Tří měsíční prohlídka+očkování | Moje těhotenství.cz

Tří měsíční prohlídka+očkování

Obrázek uživatele Dagmarka_

Ahojky,tak jsme za měsíc vyrostli o 4cm Jednička máme 60cm a vážíme 5700g,jinak měla dneska mít Sárinka Hexu a Prevenar,ale Dr.si to rozmyslela a dala nám jen Hexu a Prevenar dostane až za měsíc s další Hexou,prý je to lepší,tak nevím. :? Zatím spinká,jak zabita bobeček :~!: ,vůbec neplakala,jen jak jí to píchla tak udělala divný zvuk,je to moje šikulka Srdce Srdce .

Komentáře

Obrázek uživatele Gertička

GertičkaOpravdu krasňočká !!!
A sestřička taky !!

Obrázek uživatele Dagmarka_

:+^*:

Obrázek uživatele mabis

nás to čeká ve středu Wink a když vidím malou v postýlce zašínám tě podezírat, že tam máš naše dvojče Wink
http://mimiskuv.blog.cz/

Obrázek uživatele Dagmarka_

Smile no taky se mi zdá,kdybys nebyla z Prahy,tak řeknu,že se u Vás náš tatka stavil Wink Emička je krásná Srdce

Obrázek uživatele mabis

A odkud vlastně jste? A taťka fakt u nás nebyl Biggrin
ikdyž je celkem podobnej mýmu bývalýmu :S:
http://mimiskuv.blog.cz/

Obrázek uživatele Dagmarka_

Smile ,jsme z Havířova(severní morava)

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Pohyby či škytavka?

Ahoj,

mám takový asi zvláštní dotaz. Začala jsem 26tt. Mimi je celkově línější, pohyby moc necítím spíše až večer v klidu. Teď...

Domov pro již narozené děťátko

Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít...

:c: 2kg maji Jednička

Ahoj teticky, dnes je mi 10 tydnu. Tady je par fotecek, aby jste videly, jaka jsem :cat: Wink . Maminka se me snazi kojit, ale nema skoro zadne mlicko, tak me musi dokrmovat Nutrilonem.

:k: Klfy 31.01.2010 Dance 4

Ahojky holky Smile nemáte tip či neznáte jak spravně poskládat plenu, aby mělo miminko hezky nožičky od sebe?? Ten můj prdolýna má nějak moc sily v nohou a dokáže si ty pleny zmáčknout, tak že nemá nožičky dost od sebe. Dávám dvě...Tady u nás kyčle moc nekontrolujou :?

:c: :c: :c: :c: :c: :c: moje nej nej love :c: :c: :c: :c: :c:

Ahojky všem,tak moje dnešní poradna-super.Malá má 3505g.Jsem otevřená,čípek super(měkký)-chce to jen nějaký impuls,aby se malá narodila(nějakou dlouhou procházku).Tak jsem na ni zvědavá,kdy se vyklube :||):

Maminky pozor,chci vám napsat o šíleném chování Libereckého ALBERTA v NISE.Včera jsem tam jela nakupovat ,a u pokladny mě čekal šok a arogance.Nakoupily jsma v pohodě ale jak už to bývá naší malé Barunce je jí rok se zdálo nakupování dlouhé tak jsem ji dala ROHLÍK a druhou polku jsem dala staršímu synovi.U poklady jsem nahlásila 10 rohlíků ,v sáčku jich bylo 9 jelikož ten jeden jedli děti.

Ahojky, chci se zeptat...můžu coby kojící jít do solárka? Koupila jsem si kdysi permanentku, ale zjistila jsem, že čekám mimi, tak jsem se s paní domluvila, že ji můžu vybrat až po porodu...tak nevím, jestli jít nebo ne..když opominu negativní účinky solárka..chodila jsem tam opravdu zřídka, spíš jen v zimě občas ohřát :///:

Ahoj holky, tak nám byly 26. ledna 4 měsíce a nekojím :r: vůbec ode mě nechtěla, tak jsme na Sunaru a je ted spokojená. To je hlavní. Ale když jsem u mudry, tak mi říkala, že příkrmy až od 6. měsíce. Všude jsem přitom četla, že od 4. měsíce. Jak jste na to vy?

Ahoj holky moje,
tak včera jsem se vrátila z té své pracovní cesty. Byla to teda hrůza, pěkný fofry, úplatky...jen abych to všechno stihla.
Tak ubytování na lodi bylo fakt super, kajuty maličké ale útulné, no hlavně že jsem s přítelem byla sama a nikdo nás neobtěžoval.