Tak nevím jestli to sem patři | Moje těhotenství.cz

Tak nevím jestli to sem patři

Obrázek uživatele Renatka85

  Tak nevím jestli to sem patří, ale včera jsme byli s manželem u jedné paní je to léčitelka - přes auru. Ta mi řekla že nevidí žádný problém s tím že bych měla mít mimíska. Pak mě hladila pozádech a říkala at se nebojím, že to brzo bude. A ještě mi k tomu nezapoměla dodat že budeme mít ještě dvě děti. Tak jsem jí pěkně poděkovala. Myslíte, že se takový člověk nemůže mílit? Že má pravdu? Byli jste už některá u někoho takového?

  Komentáře

  Obrázek uživatele Renatka85

  U mé minulosti se taky nespletla vše mi řekla dokonce mi řekla že často a moc bolívá hlava a ještě ukázala na tomísto kde. No a pak že jsem byla ted nemocná s močovýma cestama. Tak jsem jen kulila oči. No a pak mi řekla, že je dcera tyran. Což mě překvapilo, ale pak jsme s manželem usoudili že ona měla vlastně pravdu. Jenže jaký má vlastně význam slovo tyran?

  Obrázek uživatele Dadis

  Díváš se na Nemocnici na kraji města? Tam je ukázka malého tyrana.

  Obrázek uživatele Renatka85

  Jo ty myslíš tu malou tyranku?! Jo tak teda ta naše malá tyranka není taková. :///: V tom seriálu je to extrém.

  Obrázek uživatele Dadis

  Jo to je :///: Ten můj ji nemůže ani vystát. Ale hlavní je to, že rodiče se ve všem podřizují jí. Neumí ji říct ne apod.

  Obrázek uživatele Renatka85

  To zas já ji někdy taky neumím říct ne. Ale když je potřeba tak ji i plesknu. Ale nejhorší je že se do výchovy plete tchýně a malá na nu může řvat a ona se tomu jenom směje. Někdy bych ju za to kopla do ...

  Obrázek uživatele Dadis

  No to je blbé, malá potom neví co může a co ne.

  Obrázek uživatele Klára77

  U léčitelky jsem byla asi 3x než se někam přestěhovala a úplně mě dostala, když začala hovořit o mé minulosti, věděla věci co vědět nemohla, třeba, že mi umřela máma, neřekla přesně kdy ale mezi 8-10 rokem a byla to pravda. Taky se rozbrečela, když se dostala k rozchodu s mým bývalým, jako, že jsem to špatně nesla. A když jsem se ptala na děti a partnera, tak říkala, ať jsem v klidu, že mě to všechno eště čeká:)
  Já jim věřim.

  Obrázek uživatele Michalka

  S léčitelkou nevím u té jsem nebyla ale u kartářky ano a všechno co řekla mi vyšlo

  Obrázek uživatele janek

  já tomuhle nevěřím Ne Ne Ne Ne Ne , ale přeji hodně štěstí, at se co nejdřív zadaří. :k:

  Obrázek uživatele Dadis

  Může se mýlit, ale může se taky trefit. Mě kartářka řekla, že se přítel do října rozhodne pro snažení a bylo to tak. Řekla mi že hned otěhotním a to zatím nevyšlo. ale jedna léčitelka mi řekla ať si dám přihlášku na chemickou vyšku. Mamina mě ukecala ať to zkusím i když jsem tam nechtěla a obrečela to a nakonec měla pravdu a já jsem školu dodělala a byly to fajn roky. Takže je to člověk od člověk někdo se trefí někdo ne.

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Přímá adopce- hledáme miminko

  Jsme mladý zajištěný pár, pracující ve zdravotnictví, nicméně vlastní rodina není ze zdravotních důvodů možná. Rádi přijmeme miminko do...

  Jsem 3.rok na MD (přesně 26.11.08 je konec 3.roku), zároveň jsem těhotná a TP mám 9.2.09. Navíc teď budu od prosince dávat na půl dne toho mého 3letého prcka do školky. Do kdy mám nárok na vyplácení mateřské (nebo jak se to správně nazývá??), která je do 4 let věku dítěte ?

  holky pomoc... ten muj cvrcek dvoumesicni se rozhodl vstavat kazdej den ve ctyri, pet rano a uz neusnout. krasne spi od osmi do tech dvou. Dam mu jidlo a usne tak na dve hodiny a pak uz vubec... az do prochazky s kocarem.... nebo usina tak na deset minut....

  už nějak nestíhám tady chodit.
  jak se máte??

  Ahojky holky,tak jsem včera byla u doktora, řekla jsem mu,že jsem opět nedostala ms, že se 7 měsíců snažíme a nic. Byl skvělej :s: , dal mi injekci, třetí den cyklu mam jít na krev, aby mi udělal horm.profil a 17 tý den cyklu mam začít brát proveru.

  Tak nevím jestli to sem patří, ale včera jsme byli s manželem u jedné paní je to léčitelka - přes auru. Ta mi řekla že nevidí žádný problém s tím že bych měla mít mimíska. Pak mě hladila pozádech a říkala at se nebojím, že to brzo bude. A ještě mi k tomu nezapoměla dodat že budeme mít ještě dvě děti. Tak jsem jí pěkně poděkovala. Myslíte, že se takový člověk nemůže mílit? Že má pravdu?

  Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, začali jste přikrmovat bez toho aniž by jste se poradili s lékařem?

  holky ,tak nevím jestli jsem si toho nikdy nevšimla, nebo je to poprvé, ale včera když jsem se sprchovala, tak mě vyděsily má prsa, měla jsem na nich uplně naběhlé modré žíly, stalo se to některé z vás?dík kikín

  ahojky,

  sice už jsem zaregistrovaná tak měsíc, ale teprve teď se mi snad podařilo, aby se zpráva zobrazila Lol

  holky moje , co se to děje, mám to dostat příští neděli , ted jsem byla na wc a začala jsem špinit, já to zase dostanu!!!!!!!!!!!!!