..termín císaře

27.09.2010

Tak vás zase všechny moc zdravím :///: dnes to bylo opravdu veselé dopoledne. V porodnici jsem byla víc jak dvě hodiny,,,nejdříve mi dělali :h: ale nevyšlo to dobře, protože malá dostala škytavku a nechtěla přestat. Sestřičce to moc nezamlouvalo. Potom koukla na můj termím porodu a v prukazce mám napsáno 10.10.2010 ...ale můj pan doktor se asi nějak seknul skoro o 14 dní,,,a všimla si toho až dnes sestřička. Chápete to?
Tak jsem 39+3 :) to jsem byla překvapená..a tím, že mám mít plánovaný císař to není nejlepší. Vymyslelo se tedy rychlé řešení...zítra budu ještě doma, protože je svátek, ve středu mám příjem a ve čtvrtek rodíme
Byla jsem z toho hodně překvapená, ale je to lepší než čekat ještě dýl. I tak to není nic příjemného. :€[€: Už mi nestihli udělat předoperační vyšetření...tak ho musí udělat ve středu ráno.
Do porodnice jsem se musela ještě jednou vrátit na :h: aby měli jistotu, že je vše ok. Malá byla v klídku,,,tak to vyšlo výborně.
Jinak na sál se mnou manžel nemuže...bude čekat na chodbě. Domluvila jsem si jen epidural, abych malou viděla, ale nepřiloži mi ji. Až malou odnesou, tak mě uspí úplně...mezi tím zavolají tatínka a ten bude moc udělat fotečky a našeho drobečka si pochovat. Pak počká než se probudím, aby měl jistotu, že jsme to zvládli. 24 bych měla být na JIP a pak mě přeloží na šestinedělí,,pokud nebudou problémy.
CO se týká starání o malou bude hodně záležet na tom jak mi bude a jaké budou sestřičky. Ráda bych, aby ji nedávali pít z lahve, ale lžičkou nebo ze stříkačky...miminka jsou pak prý líná sát a špatně se učí na kojení.
...no víc jsem toho nezjistila...všechno ostatní se nějak dozvím za chodu. Hlavně, aby to bylo nez komplikací a obě jsme to zvládli :w:
Už se na naši ELIŠKU moc moc těšíme :^O^: Všem moc děkuji za podporu...a pokud už nenapíšu..mějte se krásně a držím palce, aby jste to zvládli. Nebudu mít u sebe internet, tak to budu muset vydržet, ale jak budu doma tak se ozvu.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka