36.týden těhotenství

Tak listopaďátka,jak se máte? Už se nám to zatraceně blíží!!! Dneska sem byla u doktorky na stěrech,příště první monitor. Od minulýho tejdne se mi to pohlo z CS 0 na CS 2.Do teď sem přibrala 8 kg,takže paráda.:-D Tlak mám celý těhu ukázkový a malá Karolínka je pěkně hlavičkou dolu,takže je vše pěkně přichystaný. Oblečení mám pěkně narovnaný a vyžehlený ve skříňce,taška dobalená,zbejvá jen okopírovat papíry do porodnice a pak už už jen vyndat kočárek z půdy a přichystat postýlku.

35+4 a už se nám to blíží:-)
35+4 a už se nám to blíží:-)

Ahoj :a: teda to je pupík :-) já jsem dneska 35tt+0 a zatím naše malá ještě není otočená hlavičkou dolů..dává si pěkně načas,takže se asi dřív než v termínu na světě neukáže :n: ale letí to pěkně,příští týden nás čeká poradna a budeme poslouchat srdíčko,tak se těším *smile* my už máme nachystáno pro mimi vše,jen já si musím ještě dokoupit věci do porodnice a nachystat tašku..ale to udělám až příští týden po poradně..tak ať se ti a miminiku daří :a: 

In reply to by Kačka1989

Ahoj,tak snad se ti ještě stihne otočit,musíš tomu věřit.:-) Já už dobalila tašku a i dokumenty máme všechny připravený,pro Karolínku oblečení na odjezd z porodnice připravený.:-) Už mi to dává pěkně zabrat,musím říct,už sem musela vysadit magnézium a břicho mě od včera bolí pořád.:-( Včera mě to drželo asi 3 hodiny v kuse,bolest břicha jako na ms a v jednom kuse tvrdý jako kámen,dnes po o zatím to samý. Pomáhá fakt jen si slevit,ale to můžu až teď když jde syn spát a pak je to lepší. Nu musíme to už nějak doklepat.:-(

 

Odběr kategorie 36.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka