Tatínkové a těhotenství :o) | Moje těhotenství.cz

Tatínkové a těhotenství :o)

Obrázek uživatele Iveta K

  Ahoj,

  tak jsem se před chvilkou nemohla dostat na tyhla stánky,tak jsem najela na Taťka.cz.Je docela zajímavý si přečíst pár příspěvků,jak to prožívají oni.Za 15 minut jsem se dostala až do června 2008,asi tam tráví podstatně míň času :s: ,můj taťka by se tam nikdy nezaregistroval,ale některé ty příspěvky jsou docela dojemné Smile


  Komentáře

  Obrázek uživatele Kajula

  já na to teď taky koukala....téééda ti chlapi to tam teda vedou.... Koulení očima ....nebo spíš teda nevedou, z našich stránek by je trefil šlak :s: :s: :s: :qu:

  Obrázek uživatele Iveta K

  Nojo chlapi Smile Ale jsou dobrý,že se alespoň snaží :s:

  Obrázek uživatele Iveta K

  no tak to jsme na tom stejně :s: mě taky říkaj závislačka :s: No je fakt,že tu trávím hnedle každý kojení,nebo večer místo filmu.Takže žádný čas tím neubírám(teda skoro :///: )
  Ty už to máš taky za pár,co?Tak Ti držím palce ať jste oba v pořádku :e): .Nebo obě?? Holčička

  Obrázek uživatele Iveta K

  tak to držím palce.Budete v pohodě,proč by jste nebyli?? :e):

  Obrázek uživatele Iveta K

  No já se taky moc těšila,a teď když vidím nějakou těhulku,tak mě zase mrzí,že už mám tohle období za sebou. :k: I když ten konec byl docela náročnej :s:

  Obrázek uživatele zuzallica

  Ahoj, taky jsem tam už nakoukla a stejně jak ty, za chvilku jsem přečetla celý web. Je zajímavé přečíst si, jak oni prožívají porod...

  Obrázek uživatele Iveta K

  No to jo.Jeden se tam na to ptal,co se po něm bude chtít při porodu.Tak mu někdo odpověděl,ať si najede sem ,porodů prej je tu celý hafo a něco si přečte. :s: :s:

  Snídaně u částečně kojeného ročního dítěte

  Dobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy...

  Nesnasim sve dite :'(

  Dobrý den.
  Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí...

  Otěhotnění??

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Tlaky v podbrisku

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Neztloustnu po Agolutinu?

  Zdravím Smile Dneska jsem dostala 1...

  Je mi 22 let (16.11. mi bude 23 let). S přítelem jsme spolu 6 let a od září se snažíme o miminko. Přítel je o 8 let starší je mu 30.

  Ahoj

  Ahojky holky. Tak nám dneska přišla druhá pozvánka na vítání občánků! Ono se prý normálně chodí tak kolem 4 - 5 měsíce, ale my, když jsme si tady nechávali udělat po dvou letech trvalý bydliště, tak jsme vítali tady a paní na matrice, když viděla malou, tak řikala, že jestli půjdem vítat už ve dvou měsících, že to určitě zvládneme, že budou brzo (to bylo na konzi září) a tak že jo.

  Ahoj, potrebovala bych neco vysvetlit. Ve zprave z posledni kontroly mi Dr. pise, ze mam hrdlo zkracene na 1cm a otevrene take tak a pritom mam FX/3. Jak to mam chapat? :? :?

  Mám strach o svého přítele :§) Už třetí den leží v horečkách, kterýý se střídaj se zimnicí...prostě má chřipajznu :spid:
  Jenže žijeme v Kanadě, a zdejší zdravotnictví je zady založeno tak, že pokud onemocníte, musite si udělat tzv. "apoimennt"...a to kolikrát trvá i několik tejdnů než Vám zpátky zavolaj, kdy vůbec můžete přijit :jawdrop:

  Ahojky holky,jeste jednou vam chci moc podekovat za komentariky,ale potrebovala bych ted drzet peste :\/:

  zdravím všechny...
  bohužel jsem tento týden přišla o miminko..netlouklo mu srdíčko...
  šla jsem na revizi dělohy a teď je mi z toho hrozně, nejen po psychický stránce...
  opatrujte se všichni a přeju vám šťastné donošení vašich vysněných miminek, zatím ahojda

  Hezké ráno děvčátka moje, je tady další nový den a já vám tady napíšu, co je u mě nového. Ono vlastně nic nového není, měřím si teď BT, ale nikde si ji nezapisuji. Drží se hezky nahoře. Dneska jsem měla 37,15. Ve čtvrtek byl pokles, ale to jsem mívala i normálně, takže závěry žádné ještě nevyvozuju, je ještě moc brzy. Jinak je mi dneska moc dobře.

  holky jsem naprosto zoufalá a nešťastná :\\: jde o to že prostě mám nechuť na :|-|: se svojim chlapem...jsem 8 týdnů po porodu ale na sex chuť mám(třeba včera)ale jakmile se začneme kmazlit nebo se mě jen začne dotýkat tak je mi to hrozně nepříjemné je mi až úzko a svírá se mi žaludek :\\: prostě to nejde jenže problém je v tom že