Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.

22.07.2011

Ahojky děvčata, tak se jdu taky pochlubit co sme doma vytvořily aby sme se vešli 4 do 2+1 a zachovali obývák.
Už to mám vše hotové, stačí už pak jen povléct postýlku a přinést vaničku z půdy a umýt, ale to nechám až na poslední chvíly, vanička by zatím jen překážela a na postýlku nechci aby se mi zatím prášilo.
Dnes sem konečně došila Domčovi kapsář za postel, aby mi v noci nepadala lahev s pitím a jeho hračka na hlavu, on totiž v noci občas má žízeň a je zvyklej chlastat. Tak už to mám kompletní.
Jen to mám všechno pěkně roztaháné, vanička a přebalovák bude v koupelně, mimi bude spinkat v ložnici v postýlce hned vedle mě a přes den bude s námi v obýváku nebo v kuchyni v košíku pro mimi, ten mi naši přivezou v neděli. :qu: A oblečky sem musela dát do obývákové stěny, páč jinde neni místo, dřív tam měl věci Domča a teď když má svojí skříň pod postelí, tak sem tam mohla dát mimi věci.
Postel sem navrhovala sama a dělali nám jí truhláři. :///:
Takže takle vypadá naše multifunkční ložnice. :dance:
Tak teď už jen porodit. :s: Tašku do porodky mám připravenou, věci na mimi až pojedem z porodky včetně autosedačky taky.
Tak už jen uvidíme co pěkného mi v pondělí poví paní doktorka po UTZ. Tam zkontrolují jizvu po císaři a změří mimi a řeknou jestli to nechají na normální porod nebo zase sekce.
Už začínám být nedočkavá. :€Ss€:
Tak se pěkně opatrujte :€O: Už se nám to blíží.

Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.
Tak 12 dní před porodem, konečně hotovo.

Ty jo a mě se zdá, že to máme doma malé :).
Máte to Kačko moc pěkně vyřešené fakt, ta postel pro Domču je mooc pěkná a postýlku máš krásně prakticky u postele, prostě krása, moc pěkně vymyšleno !!! Prostě šikulka

paráda, my teda taky zatím postýlky dvě - resp. kolíbku a postýlku, dvě by se nám do ložnice nevešli a až bude mít malý dva a půl, tak dáme postýlku do pokojíčku, jsem sama zvědavá, jednou to budeme muset řešit taky patrovými postelemi, máme dost malé místnosti...ale právě mi na nich vždy vadil ten žebřík a tohle je parádička, to bych jednou taky chtěla :one:

In reply to by barbusacek

No právě sem ráda že to šlo takle vyřešit a máme postel se schody a ještě navíc jsou z těch schodů šuplíky, takže super. Musíme tady využít každý centimetr místa.
Tak máš aspoň inspiraci do budoucna. :one:

Pěkný, jsi šikulka,
můj bráška s rodinou to má doma zařízeno podobně :a:
my musíme mít dvě postýlky, máme dvě :girl: :girl: ještě maličké, 3 měsíce a 17 měsíců :a:
a také máme 2+1

In reply to by monimako

Děkuji, no dvě postýlky by se nám sem nevešly (jsou tu docela malý místnosti), naší šatní skříň sme museli dát do kuchyně, aby sme to mohli takle udělat.
Čoveče, docela tě obdivuji, já si nedovedu přestavit že bych měla děti tak brzo po sobě, plánovali sme s přítelem tak ty 3 roky po sobě a ono to vyšlo úplně přesně. :one:

to je nádhera, můžu se zeptat tu patrovou postel vám někdo dělal na zakázku nebo to je koupeny v obchodě??

In reply to by itinka007

Děkuji. Tu postel sem navrhovala sama, potřebovala jsem patrovou postel na nohách a se skříní, jen se mi nelíbylo že by prcek lezl po žebříku a pak sem v Jysku viděla patrovou postel se schody jako šuplíky a věděla sem to chci pro Domču. Jen délka postele se chodama byla moc velká a zbytek pod postelý nepraktický.
Tak sem si vyměřila a nakreslila vlastní postel se skříní a nechali sme ji vyrobit. :a:

:jawdrop: no tak to je mazec...strašně pěkný :one: vymyšlený ste to teda měli moc dobře :one: fakt suprový :)

tak to je super!! My máme taky 2+1, i když jsme v baráčku...ložnice je nás plná a mimčo už tu bude co by dup..v pátek mám plánovanou sekci...
Jo pochvala ještě: krásný obrázky a nádherná látka na kapsář!!

In reply to by Borůvka

No právě, málo místa a moc lidí, hlavně věcí. Tak sem to tu musela nějak prakticky vymyslet. :a: S takovejma věcma si hlavu lámu ráda, to mě baví. :C]]:
A děkuji za pochvalu, Domča miluje autíčka a mašinky a když sem vyděla tu látku s autama, tak sem neodolala a Domča vlasně taky.
Tak držím pěsti ať ti ta sekce dopadne v pořádku :one: A ať ste s mimi brzo doma. :a:

No šikulka. Tomu říkám umění. Jak se č vejdou do 2+1. Super a praktické. Domča musí být nahoře šťastnej jak blecha.

Paráda,

šikovně vyřešený a moc pěkný :) Koukám, že Domča už je ve svém živlu viď?? :€): Určitě už tam pěkně řádí :C]]:

In reply to by Jitunka

Díky, no jo Domča tam docela řádí, sice sem ze začátku měla strach že tam nebude chtít spát a že se nevzdá postýlky, ale on tam pak večer klidně zalezl a bylo, až sem se divila. Teď už je to JEHO postel. :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No jo. sem zvědavá co se nám narodí už jen kvůli němu. A jak se bude tvářit až s tim miminkem nebude žádná zábava a ještě se mu budu muset hodně věnovat. :s: To bude teprve mezec, žárlivka můj malej. :c:

ty jo, krásné, ale já bych se asi bála, že Domča spadne. Nám malá spadla už dvakrát z postele se zábranama. Naštěstí to není vysoko.
Ale máte to parádně vyřešené. :one: . Už jen to miminko tam chybí :s:

In reply to by Marcelii

Děkuji. No upřímě se taky občas bojím jestli nespadne, ale vypadá to že je v pohodě. Chce mít v posteli 2 velký medvědy a psa (plyšový) tak mu to dávam na tu stranu k zábradlí, aby byl co nejblíž u zdi. Je tam spokojenej, tak sem moc ráda, jinak nevim jak by sme se sem vešli. :€}€:

Kači, tak to je boží :qu: !! Vymysleli jste to úplně parádně :one: no teda nedovedu si představit být 4 na tak maličkém prostoru, smekám - ale zase závidím při uklízení :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka