Taky jste tak unavené?

21.10.2009

Hezký den snažilky, jakpak se dneska máte? Já jsem už asi týden unavená. Nebylo to nikdy tak hrozné jako dneska. Od rána se mi chce spát a teď po obědě to je ještě horší. Nejraději bych si někde zalezla a schrupla si :~!: . Jenže přítel je dneska do 22 hodin v práci a já si naplánovala na doma velký úklid. No nevím, nevím :n: , jestli se mi do toho dneska bude chtít.

ahojky andisku, ty brdo to je dneska den me se ani z postele nechtelo,ale den utekl v praci rychle a ted sem si musela dat kafco.

Ahojky,
asi je dnes den blbec. MNě se taky od rána chce spát a jsem líná i přemýšlet, natož něco dělat.. :-( Ke všemu mně pobolívá podbříšek, o víkendu proběhla ovu, tak jsme se trochu snažili. Tak nevím co to je zaznamení :?
Jinak moc zdrvím a držím palečky :C/):

ahojky ja už mám 3 kafééé a zatím jsem taky unavená, u nás svítí sluníčku tak je veseleji :-)
taky jsem chtěla uklízet ale moje drahá polovička říakal že ne že bude :*O*: i když asi ještě není ovu :-)

In reply to by Verka

Věruš, já kafe nepiju, takže nemám doping, ale myslím si, že by mi ani moc nepomohlo. To se máte, že se dneska budete snažit, to já nevím, kdy se budeme snažit, protože teď do pátku bude přítel totálně unavený. Tak doufám, že mě zrovna teď nezastihne ovulka.

já nejsem unavená, jen se mi zavírají oči. A jak se znám, tak to nemám z těhotenství ale z počasí. Kdyby vylezlo sluníčko, tak mě to přejde. Ale na uklízení teda prdím, zítra je taky den a pozítří taky jeden přijde, a víš ty co, nikdo to za mě neudělá, takže já místo uklízení dneska půjdu na procházku :s:

In reply to by ha.nka

Hani, taky bych šla na procházku, ale mi se nejlépe uklízí, když jsem doma sama. Což není tak často, protože s přítelem chodíme oba jen na ranní a pak jsme odpoledne spolu doma. Poobědová únava už trošku ustoupila tak možná se to do 16 hodin zlepší natolik, že budu i uklízet.

In reply to by Andisek

Andi ani mi nemluv...ja už tu v práci padám na hubu a spím za pochodu!! :00: ještě k tomu mě bolí hlava, ale to je z toho hnusného počasí a asi i blbý tlak..já chci aby bylo teplíčko a sluníčko!! :r:

Ahoj Andísku já jsem taky unavená..je to i tím počasím ošklivým.Já už velký úklid nedělala ani nepamatuju..pořád jen ty menší postupně..nechci se moc přepínat,protože já když se do toho pustím tak to lítá :s: A popravdě se mi ani nechce ://: Tak se na to taky vyprdni když se ti nechce..dělat něco s odporem ani není ono,to opravdu chce na to mít náladu.Jak říká moje máma..Práce není zajíc..neuteče ;) :s:

In reply to by Lidussinka

No jo Lidu, ale ty jsi těhulka, to je normální, že jsi unavená. Já si dneska připadám skoro jako před dvěma lety když jsemse divila z čeho můžu být unavená. Ale tentokrát to je tím počasím. No a úklid mě dneska alespoň z části nemine. Už týden se přemlouvám k tomu, že vysaju a vytřu. A každý den si říkám, že zítra to dělám...

In reply to by Lidussinka

Dneska jsem 14.DC takže čekám tento týden ovulku. Ale trošku se nám zkomplikovalo snažení, protože přítel dělá dneska v práci šestnáctku. Takže jestli bude ovulka zítra tak se stejně snažit nebudeme, protože bude ještě unavený a nevím, jestli se mu v pátek bude chtít. Vždycky, když je v práci tak dlouho, tak je pak do konce týdne unavený a rozhozený. Tak uvidíme, snad se k němčemu zmůže.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka