Teplota 38 a Vojtovka | Moje těhotenství.cz

Teplota 38 a Vojtovka

Obrázek uživatele zuzula

Ahojte holky. Naměřila jsem malému 38 v zadečku. Jinak je veselý, povídá, jen trochu kýchá. Mám strach. Asi mám jet na pohotovost, že? A taky máme cvičit Vojtovku a to bych asi neměla, že? Máte někdo zkušenosti? Mám strach. :jawdrop: Moooc díky za komentáře!!

Obrázek uživatele Dejmalka

přesně tak, když má horečku tak necvičit, 2,3 dny není žádná strašná ztráta, kterou byste do týdne zas nedohnali. Ani po očkování 2 dny necvičím.
na pohotovot jet nemusíš. Po odečtení to je jen 37,5 to je jen zvýšená. jen mu dej častěji napít. Pokud to stoupne na 38 po odečtu, dej čípek nebo sirupek a pokud i přesto ještě stoupne o půl stupně, tak bych teprve jela na pohotovost.
Pápá

Obrázek uživatele zuzula

Díky moc. U toho digitál teploměru je napsaný, že se má naopak přičítata 0,5 stupně, ale asi při měření v podpaží. V zadečku je to teda jakože tak, jak ukazuje, nebo ne? Jsem z toho jelen. ://:

Obrázek uživatele Monulka.h

při měření v zadačku se 0,5 odečíta. ne přicita. Takze to je jako 37,5 to se jeste nic nedava. Az kdyz to i po odectu je nad 38 takze v poho. Ted bych ho nechala v klidu a necvicil. Za chvili bude fit. Maly mel v tydnu taky teplotu do 2 dnu v poho. Pápá

Obrázek uživatele zuzula

Děkuji Monulko.Jo, snad to bude ok. Chytl to asi od staršího. Ten má chřipku, ale mírnou. Jenže my nejsme ještě vůbec očkovaní, atk jsem taková doplašená. Díky moc.

Náhradní matka

Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

Pád v těhotenství

Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

Tehotna maminka

Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

Těhotenství

Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

Přímá adopce

Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

Ahoj holky mám trochu velkej problém, po porodu se mi udělaly hemoroidy a to takový že skoro nemůžu bolestí chodit.

Nevíte někdo, jestli je někde k sehnání aktuální test kojeneckých lahviček a hrníčků? Sháním kvalitní plastový a nevím, jak poznám že ten či onen výrobek je lepší a neobsahuje žádné škodlivé látky. Vím, že sklo je nejlepší pro kojence které si samo lahev neudrží, ale potřebuji hrneček, který nekape - ne jako avent, na který jsem spoléhala, ale ten mě zklamal- a s tím plastem je to ok.

Srdce za mesic bude mu 1 rok :qu:

Ahojky holky. Mám strašný dilema.. Chci koupit Elce dárek k prvním narozeninám,které má už za chvíli, ale nemůžu se rozhodnout.. Obě věci se mi moc líbí - stoleček má spoustu funkcí, písniček a říkadel. Ale zase to křesílko s lampičkou, knížkou a hračkou se mi líbí, že u toho může sedět i stát.

Ahoj Pápá tak se ještě pořád hlásím jako těhulka Smile V pátek jsme byli na kontrole, kde mě prohlídli, protože podle :*8*: už od nedělě rodím :C]]: Je sice pravda, že sem furt na 3 prsty...ale to je

Ahojte holky. Naměřila jsem malému 38 v zadečku. Jinak je veselý, povídá, jen trochu kýchá. Mám strach. Asi mám jet na pohotovost, že? A taky máme cvičit Vojtovku a to bych asi neměla, že? Máte někdo zkušenosti? Mám strach. :jawdrop: Moooc díky za komentáře!!

Ahojte holky. Naměřila jsem malému 38 v zadečku. Jinak je veselý, povídá, jen trochu kýchá. Mám strach. Asi mám jet na pohotovost, že? A taky máme cvičit Vojtovku a to bych asi neměla, že? Máte někdo zkušenosti? Mám strach. Moooc díky za komentáře!!

Tak už jsme se přehoupli přes první rok Smile Uteklo to jako voda. V bříšku už se nám vyvíjí dálší mimi Smile

Dnešek je 20 + 6tt, strašně mi to začalo utíkat. V 18tt jsem byla na kontrole, jen rychlý ultrazvuk, měření a pan doktor říkal, že miminko roste ukázkově, že radost pohledět. 26.11. mám velkou kontrolu ve 22 tt, je to den, kdy se mi narodil první syn, takže takové krásné datum kontroly.