teď jsem četla blesk a je mi do breku, nevím proč to na vánoce vytahujou takové tragédie!!!!!

25.12.2009

Já už na ten blesk asi ani lízt nebudu je to fatk pro silné povahy, kor teď o vánocáích. sami posuďte, každou matku to musí rozrušit když o tom tahle čte.

Kliknutím vložíte smajlíky:

raději jsem tu prnví větu odmazala, abych nebudila stres v ostatních. je to opravdu asi nevhodné,ale mě to tak strašně rozrušilo to ráno, že jsem opravdu byla naštvaná jak to na ty vánoce musejí vytahovat a akorát stresovat lidi,je to holt jejich práce, bohužel!!!

dokud tyhle "bulváry" budou lidi číst, budou stále vytahovat kde co na kde koho a rádo by "šokovat" svět...
jediný řešení nečíst... já osobně bulvár nesnáším, právě proto, že se pitvají v cizím neštěstí a smutku ale i ve štěstí a úspěchu... prostě nikomu nic neodpustí... a dokud budou lidi, co je čtou, budou ubližovat dál a dál...
... ať si každej žije svůj život v klidu, bez pomluv a lží tahaných článkama...

tragédie a nehody patří k životu... nemusíš číst zrovna Blesk... rozhlídni se okolo sebe... každý z nás má svou osobní tragédii na kterou si na vánoce vzpomeneme ( a někteří nejenom jednu...) na vánoce bilancujeme svoje životy a chybí nám blízcí, kteří tu už nejsou... někdo tiše vzpomene, zapálí svíčku a užije si hezké svátky s těmi co tu "zbyli" a nebo se narodili :-)
hezké vánoční svátky....

Ahoj,
oni si na tom Verčo vydělávají. To tak nemůžeš brát. Když za to mají prachy, tak napíšou cokoliv a je jim jedno kdy. Přece si nebudeme kazit ve svátky náladu takovými články, ne? Určitě je lepší koukat na pohádky, pojídat cukroví a užívat si klid a pohodu, takže žádnej stres :) :a:

In reply to by Lucie

ahoj jo jo, máte pravdu, nebudeme si kazit vánoce, možná jsem to sem ani neměla psát, ale při přečtení se mi tak rozslzely oči, že jsem chtěla vědět jestli to cítíte taky tak.
bohužel bulvár si to bere jako hlavní obživu a vydělávají na tom, nebere ohled na ostatní, jak se cítí ta a ta rodina když se v tom pořád pitvaj

jsi úplně stejná. Já nevím že se některé tak vyžíváte v černých kronikách a pak to sem na server plný těhulek a šestinedělek taháte. bež si dát něco sladkého a ˇkoukej na pohádky. to jsou vánoce tak je užívej :a:

In reply to by Dejmalka

zajímal mě jen názor ostatních na to jestli to cítí taky tak. Nenechalo mě to chladnou, proto jsem to sem napsala, a myslím si, že ty bulváry to tak rozpivávají, že je to až hrůza, já jsem napsala jen stručnou jednu větu abych to tu zbytečně nepitvala, jak říkám nenechalo mě to chladnou a proto jsem chtěla znát názor ostatních těhulek, je to dost hrozné číst tyto věci a vím že se celoročně objevují,ale na ty vánoce se tak nějak člověk nad tím víc pozastaví, nemyslíte?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka