tragické pečení cukroví.. | Moje těhotenství.cz

tragické pečení cukroví..

Obrázek uživatele Martii

  adámek byl unavený, tak jsem se těšila, že se naobědvá a půjde spát.. vše vycházelo dle plánu a adámek ihned po položení do postýlky usnul.. připravila jsem si věci na pečení a že si pustím koledy v pc.. jak jsem to zapnula, pes nevěděl co se děje, začal štěkat a adámek byl vzhůru.. byla jsem naštvaná na sebe, nasraná na psa a řvala jsem jak malá - vzteky.. no tak jsem si říkala.. dám ho do ohrádky, bude si hrát.. jo, měl hysterickej záchvat a já ruce od těsta.. prostě jsem to ignorovala a dodělala to těsto, když už jsem začla.. po asi třech letech jsem se rozhodla zase péct a takhle to dopadlo.. teď se těsto uleží v ledničce a ve tři jdu pokračovat.. jsem zvědavá, jestli to bude zase s doprovodem..


  Komentáře

  Obrázek uživatele Borůvka

  My budeme píct s tchýní..zítra jde naposledy do práce, tak pak už se asi do toho brzy pustíme...je to fajn,protože když Monča bude kňourat, tak jedna můžeme chovat..:-)

  Obrázek uživatele Martii

  když jsem šla péct, adámek spal a zbyňa hlídal psa, aby neštěkal Smile povedlo se mi to, pekla jsem vanilkové rohlíčky :c: vzala jsem vzorek ke tchýni, vezmu vzorek mamce a babice, zbyňa jestli prý si může vzít k čajíku a tak budu péct znovu Smile ale chtěla jsem hlavně zkusit jaké budou, protože je to recept z internetu, ale fakt jsou ňám ňám, jak by řekl adámek :s: chci upéct celkem asi pět druhů Smile mám sama ze sebe radost :///:

  Obrázek uživatele Andělína

  No vidíš šikulko! Vanilkové rohlíčky bylo první a jediné cukroví, které Martínek papkal o svých prvních vánocích Smile :k:

  Obrázek uživatele Martii

  kolik mu bylo?

  Obrázek uživatele Andělína

  počítámmmm narodil se 5.4. a tak 9 měsíců skoro...

  Obrázek uživatele Martii

  my jsme 3. 4., takže stejně Smile tý jo, myslíš, že bych mu mohla dát? Smile chichi, aspoň jeden kousek pro fotečku :///:

  Obrázek uživatele Andělína

  NO určitě, neboj se Smile Dej mu to po kouskách, ono se to hned rozplyne na jazýčku a čajík měj připraven, kdyby něco Smile Jen aby mu to nezachutnalo jak Marťasovi a nemuselas ho krmit furt! Hááám háááám.... malý od sestřenky chtěl takhle neodbytně česnek. Tak mu dala. A on chtěl znovu - my mysleli, že padnem :s:

  Obrázek uživatele Martii

  já dneska neodolala a dala mu bramborový knedlík Smile ten pěkně žužlal a byl nejspokojenější :///:

  Obrázek uživatele Andělína

  No to já bych žužlala taky. :s:

  Obrázek uživatele Martii

  no snad mu to nijak neublíží.. tuhle jsem mu vařila domácí brambor a normálně to nechtěl.. ale jak mám nějakou ňamku pro dospělé, tak se vrhá :s: je to lump!

  Obrázek uživatele Andělína

  Myslím, že semtam může něco už ochutnat, dyť je to chlapák Jednička A kdyby ho bolelo bříško, tak to poznáš a bude mít utrum no :s:

  Obrázek uživatele Martii

  od těch 9 měsíců se chystám ho nahodit na dospěláckou stravu, teda samozřejmě postupně a pomalu, ale skončíme se skleničkama a budu vařit Smile já ale taky myslím, že teď už ochutnávat může.. je to moje sluníčko!!! :c:

  Obrázek uživatele Andělína

  :k: Tak a já mám jako obvykle po rozpravě o jídle hlad. Takže děkuji :c:

  Obrázek uživatele Martii

  rádo se stalo :k:

  Obrázek uživatele wesna..

  Ahoj Martii .. Smile já si pečení nechala na víkend 13.prosince.. sejdem se u tety>> já , mamka , babička a přítel zůstane doma s Míšou.. je to nejlepší.. za den všechno stihnem napéct a pak se o cukroví rozdělíme.. Smile bude to fajn.. každý rok takhle pečem.. otevřem si lahvinku červeného a je to.. Smile takže pokud máš třeba nějakou kamarádku , nebo někoho z rodiny, určo vám to půjde od ruky : ) va chlap ať hlídá Smile

  Obrázek uživatele Martii

  já se na to těšila i sama, fakt Smile akurát mi to takhle hloupě kixlo Smile no až půjdu na to pečení, tak už bude chlap snad doma a bude se áďovi věnovat Smile víš, já jsem taková ta paličatá, co chce dokazovat pořád někomu něco :s: a tak se těším, až bude rodinka (hlavně mamina a babička) valit oči :c:

  Obrázek uživatele wesna..

  no jasně.. já bych si třeba taky sama napekla.. ale takhle je to fajn, že se toho hodně stihne a budem mít víc druhů cukrovíčka.. Smile taky se těším.. ta vánoční atmosféra.. snad si jen teta napustí toho nasnesitelného "božského" Káju ... Smějící se mimčo Smějící se mimčo raději vemu koledy co tady mám na cd Biggrin

  Obrázek uživatele Martii

  my toho moc nesníme, takže chci udělat tak pět druhů a stejně babi peče každý rok a to cca 13 druhů, takže hlady neumřeme :s:

  taky u toho šeptá: kájo musíš! ? :s:

  Otěhotnění krátce po porodu

  Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

  Prosim o radu

  Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...