Syndrom ztraceného dvojčete

20.08.2009

Ahoj holky,mám takovou otázku..jsem ve 13tt,bez problémů,miminko roste,srdeční akce normální,žádné krvácení ani špinění. Při druhé kontrole na gyndě mi dr.řekla,že miminku bije srdíčko a je v pořádku,ale že tam vidí ještě jednu skulinku,že je prázdná a že se nejspíš jedná o syndrom mizejícího dvojčete.Řekla mi,že se to stává,ale že většina ženských na těhu přijdou později,než já(4tt) a že se sama vstřebá.při druhé kontrole bylo zřejmě vše ok,skulinka tam byla,ale výrazně menší,než s miminkem,ostatně je to vidět na ultrazvuku,mám ho tu uložený. Jenže já si teď uvědomila,že poslední MS byla strašně silná a bolestivá,tak mě napadlo,jestli se nejednalo o potrat.. :? Nějak jsem si to nespojila,dr jsem o síle a bolestivosti poslední MS nic neřekla..Myslíte,že by to tak mohlo být??? Neměla bych tím pádem být o dva týdny v těhu dál?? :? Jsem z toho zmatená :O

Ahoj bublinko , prošly jsme si úplně stejnou cestičkou nazvanou syndrom ztraceného dvojčete.
Když mi to Dr řekl a ukazoval na ultrazvuku byla jsem plná otázek a obav , ani už si nepamatuju co se mi hlavou všechno honilo.Po několika minutách a vysvětlování jsem se přeci jen už uklidněná a sousředěná na toho jednoho vyvýjejícího se tvorečka odešla domů.
Měla jsem s tím jen spojené nepříjemné bolesti v podbřišku na které pomáhalo ležet na břiše. Po 14 dnech už vše bylo vstřebané a odnášela jsem si kartičku pro těhotné a v bříšku jedno zdravě vyvýjející se miminko.
Mimochodem jsme stejně ve 13 tt :dance:

In reply to by bublinka85

ahoj, jsem ráda, že jsi to sem písla, prakticky jsem na to už i zapoměla , hlavně díky tomu druhému mímušku, na které se převedla ta pozornost.Bříško fakt mám už:-o, ale svádím to na neustálý hlad :-D, při prvním těhotenství jsem kalhoty nedopnula až v pátém měsíci a teď mám na sobě poslední sukni, kterou jsem ve skříni našla a kterou zapnu a netáhne :-D, čeká mě po porudu určitě těžká dietka :-D:-D....a jak ty jsi na tom ?jak prožíváš své těhotenství ?

ahojky me to rekli taky tak yto druhe bylo mensi nez jedno a nakonec jsem sla za tyden na kontrolu a bylo tam jeste o jedno navic :C]]: :s: ..takze uvidis na dalsi kontrole

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka