Tak nás skolila nemoc :(

22.11.2010

Ahojky tak jsme doma všichni posmkraný...a bohužel i Eliška...pořád kýchá.. nejdříve lehnul taťka, ale vyklubala se z toho rýma :) samo to bylo smrtelné :one: ,,pak jsem začala kýchat já..a je mi hůř něž taťkovi. Bolí mě celý člověk...mám hned méně mléka..tak malá jí každé dvě hodiny. Snad se to urovná až se mi udělá lépe.,ale nevím kdy to bude, když se v noci nevyspíme..už sotva lezu.
A pořád jsem si říkala, že to hlavně nesmí chytit Eliška...a nepovedlo se. Přece jen být v bytě s marodama je záhul. Dnes celý den pšiká a jak se nechová tak brečí. Snad to bude jen rýma a nebude to nic horšího, protože nevím co bych dělala..takové malé miminko a marodit. V pátek nám bude 8tt ":):)
Mějte se všichni krásně a hlavně hodně zdraví..protože tohle je zasraný počasí. Už aby mrzlo a padal snížek :)

kdyz male byly 4 tydny,tak mela taky peknou rymu,nejdulezitejsi je porad vysavat a kup si sterimar nebo libenar a kdyby i pokaslavala,tak mi dr. doporucovala mucoplant je to pry nejakej prirodni sirup pro kojence,volne prodejnej,ale nakonec jsme ho nastesti nepotrebovali. Ale urco si zajdete k dr. ona ti taky poradi....Brzo se uzdravte:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka