Tak je hotový :-)

12.02.2010

Tak jsem spokojená :)

Tak je hotový :-)

Týýýýýý brďoo. Ty jsi šikulka, jako nemám slov a sliny mi tu tečou až na klávesnici...................

no tak ten je taky dokonalej, už ani nemusím objednávat dort v cukrárně když děláte tak krásné dorty výborná inspirace fakt super :one: :hu: dala bych si musím si jít něčeho zobnout

Nezdobila jsem poprvé, ale korpus a krém jsem poprvé dělala. Jinak ke zdobení asi budu mít vlohy :-) chodila jsem do lidušky na výtvarný obor, tak mi asi v hlavě něco zůstalo :--

In reply to by Raduška

No tak to je ono,teď jsem něco v tom smyslu psala k dortu Barče.Na to člověk musí mít nějaké cítění a vlohy a to já nemám.prostě jako upeču na plech všechno možný ale do dortu se nepustím,to by asi dopadlo :00: Je ale fakt krásnej,Pepánek bude mít radost :one:

Radu ten je teda nádhernej-jako z cukrárny!!! ty nám tu určitě lžeš a nedělala jsi ho poprvé co?? :s: Máš ho fakt krásně souměrný a pečlivě udělaný a chutnat bude určitě bájo :one: :hu:

týýýjo,tak já machruju jak nemám skoro žádné chutě,ale tohle bych teda nezvládla! Snědla bych ho asi celej!!!!!!!!
Povedl se ti!

In reply to by blablablanicka

Děkuji moc.
piškot z 5-6 vajíček, na 1 vajíčko 4 dkg cukru, 3 dkg polohrubé mouky. Nejdřív ušlehat vajíčka s cukrem (šlehala jsem 20 min, aby bylo to fakt nadýchané). pak pomalinku přidávat polohrubou mouku.
krém:500 ml šlehačky na šlehání, 500g jogurt holandia, 3 lžíce cukru, stužovač šlehačky. Nejdříve vyšlehat šlehačku s cukrem a stužovačem, pak přišlehat jogurt.

korpus rozkrojit, potřít marmeládou, pak krémem, pak nakrájené jahody a slepit. potřít celý krémem. Okraje ozdobit trubičkami (já je koupila ve sparu) poklást ovoce a zalít želatinou, nakonec ovázat mašličkou.

jééééé, tak to si Pípulka šmákne jako... to bych si taky dala :one: a teď nevím co mám udělat teda já

:jawdrop: no tak ten je luxusní mnam bych si dala.Pošli my kousek já ti pošlu zase můj :///: Fakt moc moc se ti povedl :qu:

Tak to je parada!!! Ten je delany snad podle pravitka, takova soumernost se hned tak nevidi!!! Jsi sikula! At chutna!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka