Úřady | Moje těhotenství.cz

Úřady

Obrázek uživatele marthy1

  Tak jsme včera byli s přítelem na úřadech. Tady v Třebíčí mají úřední dny jen pondělí a středa, ale jinak tam jsou pořád, jenže to moc lidí asi neví, protože tam skoro nikdo nebyl a my měli všechno vyřešený za pár minut. Napřed jsme šli na evidenci obyvatel, že přítel souhlasí, abych bydlela u něho, rovnou jsem si tam vypsala žádost o novou občanku s novým trvalým bydlištěm a pak hurá na matriku. Tam taky nikdo nebyl, paní si od nás vzala doklady, počkali jsme 10minut a pak nám dala jen podepsat papír o určení otcovství, takže můj milej už se z toho nevyvlíkne :s: Dostala jsem tam i lístek na jméno dítěte a za měsíc si půjdu pro novou občanku a rodný list malýho bude hotový 3dny po jeho narození. Šlo to krásně rychle a to jsem myslela, jak tím strávíme půl dne! :qu:

  Komentáře

  Obrázek uživatele janasvob

  tak to se máš. My když jsem šli kvuli tomu papíru o určení otcovství, tak jsme stáli ve frontě hodinu a půl a pak jsme ještě dvacet minut čekali než ten jeden blbej papír napíše a vytisken. hrůza. Už se fakt těším až na ty naše úřady půjdu zase něco vyřizovat.

  Obrázek uživatele Verri

  Ahoj,a na tu matriku musíš jít jak dlouho před porodem,chci taky aby moje dítě mělo příjmení po otci.A co tam všechno potřebuješ?Jsem teprve sice ve 4 měsíci,ale už se radši ptám at vím....... Holčička Verunka

  Obrázek uživatele trisham

  my jsme na matrice byli už asi v 15. týdnu, chtěla jsem t mít co nejdříve za sebou... Sebou jsme museli mít oba občanku, rodný list a já těhotenskou průkazku, čekali jsme na to asi pět minut... je to rychlovka... :\x:

  Obrázek uživatele marthy1

  Já jsem ve 34tt, ale klidně můžeš jít už teď, nebo až později. Já potřebovala hlavně novou občanku a tak jsme to vzali všechno při jednom a jsem ráda, že je to vyřízený a mám už klid. Na tu matriku musíš mít rodný list svůj a budoucího otce, občanku svou a budoucího otce a těhotenskou průkazku.

  Obrázek uživatele Verri

  Aha,tak díky za odpověd..... :qu: Verunka

  Obrázek uživatele zizalka19

  Ahojky, tak to u nás na matrice jsou fakt jen v pondělí a ve středu a když náhodou chceš něco mimo úřední hodiny, tak se můžou pos..., takže ti celkem závidím Smile Taky se tam chystáme na určení otcoství Smile

  Obrázek uživatele marthy1

  pondělí až čtvrtek, takže jinej den nemá čas tam skočit a na úřadě řekli, že to máme v ten pátek zkusit, tak jsem to zkusili. Všichni byli hrozně milí a ochotní a to jsme si mysleli, jak budou v pátek v "neúřední den" protivní, co tam lezeme. Naštěstí jsme měli všechny potřebný doklady, takže to šlo fakt rychle. U vás to taky tak půjde a jestli se ti nechce čekat ty fronty, tak to taky zkuste v pátek, to je tam mrtvo.

  Obrázek uživatele kristinka28

  Smile no super, aspon jste to měli brzo hotový.

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  tak už jsem doma, nasr.... takže neusnu a jsem tu zase s vámi. Jste rádi? Smile

  ..... Smile Všem co tu ještě brouzdají, přeji dobrou noc a hezké sny!!!! Páček..... Pápá

  Pred 10 minutama me praskla voda, tak razime do porodnice. Bolesti mam taky, tak me drzte palce!!!!!!!!!! Ozvu se az po bo to boli jako kraaava... cauky

  Dobrou klidnou noc a moc ráda zase někdy pokecám!!!! Páček...... Pápá Pápá Pápá

  Pekne ranko, vite nekdo neco o meg??? V noci jela rodit.

  Dobré ránko, tak doufám, že to počasí si dělá jen srandu a to sluníčko vykoukne. Jinak se mi zdá, že se mi malá v bříšku otočila hlavičkou nahoru, všechno je tam jinak uspořádáné a nebo že by ji narostl přes noc tak moc zadeček :s: . Nevím, jestli to je vůbec možné v tomto týdnu, ale proč ne a navíc ji už musím přemlouvat, ať mi dá o sobě aspoň nějak vědět :00:.

  3665 g a tři hodiny prace Smile Fotku mi sem nejde vložit, ale už by měla být v jiné složce, tak hledejte. Meg si to sem da potom sama. Však se ma čím chlubit a ja jsem na ni moc pyšný. Zvládla to tak rychle, že i doktorka tomu nechtěla věřit. Tatínek

  Smile tak u nás je krásně zatáhlé a jen čekáme kdy začne pršet. holky co budete dělat přes víkend potřebuji nějakou inspiraci. díky :ww:

  včera jsme byli na tom veletrhu pro dítě v Brně...já teda nevím, jestli se tam někomu líbilo, ale byl to totální propadák....byla jsem z toho hodně zklamaná, protože všude říkali, jak to přestěhovali do většího pavilonu a bude tam toho víc a nic z toho...jen to bylo víc roztahané....Tak jsme nakonec jeli do BabyExpert a tam jsme si kočárek objednali a koupili i kolotoč nad postýlku...tak už mi

  Tak jsme včera byli s přítelem na úřadech. Tady v Třebíčí mají úřední dny jen pondělí a středa, ale jinak tam jsou pořád, jenže to moc lidí asi neví, protože tam skoro nikdo nebyl a my měli všechno vyřešený za pár minut.