švagrová je pi*da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | Moje těhotenství.cz

švagrová je pi*da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrázek uživatele MarcelaK

mám švagrovou krávu, ale to už některé z vás ví.... to že od ní malý celkem nic furt nedostal to už jsem překousla.....ale víte co udělala? šla ke kartářce...to by ani tak nevadilo...ale ta kartářka jí řekla, že tchán onemocní (on má už hodně dlouho problémy s hlavou-jako bolesti hlavy - ale ne migrény....a byl už u milionu doktorů a nikdo nic nezjistil) no a co ta pinda neudělala?????? ŘEKLA TO VAŠKOVI (mému manželovi, jejímu bráchovi) ....tak když už hergot leze ke kartářce si něco zjistit tak už má držet tlamu a neříkat to všem ne???? Tak mě to naštvalo...víte...my tomu s manžou nevěříme...ale stejnak to člověku vrtá hlavou furt....Váša je z toho chudák celkem vedle.... a je mi ho moc líto...a na tu pixlu jsem nachystaná, jak ji potkám tak si to s ní vyříkám....to se přece nedělá..... :r:

Obrázek uživatele Kytiii

mě je mé švagrové spíš líto...
neteři jsem kupovala i odrážedlo, protože ona se nemohla rozhoupat jí ho pořídit a ve skoro 3 letech jí pořád tahá v kočárku, případně na tříkolce, která jede rychlostí 1km za 6 hodin... což samozřejmě žádné dítě nemůže bavit...
- a když pořád neteř brala mému Robovi odrážedlo (ten na něm řádí od roka a půl - od 20 měsíců krásně drží rovnováhu), tak jsem jí ho prostě pořídila...
- no a kluci od ní nedostali samozřejmě nic...

Obrázek uživatele Keltka

Ahojky,
teď, co z toho čtu, tak v tom nevidím nic divného nebo zvláštního. to, že někdo jde ke kartářce a řekne to ostatním-i výsledek, znamená spíš to, že se chce svěřit...nepřipadá mi na tom něco, že by ta švagrová byla divná. Asi byste jí spíš měli psychicky podpořit, že snad kartářka kecala a bude to v pohodě-vůbec, co to je za kartářku, když předpovídá takové blbosti. !!! O nemoci by nikdy neměla mluvit.

Obrázek uživatele Keltka

Ahojky,
teď, co z toho čtu, tak v tom nevidím nic divného nebo zvláštního. to, že někdo jde ke kartářce a řekne to ostatním-i výsledek, znamená spíš to, že se chce svěřit...nepřipadá mi na tom něco, že by ta švagrová byla divná. Asi byste jí spíš měli psychicky podpořit, že snad kartářka kecala a bude to v pohodě-vůbec, co to je za kartářku, když předpovídá takové blbosti. !!! O nemoci by nikdy neměla mluvit.

Obrázek uživatele Barče

se snažím vyjít po dobrém... Manželaka od bráchy je báječná, řeknu jí všechno, na všechno se zeptám, ale vidíme se málo, moc práce a nejsme návštěvní typy Wink . Na naše mimi se těší, sama už má větší děti (taky moji miláčci). Ze začátku to mezi náma taky nebylo růžový, ale časem jsme si na sebe zvykly.
Od manži sestra, taky super, jen mě dost vadí, že je u nás moc často, tak 2x do týdne, občas si říkám, že by s náma nejradši bydlela Smile . Pořád čekám, že si na to zvyknu, nebo že jí to třeba napadne, páč si po tak častých návštěvách ani nemáme co říct, takže sedíme a mlčíme. Jinak se na naše mimi taky těší, občas něco koupí,....Ale jak se tady píše, od bráchy švagrová je od bráchy švagrová... :\x:

Obrázek uživatele miia

Holky zlatý to je mi vás moc líto. Já mám švagrové dvě a jedna je lepší než druhá. Moc si s oběma rozumím. Manželka mého bráchy se mnou byla dokonce i u porodu. Akorát musela utéc dřív, protože její synáček nechtěl papat z flašky, ale chtěl prso :s: . Je mu sedm měsíců. Pápá

Obrázek uživatele Danielle

Ahojky, koukám, že Ti naši Pipínkové mají i skoto stejnou tetu :s: náš šmudlík taky nedostal nic k narození.. neříkám, že se musí něco kupovat, ale dle mého názoru je to slušnost, když se jdeš podívat na miminko, tak něco přinést... cokoliv, nemusí to být veledary... a o vánocích nemluvím. Ona sama má dvě děti, my s přítelem jim nakoupili dárků, to samé jí a jejímu příteli... a co za to? Dostali jsme jako celá rodina láhev nějakého hnusného vína se slovy, že nevěděla jakou má Filípek velikost.... a dneska slaví 30tiny... já jsem řekla, že jí nic nekoupím, od nás jako od rodiny dostane kytku a maximálně nějakou hodně lacinou bonboniéru... nejspí taky se slovy, že jsem nevěděla jakou má velikost... ://:
Danielle a Filípek

Obrázek uživatele Ivik77

Jéé no to je,ale k....,No stou velikostí to mě dostalo. No já bych jí teda nasrala a když už, tak krabicový víno a fakt ten kostkovej cukr.

Obrázek uživatele Karluša

Jen si tak říkám, jestli není toho cukru škoda.

Obrázek uživatele MarcelaK

kostkovej cukr PŘELUXUSNÍ!!! zato jaká je!!!!!!!!

Obrázek uživatele Danielle

:s: :s: :s:
Danielle a Filípek

Obrázek uživatele Danielle

Jednička
Danielle a Filípek

Obrázek uživatele MarcelaK

manžel že samozřejmě a jak se blíží vánoce, narozeniny, svátek...tak otravuje.... prostě je z ní posratej...na mě ohled nebere na ni ano..ale co nadělám

Obrázek uživatele Danielle

Tak to jsem spíš u nás já taková... furt říkám, že nic nebude a pak, když přijde na věc, tak je mi to takový hloupý a stejně něco koupím a pak znova všechno dokola, nadávám a tak.. jsem neponaučitelná. Ale dneska teda opravdu. Jak jsem psala a kytka a nazdar, ať to vypadá jak chce...!!!

Danielle a Filípek

Obrázek uživatele Karluša

To má jestě dobrý, já mám za pár dní taky třicítku a budu ráda, že dostanu něco od toho svýho, natožpak od švagrový. Tak možná klacek pod nohy. Ani bů a to se jak blbec starám , aby se tam za ní její brácha stavil, že á narozky, aby ji něco donesl. Ještě se stím vybírám, ale letos na ní peču, to radši koupím něco dětem , aby se měly dobře.

Obrázek uživatele Danielle

Naprosto chápu!!! A né, že bych to někomu tady přála, ale jsem ráda, že takovovou mrchu v rodině nemáme jen my :s:
Danielle a Filípek

Obrázek uživatele Karluša

To je jasný, člověka vždycky trochu zahřeje, když zjistí, že na tom není tak špatně sám. Není to vůbec o škodolibosti.

Obrázek uživatele Karluša

Asi je t všude stejný. Mám taky švagrovou úplně mimo, malý ani nepopřála k narozeninám, přitom její dcerA má narozeniny týden na to. nepopřeje ani svýmu bráchovi, tak co bych chtěla že? K vánocům jsem se ji vymýšlela s dárkem a ani bů. Příště se nani vyseru. Navíc jsme ji vezli dceru k vlaku a pak jeli nakupovat a ona hned kam jedem, tak jsem ji taktně vysvětlila, že domů ne, malá byla u tchýně, to ji nejak uniklo, že jsme bez dítěte. A ve finále jsme ji vezli nějaký věci, co si vyžádaal odsvý matky s tím, že jí je necháme u nás, at si je vyzvedne a to ještě měla kecy, že jsme ji to nevzali až domů, tak jse ji vzkázala, že mi malá zvracela a já jsem protivná těhotná, tak jsme nechtěli zajíždět. A to ješttě svý vlastn matce řekla, že není její matka, vůbec se s ní nebaví, oslovujej ji exmutr. Přijde mi, že má jednání trochu mio mísu. Nevím, kde se to v nich bere. Jsem myslela, že tu budu mít s kým něco podnikat, když všichni kámoši jsou na Moravě a já v Praze, ale nemám si s ní sni co říct.

Obrázek uživatele MarcelaK

jsme ze Zlína a na manželovy 25.naroz. nemohla dojet....neposlala mu ani sms....a pak došla s tím že bysme jí na vánoce mohly koupit mikro věž....chápeš to??? taky jsem si myslela že si s ní budu rozumět...a ono hovno.. Smile je to kariéristka...a neumí našeho pipínka ani držet...málem jí kdysi spadl z náruče....a to SEDĚLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no comment....švagrové jsou krávy.... (ale jen ty od manželů :s: :s: :s:
Pápá

Obrázek uživatele Karluša

Asi, nevím. Ale ono i moje švica je prásklá, tak fakt nevím, jestli když se z někoho stene švagrová, tak to blbě nese, že by tobyl takovej nějakej sesterskej skloN? Jako když matka svýho synáčka nechce dát,. tak třeba ani sestřičky svýho bratříčka. No su zvědavá, jak jednou dopadnu já, mám dva bráchy, tak až si nějakou najdou s kterou zůstanou, tak jak se budu chovat.

Obrázek uživatele Terez

Smile nojo já mám taky takovou zvláštni švagrovou, skorošvagrovou. Takže přeju hodně nervů a spíš ať je Vám to jedno, co vymýšlí, ignorovat!

Obrázek uživatele MarcelaK

ale manžel to jaksi nezvládá.... furt se jí zastává - vím je to jeho ségra...ale je pěkně lakomá, nenažraná...a sobecká.... ach jo, ...no nic, bohužel bude mít náš pipi jen jednu hodnou tetu (moji ségru)

Obrázek uživatele xmarcelka

:\x: Ahojky jsem taky MarcelaK. a taky mám švagrovou pindu..nic si z toho nedelej pro ukliedneni je nás víc

Obrázek uživatele MarcelaK

no to je paráda...asi je to osud Wink

Obrázek uživatele Lidussinka

Ahojky,moje budoucí švagrová je taky ten tip co nemá v sobě trošku taktu Ne Se svým přítelem je 10let,ale skoro co měsíc se rozcházejí a ona pak všechny hádky dopodrobna vypráví budoucím tchánovcům a ti jsou z toho chudáci vždycky úplně vedle.Minule,když jí můj přítel volal,po jednom takovým rozchodu,aby ji podpořil a optal se jak jí je tak mu na to řekla:Neboj se však ono vás to taky čeká. :?
Každé setkání(a naštěstí jich není moc)se zeptá kdy už budeme mít dítě?Jakoby nevěděla,že se snažíme.Minule zase naznačila něco v tom smyslu,že můj přítel nemá co na sebe..přitom má daleko víc nových triček než já.Rodičům svého přítele řekla na jeho fotku,když byl malej,že nebyl hezkej..copak to se matce říká o jejím dítěti i když už je dospělí?A pak se diví,že jí tam nemají rádi...a tak bych mohla pokračovat dál,ale...
Nejlepší je to ignorovat i,když mě se to taky vždycky nejdřív dotkne,ale pak si řeknu..mám skvělýho přítele,který mě miluje a já jeho a na ostatním nezáleží.Tak přeji,aby se tatínkovi udělalo líp Smile

Obrázek uživatele MarcelaK

aj moje mamka má švagřici pipku :s: :s: :s:

Stránky

První vstanutí po sekci (císařském řezu)

Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

Kakání při kojení a dokrmu UM

Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

Čekáme druhé miminko

Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

Těhotenství

Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

Početí

Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

Kukajda co jsem objevila : http://www.varime-detem.cz/ :potlesk:

....nedá mi to a musím se s vámi podělit. Chci vám ukázat, jak se správně papká: před jídelm se modllíme, poté si dáme kůrku chleba :hu: a pak ( to mě asi zabijete) kousek vyžebraného croissantu s čokinou Smějící se mimčo a máte to všude...i na hlavě...

ahojky maminky pristi mesic zacnem davat prikrmy a zhanim brandacek se jmenem ditete,ale brandacek se jmenem Jakub jsem nenasala,nevite kde by se to dalo sehnat.dekuji

Hezký večer všem,

tohle je "kvalitní" spánek Smějící se mimčo

musela jsem mu dat bavlnene rukavicky na noc ,mam snim radeji zajet k doktorce????kdyz jedem ven tak ho mazu, po koupani,behem dne,ale nejhorsi je to v noci!!!! :r: :r: :r: malej sebou hazi ze strany na stranu skrabe se :r: :r: :r:

holky nemate nekdo zpravy o Zdenča V. ???
naposledy psala ,ze jdou znova do nemocnice a pak se po ni zeme slehla.

chudinka kdovi jak je tam zas trapi.

Dobré ráno, krásky... tak tady máme další den, uf... dneska nějak nemůžu spát...už od čtyř hodin mám oči jako tenisáky a ne a ne zabrat..to je hrůza...a do toho přítel hrozně chrápal, takže spaní jsem odložila na později... co vy, holky, jak jste se vyspaly a co u vás nového??

Ahoj holčiny Smile tak se vam hlasim jsem 8den po ovu a vubec nevim citim se uplne normalne mnohem lepe nez minuly mesic to mi bylo bylo blbe a tak Smile mrchu cekam za 5 dni.

co koupit,znacku nemusite to je jedno,ale je nutná ta genciánová violet?a ten hypermangan je nač?tělové mléko?