Už jste s vý děti přihlásily do školky?nebo je ještě čas?

07.01.2011

díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

u nas v kadani je 13 - 14.4. tak tam chci s malou zajít ale předtím se chci jít podívat na den otevřených dveří 6.4.

zápis do školky 31.3.Malému budou 3 roky až příští rok v dubnu,ale paní ředitelka ze školky nám vzkázala,že máme prý přijít k zápisu už letos.Aby ho mohly vzít hned druhý den potom co mi skončí mateřská.Přihlášku do školky jsem si stáhla z internetových stránek té školky a vytiskla.

ahoj, u nás je zápis 3.-4.3. Přihláška se u nás vypisuje až přímo ve školce při zápisu. Já jdu s Markétou k zápisu příští rok. Tvůj malej je ale starší, tak si zjisti kdy jsou u vás zápisy a dostavte se :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mi jsme měli papír ohledně potvrzení zdrav. stavu zvlášť. Ten jsme dostali až když nám přišlo potvrzení o přijetí a konala se první třídní schůzka (to bylo koncem června). Pamatuju si to, protože jsem byla 3 týdny po porodu :-). Takže papír, který vyplní lékař jsme dostali na tř. schůzkách a vyplněný jsme ho přinesli v září-při nástupu do školky

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Holky, že vám do toho skáču... Takže hlásit Sama příští rok, jo? Já v tom mám strašný bordel.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahoj, do 3 let mohou děti jen na 5 dnů v měsíci (pokud matka pobírá RP). Od 3 let může dítě každý den na 4 hodiny denně (pokud matka pobírá RP)

Tak u nás je zápis v březnu. Sousedka jde s malým taky a to mu budou 3 v listopadu.Otázkou zůstává jestli bude tolik míst..:( Máme u nás 5 školek a 1 navíc vloni zřídila škola,takže celkem 6,ale pořád je to málo :€{€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Zrovna vypisuju přihlášku do naší školky.A dole je napsané prohlášení rodičů které jsem musela podepsat.Je tam doslova napsáno.Prohlašuji že uvedené údaje jsou pravdivé a přihlášku dítěte nepodáváme součastně do jiné mateřské školy.Vím že hodně maminek tady v diskuzích o školkách psalo že se to může,ale u nás je přímo na přihlášce napsáno,že to může ovlivnit rozhodnutí přijetí dítěte do mateřské školy.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

na stránky vaší školky.Měla bys tam najít přihlášku pro malého.Třeba to prohlášení o podávání přihlášek současně do jiných školek tam mít nebudete.Každá školka to může mít jiné.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

máme zápis až 31.3. Našla jsem to v dokumentech školky.

In reply to by Berus

no,tak to je pěknej humus ale,na druhou stranu,když nechtějí,aby jste dávali přihlášku jinam,tak ať vám zaručí,že dítě vezmou na 100% ne?Já bych nerada kvůli tomu,že mila paní ředitelka se nechce obtěžovat přijímáním "zbytečnýchů dětí zůstala pak na pracáku,protože mi místo nedají :( Jí to bude jedno,ona pracovat bude dál a já tady pak budu živořit o třech tisících z pracáku kvůli tomu,že nebudu mít školku pro malýho... To je falt síla tohle :(

In reply to by Berus

fakt postavený na hlavu :( Já už z toho mám hrůzu teď a to máme ještě rok čas,ach jo,v tomhle to měli teda naši jednodušší :( A přitom by stačilo jen pár školek navíc :( a ještě ke všemu ty co už tady byli se zrušili,aniž by za ně byla náhrada :( Fakt to někdy nechápu tady...

In reply to by lucininenka

má nastoupit do školky také až příští rok.Letos 1.4. mu budou teprve dva roky.Narozeniny má akorát den po zápisu.Proto jdeme k zápisu už letos.Aby mi ho vzaly do školky příští rok hned 2.4. protože budu muset nastoupit do práce.

In reply to by Berus

no to víš,náš je červencovej,takže půjde až v září,tudíž letos ještě školku neřeším.Ale další rok jsem na to zvědavá,budem to muset ještě s manželem promyslet,když budem chtít do Plzně,tak budem muset malýho přihlásit k našim :(

In reply to by Barča73

ahojky,já si taky myslím,že to na to nemá vliv.Přeci žití ve společné domácnosti a trvalé bydliště jinde nemá žádný vliv.ještě se na to raději pozeptám,ale myslím,že to snad nebude problém.My to bohužel budeme muset takto udělat,jednak já určitě budu dělat v Plzni,takže je to pro mě i lepší ho dát tam než tady a ještě ke všemu tady máme opravdu malou šanci,že nám ho ve třech letech vezmou :( Přednost samozřejmě dostávají povinně přeškoláci a děti,kteří už tam mají sourozence,takže opravdu nemůžu riskovat,že mi ho nevezmou a já pak skončím na pracáku :( A ještě ke všemu,když budu potřebovat vyzvednout malýho od našich nebo od tchánovců,tak mi pro něj nikdo 15 km nepojede-lépe řečeno to nikdo nestihne do čtyř :( takže moc na výběr nemáme,jo jo,už se toho děsím teď,pitomá školka fakt :(

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Podat přihlášky do různých školek si můžeš, ale hodně záleží na tom, jak se spolu ty ředitelky domlouvají. Někde se může stát, že když zjistí, že máš přihlášku i jinde, tak ti dítě nevezmou ani do jedné. Někde zase spolu ředitelky spolupracují a vzájemně se domlouvají.

In reply to by Legally

Tak u nás tohle nejde.Všech 5 školek má jednu hlavní ředitelku a pak každá školka ještě svojí.Prý to chodí tak, že ta ředitelka vybere předškolní děti, pak děti sourozenců(pokud má tedy maminka zajištěnou práci) a to vše hned potom co ví,že se jí třeba ve školce uvolní 10 míst.Pak těch 10 přihlášek pošle hlavní ředitelce a ta pak dle potřeby upraví.A tak jako všude i tam pak vládnou známosti

My jsme březen 2009 a k zápisu jdeme tento týden, buď v úterý nebo ve středu. U nás zapíšou 2leté dítě, ale samozřejmě nastupuje až, když mu jsou 3. Kdybych ji nezapsala, tak by pak byl problém a i když je malá víceméně protekční, protože v MŠ dělá babička (moje mamka), tak spoléhat na to nemůžu.
Každá školka to má jinak, takže je potřeba, aby ses tam nejdřív informovala. :-)

Tak my jsme červen 09 a když jsme teď byli pro přihlášku, tak nám řekli, že nás tedy ještě vezmou, ale školka se zajišťuje dřív :00: Ale záleží na městě a jaké jsou kapacity ve školkách.

In reply to by monlik

Ahojky,prosím tě a kdy budeš dávat dítě do školky?To ho tam dáš v tom červnu? malej je teda červenec 09 a nenapadlo mě vůbec letos dávat přihlášku,stejně půjde až v září,dřív bych to ani nezkoušela :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no právě,přeci ho nebudu dávat v srpnu do školky, :) to bych mu neudělala :) Já jen,abych něco nezameškala,díky :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jako já myslela přihlášku, dítko samozřejmě až ve 3 letech :-) Ale přihlášky se tu musejí podávat asi hned při porodu, nebo já nevím :-D

Jsme v únoru.U nás je zápis poslední týden v dubnu.Mám úplně strach,jestli ji veznou,je tu hodně dětí.Ale berou až ode 3 roků,tak pokud ji vemou,budeme si 5 měsíců platit držení místa,jsem zvědavá,kolik to tet bude dělat.U syna před 4 rokama to bylo 200 měsíčně.

In reply to by matizek

Ahoj,taky mi řekli že bych musela platit za držení místa,zajímalo by mě jestli tohle je normální,když tam nebude ještě chodit tak proč chtěj peníze dopředu!!
Aspoň jako kdyby to byla vratná záloha a né přece aby si ty peníze nechali jen tak,je to praštěný na hlavu!

In reply to by matizek

Ahoj,tak jsem si zjistila že školky nemají co vybírat školné za to že budou mít zaručené místo maminky pro svoje děti!Pán na magistrátu volal do školky a ptal se na to ředitelky a ta to popřela,tak že tyhle peníze co chtějí tak jím jde pěkně do kapsy a pak si za to v létě jedou na dovolenou,nebo bůh ví co ještě.Tak že platit jim nic nebudu ani náhodou!!!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ale nechápu když v tom školním roce tam nebude ještě chodit tak jako co s těma penězma budou dělat,no nezdá se mi to teda normální,sice ta paní mi říkala že se to dělá takhle všude ale nevěřím tomu,spíš jim to jde do kapsy!

In reply to by ruzenka.liberec

Jestli to nebude spíš tím, že počítají s penězi za celou kapacitu školky, kdybys neplatila těch pár měsíců, než dítko naběhne v průběhu roku, tak by jim ty peníze asi chyběly. Nebo jinak, proč držet místo zdarma, když místo toho může chodit platící dítě.

My půjdeme k zápisu v březnu nebo dubnu (tak jsou zápisy u nás ve školce). Zatím berou každého už od dvou let. Takže bych tam chtěla Elinku dávat od září na 5 dní v měsíci. Narozena je v únoru 2009.

Náš Robíno je narozen v listopadu 2008 a k zápisu do školky se chystáme letos (u nás jsou až někdy v květnu), doufám, že nám ho vezmou.

Náš Robíno je narozen v listopadu 2008 a k zápisu do školky se chystáme letos (u nás jsou až někdy v květnu), doufám, že nám ho vezmou.

Ahojík, Marcelce byly v prosinci 2 roky, rodičám mám do jejích 3 let a k zápisu do školky půjdeme teď v únoru. Ještě nevím přesné datum, ale je to u nás v únoru.
Markéta s Marcelkou :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka