Stromeček | Moje těhotenství.cz

Stromeček

Obrázek uživatele kockral

Dobré ráno!!!Tak se holky pochlubte,která z vás už má nastrojený stromeček. Já jdu do toho teda dneska. Schováváte je nějak před svými ratolestmi? Já dám vždycky kolem něj sedačky,máme ho skoro až do stropu (umělý),takže je krásně vidět i přes zábrany. No a po večeři odděláme sedačky a je to.

Obrázek uživatele RenataMor

ježíšek v noci na 24..Letos budeme mít menší, musíme ho dát na stůl, protože Karolínka všude vleze a mohla by si ho shodit na záda Holčička Holčička :///: :s: .Máme vždycky živý, borovičku.Jinak, dárky už mám skoro zabalený, cukroví ozdobený, úklid nijak se 3. dětma nehrotím, vánoce jsou svátky klidu Koulení očima :s:

Obrázek uživatele kockral

No,tak to vypadá,že příští rok už taky budu úklid flákat a to hlavně proto,že i když mám poklizeno,tak je malý schopný udělat bordel už za hodinu.Příští rok už budeme čtyři,tak budu muset trošku víc zavírat oči,ať nevidím tam prach,tam drobky atd. S tím stromkem na stůl je to super nápad!!! A to máte asi vysoký stůl,že? Protože ten můj klučina mi vyleze i do metru a půl!!! :s:

Obrázek uživatele Pechy

co jsem tu řešila auto, tak chci dneska dodělat úklid, zítra jen přeluxnout a vytřít a nazdobit stromeček...takže 23 Smile A už se na to strašně těším. Ještě jsem teď domalovala perník, abych ho na něj mohla pověsit Smile

Obrázek uživatele kockral

Takže taky spousta práce,jak čtu. Mi by na to zítra nevyšel čas,chci upéct vánočku,udělat salát a zítra si uklidit,takže dneska nahodím ještě zbytkovou pračku a jdeme do toho stromečku. Syn mi určitě u toho bude spolupracovat,takže to bude na delší dobu.

Obrázek uživatele Pechy

velký úklid jsem dělala včera, dnes a zítra jen dodělávky. Upeču vánočku dneska večer. Salát zítra večer a nazdobíme stromeček s přítelem, až bude Honzik asi spinkat. Přes den chci jít ještě na trhy, ty jo, já to asi nestihnu :s: :s:

Obrázek uživatele kockral

No,budeš mít co dělat,to opravdu. My už máme nazdobeno,ještě vyperu a zítra jen chystám papáníčka a trošku zhrcnu byt,ale už se moc těším,až si dám nohy nahoru a budu jen odpočívat. Už jsem říkala,že v lednu se ani nehnu,žádný úklid nic,už mě všechno bolí,jsem potom protivná atd. Ale naštěstí mi manžel poklidí,takže na mně zbyde jen normální starost o domácnost a prcka.

Obrázek uživatele Pechy

a už jen udělám vánočku a zítra poklidím, čoveče, já to stihla :s: :s: Vyžehlí taťka, ho dneska zapřáhnu, ať taky něco dělá. Zítra se těším na ty trhy, už aby to bylo a přijde kamarádka, přinese nám dárečky a my jí dáme ty naše Smile Jéé, já ty vánoce mám tak ráda. Kupodivu jsme letos sehnali dárky fakt brzy a vůbec mi to tak nějak šlape Smile

Obrázek uživatele kockral

Tak to já mám taky strašně ráda Vánoce,předávání dárečků,jsem zvědavá,co mi letos přinese. Vloni jsem asi nebyla hodná,tak doufám,že letos to bude lepší. Sice raději obdarovávám,než dostávám,ale víš jak. Mi taky zatím všechno šlape,neměla jsem ani jeden plech spálený,dárky jsme stihli už v listopadu,pro mimi mám všechno nachystané,jen si v lednu připravím tašku a už jen čekám a to doslova. Bude makat manžílek!!! Akorát to žehlení,to můj nemůže,za prvé to ještě nikdy nedělal a za druhé by se strašně u toho potil,už ho vidím!!! :s:

Obrázek uživatele Pechy

žehlit až po tom, co jsem porodila a viděla, že to se mnou nebude ze začátku úplně jednoduchý. Od té doby mu to vydrželo...tedy už 3 měsíce :s: :s: :s:

Obrázek uživatele kockral

No tak u nás nepomohl ani porod Sad ,byla jsem císařem a i tak když si nás dovezl domů,tak jsem si prala,žehlila,uklízela atd. a to pátý den po císaři. Ale zas jsem mu to tak trošku vyčetla,že to tak bylo,protože místo toho,aby mě tu čekal uklidený byteček,třeba květina a nachystaná večeře,tak jsem dva dny gruntovala. Tak snad se to teď trošku zlomí,myslím,že si to uvědomil,protože už teď,v druhém těhu,se snaží mi trošku pomáhat,kolikrát i opravdu moc (dokonce mi i umyl okna),tak jsem zvědavá.

