tablet pro synka | Moje těhotenství.cz

tablet pro synka

Obrázek uživatele Eva B

Holky, máte některá zkušenost s tímto tabletem http://www.onlineshop.cz/it-a-kancelar/tablety/dotykovy-tablet/dotykovy-...? Chceme ho malému koupit na vánoce, to mu bude 21 měsíců. Samozřejmě na něm nebude celý den, ale pořád nám bere mobil nebo notebook, tak by měl něco svého. Vím, že není nejdražší, takže neočekávám kdoví co, ale líbí se mi, že má součástí ten gumovej obal proti pádu a malej se dostane jen tam, kde mu to nastavíme. Prosím OPRAVDU nepište žádné komentáře, že má mít jinou zábavu atd...Do kroužků chodíme, venku jsme často a určitě mu ho nekupujeme proto, aby jsme měli klid, takže prosím jen maminky, které mají zkušenost buď přímo s tímto tabletem nebo by raději doporučily něco jiného. Díky

Obrázek uživatele Friduška

Ahoj,malá má od roku a pul IPad a musím řict že je super.dá se přidělat i do auta na delší cesty-má tam krtečka.na doma potom pexeso,puzzle a ruzné didaktické skladanky a tříděnky...má ho vždycky jen chvilku podvečer.celý den je ve školce a venku tak si myslim že chvilka u tabletu ji nezabije.
Investovala bych raději do iPadu protože když jsme koupili levnějši brzy se rozbil a taky do něj nešlo stahovat tolik her....i ten displej je lepší.
Přeju šťastnou ruku při výběru. Pápá

Obrázek uživatele Iwule

Za mě bych to tak malému dítěti nekoupila. Malému jsme koupili ve třech letech dětský počítač, ale tam se učí jen písmenka, čísla, jsou tam písničky, atd. A asi od 4 let sedává u našeho notebooku, kde pouštíme hry nebo pohádky. s tím je max spokojený.

Obrázek uživatele Eva B

My to právě chceme také na poznávání zvířátek nebo např. kvůli angličtině, do které jsme začali chodit. Když mu koupíme vyloženě ten dětský, tak to pozná a stejně bude chtít pořád něco co používají dospělí Wink

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Vzbudily mě bolesti .. nejdřív slabý ale pak se stupňovaly .. natočily mi monitor, malá samozřejmě chrněla a nespolupracovala tak mě docela dlouho trápily než se natočil pořádný záznam protože to nejdřív ani nezapisovalo. No a mě se potvrdily kontrakce :\x: ale kurňajz to je boleeeest :€[€: až z toho mám zimnici a klepu se :€z€: Teď čekám na vizitu a uvidí se co dál.

Ahoj holky,moc to sem teda nepatří Smile ale už víte co dětem k vánocum?

Před 10 měsíci touhle dobou jsem už byla v porodici. Je k neuvěření, jak rychle to utíká. Ríša je neskutečně šikovné, živé a úžasné mímo. Je to týden, co začal dělat první krůčky a teď už ťapká po bytě po dvou jak může, ale po čtyřech je stále jistější. Je to hodně legrační, když chodí :s: .

Holky, máte některá zkušenost s tímto tabletem http://www.onlineshop.cz/it-a-kancelar/tablety/dotykovy-tablet/dotykovy-...? Chceme ho malému koupit na vánoce, to mu bude 21 měsíců.

Holky,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli máte zkušenosti s Jonášovou metodou početí? Smile
PS: Tonoucí se stébla chytá :s:

Ahoj holky,

Tááááááákže .......... :///:
Máme za sebou už 3 poradny, kde to probíhalo všechno v normálu. Tlak pokaždé nízký, moč dobrá, váha podle mého přiměřená :///: , dnes jsem 24tt+0 a mám 6kg hore.

Ahojky všechny spolutěhulky, poprvé jsem se odhodlala, že taky něco písnu. Už se totiž taky nemůžeme dočkat Smile Čekáme 3. chlapečka Blum 3 a to čekání už je nekonečný.

Holky, mám na vás dotaz. Od kdy jste začaly zapojovat děti do domácích povinností? Tím nemyslím takové to dětské "pomáhání" ve věku, kdy je všechno zajímá. Ale takové to opravdové, že třeba mají na starosti vynášení koše, mytí nádobí, prach... prostě něco, s čím opravdu pomůžou. A hlavně jak jste je to naučily? Dcerka má 4 a půl roků a zatím doma nedělá nic.

Ahoj mamky, prosím Vás je nějaká lhůta do kdy se má zažádat o rodičovský příspěvek? Myslím, že dříve to bylo do určitého týdne věku dítěte...Dívala jsem se teď na to, ale nic kloudného jsem nanašla Sad Poradíte?