těhotenský test

02.09.2012

Slyšela jsem že už existuje i test,který ukáže i pohlaví miminka. Co je na tom pravdy,zkoušela jste ho některá a kolik to stojí?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Bože holky vy by jste nemohly žít v době 70-80 let co ???
Kdy nebyli testy, ultrazvuky atd....
Nevím proč podporovat tenhle mediální moloch.
Jsem ráda, že jde medicína dopředu, ale v tomhle případě všeho moc škodí....

předem se omlouvám za asi ne příliš vhodný komentář, ale.............. panebože to to nevydržíš do potvrzení doktorem? :? kam všichni tak spěcháte........ jak by na tom záleželo :00:
užívej si těhotenství jako takového a nikam se nežeň, vždyť od 20tt je na přípravy času dost :a:

In reply to by Peťule..

Nejraději bych si takový test pořídila :D jsem 18+5tt ale ještě mi neřekli,jeslti to bude kluk nebo holka.Prek totiž rafinovaně buď ukáže prdelku nebo si dá nohu přes nohu a spí :s: a já jsem tak nedočkavá,ale 19.9. jdu na další kontrolu tak už snad konečně :h: :€O: :€s€:

In reply to by klikaz

to už je lepší zaplatit si 3D UTZ kolem toho 25tt a máš jistotu a navíc uvidíš prcka v parádní kvalitě.. nehledě na to, že když se při objednávání zmíníš, že ti jde o zjištění pohlaví, doktor si s tím ultrazvukem pohraje krapet víc, případně tě nechá projít, aby se mimčo otočilo, nebo tak.......... :one:

In reply to by Peťule..

To asi ano,zvlášť když tu holky píšou že jim to ani nevyšlo a stojí to 1000kč. :00: My jsme si první dcerku nechali říct a ted přemýšlíme že si uděláme překvápko :s: Věcičky máme holčičí,tak dokoupíme pár neutrálních a snad vydržíme. Já teda zvědavá sem,ale tatínek chce překvápko a já vím že kdybych to věděla,nevydržela bych...

Zdravím, já jsem si objednala test z ciziny, že prý tam prodávají kvalitnější a spolehlivější. Ukázal holku jako řemen a čekám kluka.. Takže určitě vyhozené peníze :-(

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka