Už víme pohlaví miminka!!!!

29.06.2009

Ahoj maminky, těhulky a snažilky!!!!
Tak jak se máte při pondělku? My byli ve středu konečně na genetickým ultrazvuku a konečně jsem viděla naše miminko! Váží už 300 g a měří 25 cm. Naposledy jsem byla na ultrazvuku koncem 11 týdne a to nebylo ještě nic moc vidět ale teď, no prostě nádhera. Miminko je naprosto zdravý, má všechno co má mít, akorát je prý moc dole, ale že se snad vytáhne až poroste, tak nevím jestli mám mít strach, nebo se tím zbytečně nestresovat. A už víme co nosím pod srdíčkem!!!!! Čekáme malou princezničku!!!! Přítel chtěl hrozně chlapečka a já se bála že bude sklamanej, ale když jí viděl utíral si slzičky dojetí. Pak mi řekl, že je úplně jedno že to není chlapeček, že si jí zamiloval hned jak jí poprvé viděl a že je naprosto kouzelná!!! No a já se až teď dostala k tomu Vám napsat protože to byl pro mě docela šok. Každej mi totiž říkal, že mám bříško na chlapečka, že jsem pořád stejná a že jsem se vůbec nezměnila a že holčička bere krásu!!! Takže těhulky, není na tom nic pravdy!!! No a ještě se musím pochlubit co jsem v pátek nakoupila na mimibazárku! Hned se to líp nakupuje když víte jestli čekáte holčičku nebo chlapečka :-)

Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!
Už víme pohlaví miminka!!!!

Ahojky mooc krásný věcičky.Nám říkali do pátýho měsíce,že čekáme holčičku,pak jsme šli na AMC a ukázali nám kluka.Měli jsme doma růžovou výbavičku,takže jsme jí zase museli změnit na modrou :o)) to jsou šoky :!k:

ahojky, tak to jsme na tom stejně, taky mi vsichni rikali, že budu mít chlapečka a čekame holčičku

Ahoj Peťo :a: ,
gratuluju a koukám, že jsi byla u stejného doktora jako já, akorát tys byla ve středu a já den před tím v úterý. U mě to jsou zase dva kluci :cc): :cc):.
Měj se hezky a souhlasím, že se hned nakupuje líp, když se ví, co to je. Já jsem taky hned řádila a nakoupila jsem spousty modrých věcí :qu: .

In reply to by Klára26

Jé dvojčátka to je krásný!!! A nemáš nějakou fotku? Mě by totiž strašně zajímalo jak se tam ty mrňousci můžou vejít. Naše holčička mi tam přišla taková stísněná a nedokážu si představit mít tam miminka dvě. Vyšetřovala mě paní doktorka a byla strašně milá i přes to, že jsem přišla na vlastní žádost, protože mě tam doktor nechtěl poslat a já se jen chtěla ujistit že je všechno v pořádku. A tak strašně se mi to líbilo že jsem se hned objednala na 3D ultrazvuk :-)

In reply to by Petulka85

Vejdou :) a je to znát. Za poslední týdny se mi hrozně zvětšuje bříško a za chvilku ze mě bude slonice :s: . Dokonce jsem si všimla, že mám bříško trochu křivý, pravá strana je větší......to je Davídek a je o 21 g větší než Vítek.
Fotka mi sem bohužel nejde dát. Zkusím to jinak...., ale mám fotečku každého zvlášť.
Pa :a:

ahojky Peťulko,to je paráda,my máme doma už 5 měsíc taky holčičku,taky jsem byla š´tastná že ji budemem mít,i přítel chtěl chlapečka,ale asi jako každý chlap a byl šťastný že to bude holčička,te´d ji moc miluje...no o té kráse o není pravda,mě to taky říkali lidi že vypadám spíš na chlapečka,měla jsem krásnou pleť,a prostě po obličeji jsem vypadala parádně,akorát mi strašně padyly vlasy a hrozně jsem přibrala,takže ono i takhle může brát holčička na kráse...že se ti třeba změní postava...já jsem byla strašně do šířky...a stejně se nám narodila holčička,jak si všichni mysleli že to bude chlapeček...a hlavně jsem to od začátku cítila že to bude holčička,to poznáš..hlavně se opatrujte a užívej si těhulkování

In reply to by verča 2

NO s tou postavou máš pravdu. Z velikosti 36-38 sem na velikosti 40-42. Narostly mi stehna a o zadku ani nemluvim. Jinak žádný jiný změny nepociťuju. Pleť mám pořád stejnou a vlasy mi nepadají. Jenže já vždycky měla větší zadeček. A schodila si to? Já mám totiž strašnej strach že to neschodím. A přitom nic moc nejím. Jen jsem strašně ulítlá na ovoce a zeleninu a tý bych mohla jíst kila :-)

In reply to by Petulka85

no nabrala jsem 27 kilo a po porodu mi zůstalo 13,civičila jsem jedla zeleninu ovoce a tak,schodila jsme jen kilo!to člověka dokáže jen naštvat,už to neřeším,já taky měla před tím prdel,stehna a silnější nohy,tak co,akorát mám trošku větší oblečení,ale hlavně že je moje holčička v pohodě a já taky..

In reply to by verča 2

NO tak to já jsem ve 22 týdnu a mám zatím pět nahoře. Ale myslím, že teď se to rozjede. Nejhorší je teď to léto stydím se svléknout do plavek, myslím, že se letos vůbec nevykoupu. NO ale za tu holčičku mi to stojí :-)

In reply to by Petulka85

Jééé,já teda fandím Valerii (Nelinka je sice pěkné jméno,ale hodně lidí dává to jméno i pejskům, což se mi moc nelíbí-omlouvám se za upřímnost,ale musela jsem to napsat). Chtěla bych,aby se tak jmenovala naše holčička,ale bohužel ještě nevíme co to bude a snad se to dozvím teď 2.7. jinak budu muset počkat až do 11.8.. Máš pravdu,že se hned lépe nakupuje-já pořád vyčkávám a kupuju neutrál,a to není ono. Máš krásné oblečky.... Tak ať se vám daří holky....

In reply to by Lenjuska

Vůbec se za upřímnost neomlouvej, říká mi to každej že se tohle jméno dává i pejskům. Stejně jsem příteli slíbila že když mu nevyšel ten chlapeček tak že si může vybrat pro holčičku jméno jaký bude chtít. Takže stejně vyhraje Valerie :-). Já si od začátku myslela že to bude holčička i když mě každej přesvědčoval o opaku (poslední měsíc už jsem hodně pochybovala), ale myslím si že to asi poznáš. Přála bych ti aby ti to vyšlo :-) a vydrž i když bys měla čekat ještě měsíc, tak to uteče jako voda :-)

In reply to by Petulka85

Uff,já se lekla,že dostanu vyhubované.Díky za tvá slova. U nás je to taky stejné,přítel chce kluka - on je řidič a kamiony to je jeho.A když jsem mu volala,že mám 2 čárky na testu,tak říkal,že to bude kluk,protože byl zrovna v dílně a hrabal se v autě... Ale tajně doufám v holčičku ;-),ale nijak na tom nelpím,hlavně ať je to zdravé! Je fakt,že to strašně letí, nedávno jsem vysadila prášky v lednu, a to jsem počítala,že se to hned nepodaří (brala jsem je 7 let) no a v březnu se to povedlo...Ještě k té Valerii-myslím si,že to není jméno,které se dává často,i proto se mi líbí. Ikdyž teď na Přerovsku se jedna Valerie narodila a měla jsem radost,že to jméno vidím...
Ale teda ať sem se dívala jak sem se dívala z obrázku jsem to nepoznala (pohlaví),ale to bude tím,že ani nevím jak to má vypadat :-), jsem prvorodička.Mno u vidíme co tam uvidíme...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka