TAK TO JE MAZEC!!!!

31.03.2009

Tak se na to podívejte,ta fotka v šatech je focená v červenci 08,tak jsem vypadala do vánoc.Včera mě manžel fotil a když jsem to dala do počítače,myslela jsem že se pobleju. :pig: Pořád jsem psala a říkala že to neřeším ale to jsem nevěděla nebo neviděla že je to takový.K dnešnímu dni jsem přibrala 8,5 to mi tak nevadí ale já to mám nejvíc v nohách, v zadku a jak se tak dívám tak i v rukách a zádech.Zas se uklidňuju tím že jsem v první těhu nabrala 24 kg.Můj mi říká ať neblbnu,že nejsu zas až tak moc a že to zas pujde dolů ale já o tom pochybuju.POMÓC.

Ahoj holky,já vím že se s tím potom nějak poperu ale když jsem to předevčírem viděla tak jsem byla fakt v šoku,nejvíc mě fakt štvou ty ruky a stehniska.Ale ono to snad pujde dolů.
Víte co mi řekl můj tříapůlletý syn včera když jsem se mazala? : "mamí,proč nemáš ty prsa nahoře?"No já myslela že padnu,začala jsem se tak smát že sjem na všecky ty špeky dočista zapoměla.Nebudu to řešit ale mrzí mě to.Největší průser je že já su na cvičení líná a moc pohodlná takže rozhodně se nebudu týrat cvičením.Tak děkuju vám všem za podporu.Alča

Takhle si to neber. Jsi těhotná a nosíš zdravé miminko které za ty kila stojí a jak se narodí tak to vše zhodíš.. Já jsem před porodem važila 102kg v porodnici jsem nechala 10kg a dneska mám 75kg a malý ma zítra 11měsiců. Je to makačka dát ty kila dolu ale zvládneš to.. Jsi pěkná těhulka a neřeš takovou hloupost hm?

Ahojky mám ze sebe stejný pocit.Jsem 27 týden a mám navrh 13 kg.Je to hrůza.Už aby byl ten brouček venku ať se můžem dát zas dohromady co?

In reply to by Lenka Brabcová

ahoj, jo jo těhotenství holt většinu žen stojí postavu. Uvidíš že to schodíš. Já jsem to teda neschodila. jen něco ale při kojení jsem docela dost nabrala..takže se mi chce nad videama před prvním těhu plakat. ale co nadělám...při prvním těhu jsem nabrala 18kg a ted jsem ve 26tt a mám zatim navrch 5 kg..ale ve čtvrtek jdu do poradny a tak jsem zvědavá :a:

No briseno uz mas poradny;) ale zase to pribrani bych na velkou katastrofu teda vubec nevidela takze klidecek

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka