Tetičky chodímeeeeeeeeeeeee

30.07.2010

Tetičky chodím,přejdu celý pokojíček...maminka je štastná :qu: a bráška trošku v šoku,bojí se,že ho brzy chytím :///: fotečku máme rozmazanou

Tetičky chodímeeeeeeeeeeeee
Tetičky chodímeeeeeeeeeeeee
Tetičky chodímeeeeeeeeeeeee

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tý jo Stáni,my máme taky puntíkaté šatičky...tak holky můžeme vydávat za dvojčátka :///: :///: :///:

Gratulujemeeeeeeeeeeeeee :\x: :\x: :qu: téda tetičko,Natálka už vypadá jako veliká slečna a ne žádné :°O°: Daník před ní utíkal,tak se ho snažila dohonit,co ;) Ondrula se taky včera snažil dohonit starší kamarádku,ale zatím jen s chodítkem :s:

Téda Natálko, ty jsi šikulka :qu: Stejně tě k tomu vyhecoval bráška, když před tebou zdrhal viď? ;) Moc gratuluju, máš nádherné fotečky s nádhernejma dětičkama! :qu:

tetičko, nááááááááádhernééééééééé fotečky. natynka i daník jsou slaďoučcí prckové. velká gratulace k obrovskému pokroku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :\x: :\x: :\x:

In reply to by Doakie

jsi to napsala tetinko :k: ...děkuju...jj,jsou to moje zlatíčka,ale někdy jsem ráda,že už je večer a spinakají :///:
A jakpak se máte vy?dlouho jste tě tu neviděla...

In reply to by monke

jj, nejvíc děti milujeme, když spinkají v pelíšku. :-) chodím sem každý den, čtu příspěvky, ale nějak nestíhám přispívat. my se máme suprově - tomís lozí po čtyřech jako střela, staví se u nábytku. sem tam se zkouší pustit, ale radši hnedka kecne na prdelku. zrovna si tady čteme krtečka na cestách - sama se divím, jak jsou ty básničky krásné.

In reply to by Doakie

máme doma na dvd všechny díly :j)
Natálka už spinká a Daneček leží v posteli a ještě taky nespí...my dnes četli pohádku Míša hasičem.. :///: ...odkaz mi nejde otevřít..není tam někde chybička :€\€: ráda bych se mrkla na Tomíka

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

je velkej pěknej klučina :one: ,župánek má moc hezkej a jak si lebedil na lehátku jako dospělák :///: ...super fotečky :one:

moc,moc gratulujeme :\x :\x: ......Natálka je šikulka šikovná :one: :qu: ...Daneček se určitě chytit nenechá.. :°~°: .. :D na fotkách to Natálce a samozřejmě i Danečkovi moc sluší :°~°: :°*°: :a:

Teda supéééééér! Natálka je šikulka :) Takže další zářijátko co se rozhodlo už tapkat po svých :-D To věřím že má maminka radost :) Ted už můžete hrát spolu na honěnou :-D

In reply to by Kamči

děkujeme,jsem nadšená,je to takový roztomilý jak jde a ted ta plínka :///: :h: ...čekala jsem,že budu vodit malou dlouho za ručky a ona poslední dobou nechtěla...raději si sedla....a chtěla chodit sama....

:qu: gratulujem. Akorát jste nás předběhli. My jsme červnový,a Dadískovi se nechce opustit jistotu nábytku. :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka