termoobal

11.06.2010

prosím poradte mi, jaky koupit termoobal na lahve Avent.Jaky mate zkusenosti s Avent termo tastickou,nebo jsem se divala na Jane.Snad by mely v obou dvou udrzet teplotu az 4h.Vsechny lahvicky mame Avent a zda se mi docela prostorny, nez ty vysoke kulate.prosim o zkusenosti.dekuji a krasny den horky :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by juulie

To jo v tom máš asi pravdu, já bych to řešila tak, že lahvičku bych z obalu vyndala a šupla bych tam kelímek( pijeme jenom čaj nic jiného ), čaj v horku můžeš pít studený i teplý a vždy to na žízeň pomůže.Je to ale jen Tvoje věc, já bych to dělala takto. Řídím se podle babičky když jsme se chodili koupat dělala nám čaj a bylo jedno jestli byl trochu ohřátý.

In reply to by Iva2312

Tak to by se mi líbilo, kdyby malá pila čaj teplý i studený. Ona mi všechno pije jen horké (někdy mi to přijde až moc). Když to je studenější - třeba pokojová teplota - tak to prostě nevypije. I ven musím nosit termosku s teplou vodou a dělat čaj dost teplý. :00:

In reply to by juulie

Ahojky, tak já mám vše od Aventu. Malá je bohužel od začátku na UM. S termotaškou jsem spokojená. Na cesty do ní dám 2 lahve s vodou (na UM) a UM zvlášť do dávkovače, abych ho připravila vždy čerstvé. Když se tam dá horká voda, tak vydrží i 3 - 4 hoďky. Často láhev vyndám předem, abych vodu ještě na vzduchu ochladila na správnou teplotu. Je ale pravda, že je to dražší záležitost a někdy bývají levnější věci stejně dobře funkční....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka