Tak už jsem tu!!!!Bude to trošku delší,snad to zvládnete přečíst.

09.07.2008

Musím vám říct že moje tchýně je největší ......na světě :w: Já jí tak nenávidim to si ani neumíte představit }:) Před chvíli sem se sní pohádala.A proč???Tak zaprvý má syna (můj přítel) zapomene mu přijít na narozeniny :w: žeprý měla hodně práce a zapoměla,tak sem jí na to řekla co je to za matku že zapomene na svoje vlastní dítě!Ale to ještě není všechno!Ptala se mě jestli přijdeme na narozeniny,tenhle měsíc je slaví mýho přítele sestra bude jí 10let.Tak sem jí na to řekla že nevim, a ona na to hned NO TAK JÁ NEPŘIJDU JULINCE NA NAROZENINY"!!! :jawdrop: To mě tak naštvalo :|: Ona nepřijde svojí vlastní vnučce na narozeniny a to bude slavit kulatiny 5let!!!Co je to za babičku,panebože.Já už fakt nemůžu. :n: :n: :n: Tak sem jí poslala někam a odešla.Jen doufám že nepřijde,protože přítel řekl že jí ani nepustí dovnitř.No řekněte je ona normální??? :? JO jěště ona mýho přítele nevychovala odhodila ho jako psa když mu bylo asi 8 měsíců nakonec ho adoptovala jeho vlastní babička.

Kdyz ty neprijdes nekam, kam chce abys sla, tak ona neprijde jinam, kde bys o to stala ty.
Tomu se rika citove vydirani - v tomto pripade ukazkovy model. Devce, tahle zena s vama manipuluje, ruce, hlavu a hlavne srdce a deti pryc od ni. Umi jen bodnout, kde to boli a dite se neumi branit. Je potreba aby sis uvedomila, ze od ni nemuzete cekat NIC a tim myslim NIC zadarmo. Pokud vam NECO da, tak si to vezme nazpatek dvojnasobne. Nejde tu jen o hmotne statky, jde o svobodnou vuli, citove zalezitosti, moznost ovladat vase deti, atp.

Je to baba jaga :O To je hrozný :w: Nemám slov....když už teda nechce vidět Vás tak tu malou nemusí taky odstřihávat. Jednou je babi a ta malá nepochopí proč a jak se chová. Je to smutné :n:

ona neodhodila jenom jeho :n: odhodila i svou dceru má celkem 5 dětí z toho dvě odhodila a 3 vychovala

no tak to je teda matka hnus nad hnus :w: :w: , tak ona ho odhodí vlastní matka :( , tak to se nedivím, že na jeho narozeniny zapomněla, no fakt nezávidím ti tchýni a jemu matku, fakt macecha, a pro Julinku to je ježibaba (promiň) ale tak to cítím, když tohle vyslovila, že ji nepřijde na 5 let, fuuuuuuj baba :sick: :§)

nemám slov...to je horší jak herodes...proč si takovýhle telata pořizujou děti????to je hnus velebnosti a je to mooooc smutný

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka