Usínání u prsa - závislačka :-)

02.04.2009

Ahojky berušky, tak jsem zjistila, že naše malá se stala závislou na mým prsu. Byť už od porodnice dokrmuju, mlíčka mám míň, kojení tvoří tak 70procent denního papání. Dudlíčka máme, dokonce v každé postýlce a v obou taškách od kočáru. Malá ho moc nechce, ale přeci jen si zadudlá. Kámen úrazu nastává před usnutím, dožaduje se mého prsu, i když je nakrmená, řinčí a řinčí, až lape po dechu, dokud si nepodudlá a tak u mě v náručí usíná skoro pokaždé. Zkoušela jsem jí ošidit dudlíčkem a chováním, ale nedá se. Jakmile to vypafá, že spí, odtáhnu jí jemně od sebe, vyměním prso za dudlíka a chovám dál, ale během minuty je prostě vzhůru. Máte to někdo také tak? :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

nám bude 16.4. 5 měsíců a máme to samé,od narození mi malý neusne jinak,než v kočárku nebo u prsa,dudlík nechce,snažila jsem se ho to odnaučit,ale marně,nejhorší je,že jako dudlík funguju i v noci,když trochu procitne,tak se začne chrouňat a ikdyž nemá hlad,musím naběhnout s kozenkama :///: malý brouček třeba jen 3 x zažužlá a spinká dál,kdyby to nedělal každou hodinu a někdy i míň dalo by se to,ale takhle...už jsem se 2 měsíce nevyspala :jawdrop:

Tak to dělal můj syn a vím jak ti je.Ono někdy trvá než ten prcek zabere a ty konečně můžeš utéct.Malej to dělal celý kojení..někdy i hodinu a půl jsem u ěj musela ležet.Hrůza-Ale co by jsme pro ně neudělali,že???

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka