Už, už hurá, alespoň hlenovka.

17.07.2010

Ahojte tak dnes máme 40+3 :ooo: . Zrovna jsem se vrátila z porodky z ozev. V pořádku 89 :*8*: . teda myslím. Jaké ty hodnoty musí být aby si mě tam už nechali? :jawdrop: Ale kdyby mě natočili třeba jak jsem stála na zastávce a jela busem možná by něco našli :||): . Jinak po 6 letech to tam je pěkně zmodernizované. Dokonce PA chválila i nové polohovací křeslo. Já rodila ještě narovném. Je to určo lepší. Člověk se má alespoň kde chytit. Sál pěkný, vše pro mimi pěkně připravené po ruce :one: .
No každopádně jsem se vrátila, mazala na záchod a ejhle :€s€: HLENOVKA :€s€: . No konečně se teda začalo něco dít :qu: . Včera Hamilton, vana, sex. No jsem zvědavá. Kéž by se to fakt chtělo samo rozjet do té středy ať tu vyvolávačku minu :€m: . Mám z toho takový celkem dobrý pocit :girl: .
Jinak slyšela jste některá o tom, že by jste dostala recept na vyvolávačku a šla si jí do lékarny koupit? :#o: Já teda né. A včera doktorka ani slůvken nenaznačila, že by se něco takového mělo platit :~!: :~!: :~!: . Si myslím, že je to blbost :? . Říkala mi to dnes sousedka, že její kámoška si něco takového musela pořídit.
Tak se mějte prdelinky a držte se. :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka