Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.

19.12.2010

Tak dnes vkládám ještě i svrchňáčky od této firmy. Používáme je 14dní a taky spokojenost :one: . Jsou dvouvelikostní a opět jsou poměrně velké, takže vel. NB/S vydží poměrně dlouho. My máme S/Mka a v 8mi měsících při 7,5kg je máme ještě zmenšené na velikost S. Opět mají velké chlopně kolem stehýnek, takže ani novrozenecká stolička neproteče. To co jsem milovala na plenkách a svrchňáčcích Imse Vimse mají i tyhle :dance: a opět za mnohem lepší cenu než IV :one: . Tyto svrchňáčky se dělají i jednovelikostní - ty jsou o něco dražší. A opět moc krásné vzory :///: ..No co říkáte na ty zvířátkové co máme na prdelce? Já jsem z nich unešená :///: .

Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.
Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.
Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.
Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.
Svrchňáčky NATURE BABIES LTD.

Moc hezký Zuzi :one:
ten vzor je úžasnej :qu: ale nejlepší je stejně holčička :girl: :c:
Krásná princezna :h:

In reply to by ZelaZuzu

no prave...a taky mohly Renci lepe sedet :-))) a nemusely jsme to ted slozite resit :-))) Uz vim, co jeste vylepsit :-))) to je fajn, ze tu davate holky fotecky, i kdyz si to nekoupim, ziskam aspon predstavu a rozsirim si plenkove obzory :-D

In reply to by vesz

No šak samozřejmě ;) . Vvvvo tom to je :metal: ..Chystám se tady dávat plenky už půl roku, ale s tou rychlostí mě to vždy odradilo to vkládání těch fotek :zadek: . Ale tyto N.B. moc lidí nezná, tak jsem si říkala že je musím vložit ať víte jak vypadají. Ještě mám nachystanou na vlžení PopnGro kapsovku, ale u té už se nic nového nenaučíš :///: ..má totiž stejný střih jako BumGenius.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka