tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))

12.04.2011

Ahoj všem,
nedělní oslava v počtu 20 lidí se zdařila, byli jsme venku na chalupě, slunce svítilo, jen vítr foukal...snažiloa jsem si to užít, ale bylo to spíš o lítání kolem hostů, přesto se mi to líbilo. Jiříčkovi vůbec nevadilo tolik lidí, byl hodný a užili si ho všichni, až jsem se divila, že se se všemi kamarádil :-) v rámci oslavy jsme šli na koníky, projet se mohla jen nejstarší dětská účastnice, jůjovi se to hrozně líbilo, hlavně krmení koníků trávou - jednou rukou se držel ohrady, druhou trhal trávu jako máma a dával koníkovi (spíš mu to házel).
Dnes roční prohlídka - rekordy netrhnem - máme 78 cm a 8,5 kg :-) aspoň se toliko nepronesem :-)

Tolik ve zkratce od nás :-)
papa kamarádi :a:

tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))
tak a my uzavíráme fotkama oslavy našich ročáků :-)))

Jurášku a maminko krásné fotečky :one: :one: , muselo to být bezva oslava takhle venku. Ikdyž vás bylo tolik, venku se to rozptýlí...to není jako my v paneláku, kde se sešlo 11 lidí a bylo nás tu plno :€):
A ten traktůrek je suprovej :one: , to je jako odrážedlo nebo si Jurášek zmáčkne pedál a jede?
Moc vás všechny zdravíme a ještě jednou přejeme hoodně moc moc moc zdravíčka :€s€:
mějte se :a: Tomi a mamka

k ročku. Je vidět, že Jirka a všichni si oslavu užívali. :one: Moc hezké fotečky :one: a krásné dortíky :one: . Jinak koukám, že jsme na tom podobně, měli jsme v roce 77cm a 9kg. MUDr. konstatovala - dlouhá žížala :s: , nevím, jak by komentovala vás :s: . Zdravíme Jirku a přejeme hodně zdravíčka a úspěchů v objevování světa :k: , moc držíme palečky až půjdete zase s ledvinami .... :00:

Ahoj Maci, moc krasne fotecky z oslavy, je videt, ze jste si to paradne uzili a nejvic samozrejme Jurasek!!! :a\|: Ty dortiky jsou naprosto uzasne, mnam taky bych si dala a ta motorka :qu: no super :\x:

Marcelko, Ty máš taky vždycky nádherný fotky :one: a parádně zpracovaný ;) (Máš na to nějaký program, viď?) Super, že se oslava povedla - a jaký bylo seznámení vašich rodin? V pohodě? Řeknu Ti, že jsem večer pěkně odpadla, po dvou dnech lítání kolem vaření, úklidu a ten den... :~!: S těmi koníky to byl parádní nápad :qu: A koukám, že má Jurášek krásnou motorku a jak má před sebou ten a dort a vypadá to, že se v něm hrabe hrabičkama, to je fakt vtipný :s: A dortíků jste měli požehnaně ;) Mějte se moc krásně a zase o sobě dejte brzo vědět, budeme se těšit :a: Jeee, úplně jsem zapomněla - Jurášku,KRÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉ NAROZENINYYYYY A HLAVNĚ HODNĚ HODNĚ HODNĚ ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ od Kubíka a Máji

Ahoj Marcelko a Jurášku - no nádherný fotky --- Jířa je na tom traktůrku k sežrinkání!!! :c: Tolik dortíků měl :jawdrop: - no ve 2O lidech jako nic co. :s: :a:

Nejdříve přejeme Jiříkovi vše nejlepší k jeho prvním narozeninám. Oslvili jste to řádně, a máš moc pěkně sestavené fotky, pohrála sis viď :). Jiřík vypadá opravdu ve výborné náladě. Petík (ač u nás bylo dohromady jen 6 lidí), byl strašně stydlivý a nic si neužíval, naopak pořád se zavrtával pohledem do země nebo do mě :). A já si to taky moc neužila, nemám ani jedinou fotečku s Petíkem, nějak jsem to propásla a stihla jsem fotit a obstarávat lidi. Petík byl i unaven, takže šel hned po dortu spát :). Rostoucí stoličky taky udělaly své (dvě se už prořízly, další nahoře je na cestě, takže celkem 11 zubů, chudák). Máte dlouhána. Váhově jste skoro jako my o půl kilča, ale výškově o 7 cm vyšší :). Dortíků měl koukám dost, ale nejvíc si stějně užil ten tvůj vid :). Krásně do něho bušil :). Petík jen tak opatrně prstíkem ďoubnul, žádný masakr :) :)
Jiřík je moc roztomilý !!!

In reply to by Slunko

Ahojek, no Jůja vlastně nechtěl jíst žádný dort, ani ten můj a ten byl fakt mňam :-) akorát otrhal z jednoho dortu ozdůbky se zvířátky :-) Příště už takovou oslavu asi dělat nebudem, chtěla jsem, aby měl velkou oslavu prvních narozenin a hlavně to udělat najednou, pač jsem otrávená z toho, jak všechny svátky a narozky se slaví na 4x vždycky, tak jsem nechtěla 4x chystat jůjovi narozky...a ty zuby vaše? to je teda síla... to já právě čekám, kdy se nám začnou ty stoličky ozývat... trpí moc chudáček? Jo, váhově na tom jsme bídně oproti většině, ale netrápí mě to, já i přítel, jsme jako děti byli hubení jak lunt, tak je po nás, no... však vy to máte podobně :-) příští narozky už budou o něčem jiným, to bude radosti v dětských očích z dárků mnohem víc :-)

In reply to by marcy

A ty jsi vlastně říkala, že jsi chtěla sezvat vaši a přítelovu rodinu. Jak dopadlo toto? Rozumněli si?
Myslím, že ho to bolí dost. Slintá dost (to nikdy nedělal) a má občasný záchvaty a celkově je víc rozmrzelý a víc na mě visí a musím ho mazlit a držet v náručí s dudáčkem a on má na mě položenou hlavičku. Přiznám se, že už mi to ani není moc příjemné, že ho musím pořád chovat nebo na sobě tahat. Chybí mi takový ten nadhled z druhé strany, dívat si, jak si hraje, dělat mu "kamaráda", ne "vůdce" a inciátora při jeho hrách, které ho stejně nebaví nebo se musím hodně snažit abych ho třeba knížkou zabavila. Snad to brzy skončí. Už si ze mně dělají srandu, že je to mamánek, ale snad je to jen obdobím....
Taky se těším na přítí rok, kdy bude vše víc vnímat, stejně jako Vánoce a vůbec že :)

Ahojky, moc gratulujeme k narozeninám :qu: Je vidět, že jste si to parádně užili :) Skvělý fotečky :one:

Blahopřejeme Jiříčkovi k prvnímu ročku :k: oslava musela být parádní, jak je vidět z foteček. Jiříček musel být nadšený, tolik zážitků :s: Mějte se krásně a přejeme hodně zdravíčka :a:

Ahoj Marcy a Jiříčku, ty jo, Jiříček měl teda mega oslavu prvních narozeninek a tolik dortíků? NO paráda, super, tak hlavně, že si to užil. Já taky běhala kolem hostů a chystala. Měla jsem obavy z Jiříka, má teď maminkovské období, kupodivu se rychle otrkal a pak šel taky ke každémů. Mějte se hezky a moc gratulujeme k prvnímu ročku. :a:

In reply to by RendulkaR

No vidíš, tak jste si to taky užili a ještě jsem chtěla popřát i vaší fenečce brzkou rekonvalescenci . Jinak 2 dortíky byly kupované a jeden s kuřátkem udělala má babička, a ten byl hrozně dobrej :-) Papa teto a Jiříčku :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka