Tetanovka

30.03.2013

Holky prosím o radu, jestli budete vědět. Ve čtvrtek jsem byla na tetanovku, píchla mi ji do ramene. Večer mě začala ruka bolet, mám tam červený flek větší než 50ti koruna a tvrdý. Bolí mě to pořád víc. Myslíte že je to normální reakce, zapoměla jsem se zeptat a sestřička nic neříkala.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj! Já jsem tetanovku dostala před rokem a reakci jsem neměla žádnou. Docela mě sestra zarazila, protože to jestě nebylo ani deset let a už mě v rámci preventivní prohlídky přeočkovali.

Mě to taky bolelo, taky jsem to měla tvrdý, nesměla jsemna tom rameni ležet první noc a ono to nešlo ještě ani třetí :-( Je to normální. :a:

ahoj, v únoru jsem tady měla na to téma diskuzi
musela jsem na přeočkování, které jsem měla starší 5let, protože jsem šla na operaci varixů
píchli mě, celý týden mě bolela celá ruka a v místě vpichu jsem měla bouli velikosti švestky, po týdnu jsem dostala horečky a zimnici, zřejmě chřipku, pak mi to šlo do uší, takže se to přeléčovalo antb. na ORL....nikdo neví, co to vlastně bylo, každopádně jsem kvůli tomu musela odložit operaci o měsíc
nedávno o tom mluvili v TV, mají málo vakcín proti tetanu, tak najednou stačí přeočkování po 20letech...bůh ví, proč, zřejmě měli špatné vakcíny.... :r:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a zadavatelka otázky tetanovka tady nahoře, má jako co
nikdy jsem na očkování neměla žádnou reakci a když jsem se bavila s ženskými ve špitále, tak poslední dobou to má po tetanovce skoro každý...což je zajímavé, že?
a najednou nebudou vakcíny...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to je tvůj názor
pokud to člověk nezažije na vlastní kůži, nemůže takhle soudit

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka