testy nevyšly | Moje těhotenství.cz

testy nevyšly

Obrázek uživatele monikaa

  Ahojte holky.Já šla dneska natěšená na kontrolu i s přítelem že se podíváme na UTZ a mimčo se nám nechtělo vůbec ukázat.Bud jsme viděli hlavičku nebo tělíčko celé vidět nešlo.Ale i tak jsem byla ráda že tam je přítel.Pak mi ale doktor řekl že mi nevyšly testy na genetiku mám vyšší hladinu HCG tak mi brali opět krev a pokud to vyjde špatně tak do Olomouce na vyšetření.Bojím sea pořád myslím na to jak to dopadne.


  Komentáře

  Obrázek uživatele monikaa

  Ahoj Rupinko,já jsem ze Zubří(vedle Rožnova pod Radhoštěm).No taky jsem z toho byla trochu sklamaná že jsme toho moc neviděli.Mě brali krev poprvé ta nevyšla tak dneska podruhé no a uvidíme jak to dopadne jinak pojedu do Olomouce.Já jsem v 19tt.A odkud pocházíš ty?

  Obrázek uživatele Rupinka

  Já js€m z Mikulovic, to j€ kous€k od J€s€níku. Já doufám, ž€ mi ty t€stíky dopadnou dobř€. Al€ tak příště s€ nám ukក snad líp a když n€, tak v€lkém UTZ už snad ano.

  Obrázek uživatele Rupinka

  Ahojky, já byla včera na kontrole s mou maminkou a taky jsme s toho nic moc neměli. Ani fotka se moc nepovedla, mimčo sebou pořád mlelo, tak jsme viděli vše jen v mžiku, trošku mě to mrzelo, ale ještě bude velký ultrazvuk a halvní je, že je to naše miminko zdravé a že se má k světu. Taky mi včera brali krev na genetiku, kdyby něco bylo, tak mi dají do týdne vědět a musela bych taky do Olomouce, jsem v 15týdnu. Můžu se zeptat s kama jsi???

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...

  Vysoký tlak

  ahoj holky, máte některá zkušenosti s vysokým tlakem v těhotenství? Před...

  prima adopce miminka

  Dobrý den,

  jsme státem prověřený pár středního věku (žadatelé o osvojení), který chce s milující náručí přijmout děťátko, které...