tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))

01.06.2011

ahojky maminy a vaše milá větší miminka ,
dnešek začíná zajímavě :-) bo Radim ještě chrupe , nezvyk jindy straší od půl šestý :-D prdelka moje . Takže mám krapet čas popovídat něco málo o nás . takže Radimek je poklad , hodnéééj až na půdu ,že se sama sebe začínám ptát čím mi to pak vynahradí :///: pokroky veškeré žádné , tedy až na jeden už objevil že se dá klečet ,ale že by ho to dvakrát bralo to ani ne :-) syn svého otce ,co vyloženě nepotřebuje -nepoužívá :-) zuby pořád nikde asi taky nepotřebuje či co :-) před dvěma týdny jsme začali s masíčkem a baští jak na objednávku :-) jinak co tedy čučím tak dřív na véču stačila kaše 170g teď už si panáček pčidal i 90 ml mlíka . Takže když to sečtu ,nemám si nač stěžovat .
A teď ten zbytek , v pondělí jsem nastoupila do špitálu na kyretáž kvůli silné ms . Už při nástupu jsem se potkala s velmi milou dr , do zprávy mého gyndaře čučela jak husa do lahve a stejně se mě vyptávala na každou kravinu , jsem si připadala jak u výslechu i lampička jí svítila .-) naštěstí jen na stůl ,né mě do ksichtu . no s nelibostí a řečmi ,že mají plno mě usadila do čekárny a že si mě někdo vyzvedne a po poledni provedou . Ale to bych nebyla já aby to šlo jak má že :-) bo ještě z těhu mi přetrvává nízká hladina cukru , takže musím pravidelně jíst ,jak ne padám jak sněhová vločka velikosti slona :-D takže kol 12 už mi začínalo být celkem ovej tak jsem vytáhla cukr , a hádka začala . Jak si mě celou dobu nikdo nevšímal , tak jen co sestra vystčila hlavu už mlela , tak jí slušně vysvětluju co a jak , nedala si vysvětlit . Kol 14h si pro mě přišla sestra z oddělení , nafasovala jsem košilku a za hodinku jsem byla na sále , zle mi bylo jak psovi ale vidina ,že mám za půl hodinky hotovo mi byla slušnou berlí . Krapet mě přispali ,ale čekala jsem tedy víc neříkám ,že to nějak bolelo ,ale bylo to docela nepříjemný . Pak mě převezli na pokoj , manžel už čekal jako psík :-) původně se myslelo ,že večer půjdu dom ,ale co mi začali haprovat ledviny a ten cukr do toho ,tak si mě tam nechali přes noc , vydupala jsem si nadstandart a manžel i Radimek byli se mnou .Opět se projevilo ,že za peníze jde prakticky všechno . Noc nás vyšla na 2tis plus kafe a bonboška na sesternu :-) no a ráno jsem se jala k odchodu :-) ještě jsem hodila řec s dr co mě dělal výkon , tak sterilizase mi pomohla :-( sliznici jsem měla 17mm :jawdrop: a kyretáž se bude muset určitě nejpozději za dva roky opět provést :-( jsem to malé mizivé procento ,které pro sterilizaci prostě není vhodné :-( no nasratá jak pes . Jediným řešením je odstranění dělohy , no že děkuju .
Manžel to ani nekometoval , asi se bál ,že by dostal jednu výchovnou :-)
Jinak o víkednu jsem si zašli do ZOO , rosníčky sice prorokovali , že bude cedit ,ale prd a sedmikráska ,počasí vyšlo báječně :-) někdy se neubráním dojmu ,že ty žáby moc chlastají a pak na ten žebřík ani nevylezou :-) tam jsem taky došla k závěru ,že v přístím životě chci být lvice :-) v období páření sexuje min 3 dny pomalu v kuse a střídá to jak ponožky :-D manžel jen prohodil ,že to je mi podobný :-)
tak se majte fajně a já jdu počíst co se tu dělo :a: pa pa popusinkujte ty svoje poklady

tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))
tak to jdu zkontrolovat a poreferovat :-)))

fotečky krásný,moc vám to sluší,tebe obdivuju jak to všechno bereš s humorem,ale tak to má být.Mějte se moc hezky a hlavně hodně zdravíčka pa,pa.

Jako klasicky román na pokračování :-) Nechceš něco takového psát denně? Jako, že bys měla v říjňátkách blog -Co jsem dnes dělala :-) Dobře se to čte :-) Jo a já bych chtěla být v příštím životě zahradní hadicí, jen bych ležela a občas by mě i někdo nosil :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no snad to k něčemu bude ,protože to už se fakt nedalo :-( můj chlap měsíc co měsíc vyšiloval ,že jedem na pohotovost ,že přes noc vykrvácím :-) fakt hnus :00: s tím Děčínem leda o víkendu , začali jsme žít ekologicky a moje auto půjčili tchánovi a tím druhým denně manžel dojíždí do práce :-(

přesně tak :-) mějte se všichni krásně a budte už jen zdraví,ach jo to je pořád něco u vás :-( venku je hnusně tak se jim dobře spinká niky už šla taky a usnula během minuty a to jsme vstávai po deváté :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka