Tak dnes končím 39 tt

06.08.2008

Ahoj tak dnes se loučím s 39tt a přesně za týden mám termín :///: :dance: Zítra už 40tt a kontrola v porodnici, sem zvědavá co pěkného mi poví, jestli už se to vyvýjí na porod nebo si ještě počkam :? . Ten můj si k vůli mě zařídil že zdrhne z práce brzo aby mě na tu kontrolu odvezl, už se bojí mě pustit samotnou :c: Je to zlatíčko.
Včera mi konečně dorazil kočárek, tak zkusim vložit foto. :qu: Jen vanička furt nic, se picnu. :(
A jak se daří všem těhulkám před termínem??? Mě je celkem fajn až na ty noci, každou chvíli vzhůru, ještě že si ráno můžu poležet. :'zz):

no tak já končím 39tt v sobotu. Hrozně to letí.... Taky blbě spim, ale na dnešek se to docela dalo a jsem vyspinkaná do růžovoučka. :///:

In reply to by ppjotra

No dneska sem měla taky pocit že se mi spalo trochu líp, ale teď to na mě zase nějak spadlo a já sem unavená. :'zz): Asi se půjdu na chvíli natáhnout. Nějak mě nic nebaví. :n: A s tou vaničkou mě doslova s.... ani telefon mi neberou. Že já vůl jí nekoupila když sem jí tenkrát viděla v jednom krámě, už mohla být doma. :(

In reply to by ppjotra

Jenže já si vymyslela takouvou speciální je to vanička s výpustí na vanu pro mimi. Ona se položí na okraje vany a člověk se nemusí tolik ohýbat a pak stačí jen vytáhnout špunt a všechno to odteče do vany. Už sem prošla pár obchodů a všude na mě koukaly co to po nich chci. V obchodě sem jí viděla jen jednou v Praze Kobylisích a já si tenkrát říkala že jí seženu levnějc, tak sem jí nekoupila a teď si nadávam. Teď je to pro mě trošku daleko, bydlim až u Kolína. Ale hlavně mě štvou v tom shopu co sem jí objednala že mi nejsou schopný říct za jak dlouho jí můžu čekat. S tim sem se ještě nesetkala.

In reply to by Katy - kacax

No tojsou lumpové, já taky původně myslela, že si koupim nějakou lepší, chtěla jsem nafukovací a nakonec mám obyčejnou a myslím, že poslouží dobře. je pravda, že se člověk bude muset ohýbat do vany, ale nějak to přežiju. tak držím palce, at ti co nejdřív dorazí...

ja mam sice termin az v rijnu, ale mam pocit, ze je to za par dni. strasne to leti. vanicku jste si objednavali na netu, ze ji jeste nemate? tak at ti dopadne kontrola dobre :///: :a:

In reply to by lulisek

Jo říjen, pěkně to utíká. Ikdyž mě teď posledních pár dní pomaleji :///: Jak člověk neví co bude nebo kdy to přijde. Je to takový zvláštní pocit. Moc se těšim, ale zároveň mam trochu strach. }:)
No s vaničkou to mam pěkně zamotaný. Nejdřív sem nemohla najít tu co chci, pak mi jí rodiče objednaly u nich v obchodě, jenže tam jim nedorazila a dodavatel se neozývá. Tak sem jí nakonec naposlední chvíli objednala přes internet, ale tam mi zase nějak nehodlaj říct za jak dlouho asi přijde. :?
Tak sem zvědavá jak tohle dopadne. :O

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka