy jen pofňukává a při některých hrách plače, jindy více méně proplače celou lekci.

ahojky tety, tak jsem se konečně dohrabala k tomu, abych sem dala pár foteček Vojtíška....

Ráda bych se zeptala, jaká teď máte bříška? Já mám přes břicho asi 103cm a jsem momentálně 36+2tt (tedy po půlnoci už 36+3tt Biggrin ), přijde mi to docela málo.

http://ordinace-mudrsalek.wbs.cz/Upozorneni_a_rady.html

Ahojte děvčata...posílám Vám stránku,kde jsou popsané ,,varovné signály,, v případě nedostatku případného vitamínu.Mám problémy s koutkama...tak už užívám vitamín B2.Tak snad mi pomůže a taky pomůže tato stránka některé z Vás,kterou něco trápí.
Papa

toto letí..ty první fotky už snad ani nejsou pravda.

U nás :ooo: , vim asi jenom o Štěpánce Kenlušky..! ? :c: Srdce :qu: :k:

Dobré ranko, holky moje. Prosím, můžete mi poradit? Byla jsem ve čtvrtek ráno s Tomíkem na další kontrole u dětské. Od minulého týdne nepřibral ani gram. Sad Předtím nabral 150, 170 a 70.

Ahoj holky, mám kamarádku v 6.týdnu těhotenství a doktor jí na uz řekl, že se mu nelíbí, že ještě netluče srdíčko, že jestli do týdne nebude tlouct, tak vyvolá potrat, jak to je? v kolikátém týdnu začne tlouct?