Obrázek uživatele Pechy

byl úžasný. DOma skoro uklizeno, obrovská kytice, pak tu makal jak šroub. Chtěl jít do hospy, já začala řvát, tak se omluvil, no prostě úža Smile

Obrázek uživatele kockral

Tak to máš super manžela Jednička ,to ti povím,já toho svého ještě musím převychovat!!! :s: Ať si mě trošku víc váží. Zatím si váží všech ostatních a já si připadám jako zkumavka,která mu nosí jen děti a hospodyňka v domácnosti :§) ,ať neumře špínou.

Obrázek uživatele Pechy

si měla rychle zasáhnout. Manžel to ale bohužel není, je sice super ( i když teď mě ráno nasral :s: :s: , ale nechce si mě zase vzít...takže ho míním o ruku požádat já zítra večer Smile Má zapečený v jednom cukroví papírek - Vezmeš si mě? Smile Jsme spolu 6,5 roku, máme Honzíka, tak co by ne, max. se zasmějeme Smile

Obrázek uživatele kockral

Jééé,tak to je krásné Jednička ,hlavně,aby to ale nesnědl i s papírkem,ten můj by to určitě se..... ,jak ho znám. Tak to jste spolu dlouho,já měla taky sedmiletý vztah,ale skončilo to špatně,potom jsem potkala manžela,do roka jsme si koupili byt,do dvou let se vzali a taky měli Patrika.S ním to šlo tak nějak ráz na ráz.Asi po půl roce chození jsme si řekli,že chceme zkrátka spolu být a mít dítě,mít rodinu,mít svůj domov. Jsme spolu teprve 4.rokem a už se nám má za měsíc a půl narodit 2.dítě. Tak doufám,že to nebude mít tak rychlý konec,jako začátek.
A jak mám zasáhnout? Já už mu to několikrát řekla,dokonce jsem čekala,že alespoň pouklízí,ale na týden,co jsem byla v nemocnici se přestěhoval zpátky k mamince,kde to zkrátka řádně zapíjeli a když jeli k nám,tak mamka čuměla jen na bednu,takže ani ona rozum nemá.Ach jo. Ani kytku mi nekoupil,ani na večeři jsme nikdy nebyli,ani žádný krásný dárek mi nikdy nedal,on to má totiž ještě v hlavičce zpřeházené,je totiž strašně maminkovský,jen maminka,maminka,mamince kytice,mamince zlato,mamince vnoučátka. Ale poslední dobou bych řekla,že mu dávám co proto a že si to začíná uvědomovat. Však dám po porodu echo,jak to dopadlo.Doufám ale,že přitom nebudu brečet,že to dopadne zase tak stejně. :§) :§) :§)

Obrázek uživatele Pechy

jsem na tom stejně. Źádný pugéty, dary a pod. Uklízí až od té doby, co jsem přišla z porodnice. Viděl, že jsem totálně mimo, ničeho neschopná, tak se toho ujal :)jé je, mamánka, no to bych chtěla...ale hlavně, abychom mamánky nevychovali z těch našich kluků, to by nám budoucí holčiny poděkovaly :s: :s: Tak to mi dej vědět. My se máme pořád stejně rádi, jako před tím, tak doufám, že nám to vydrží Smile

Obrázek uživatele kockral

Jej,to se snažím od narození,ať naní Páťa na mně závislý,strkám ho každému,kdo chce a řekla bych,že je se závislostí na tom stejně jako ke mně,tak i k taťkovi,naštěstí. To bych velice nerada. Fakt se mi to nelíbí a jsem ráda,že se pomaličku z toho manžel dostává.Tak to je super,že je všechno jak na začátku,tak to má být!!! Jednička

Obrázek uživatele Karluša

Jejdam nechceš mi ho na chvíli půjčit? Já co si neudělám, to nemám. Ten můj doma nesáhne na nic. Max. jednou za rok na vysavač.

Obrázek uživatele JaninkaU.

Zdobili jsme vždy 24.12., pak 23.12. a letos zdobím už teď zrovna teda teď tady u PC kojím, ale pak hned budu pokračovat.Janinka a Honzík

Obrázek uživatele kockral

Jééé,tak to bych už taky chtěla takové starosti,já se do toho vrhnu hned,jak manžel doobědvá,jsem zvědavá,jestli dneska praskne nějaká baňka? Malý rád podává věci a nenechá si to vymluvit,tak spíš počítám s tím,že ještě pojedeme pro nové ozdoby!! :s:

Obrázek uživatele madamecrazy

My zdobili kazdy rok az na 24.12. ale poslednich par let zdobime uz 23.12.
letos mame krasnou dvoumetrovou jedlicku, tak se moc tesim Wink

Obrázek uživatele kockral

No,ta se bude moc dobře strojit,to si dokážu představit.Máme totiž taky dvoumetrový,ale umělý. A je to pěkná makačka,nevím,kdo takový strom chtěl!!! :s: Pápá

Obrázek uživatele madamecrazy

no ale je to příjemná makačka, že Lol

Obrázek uživatele kockral

To víš,že jo,proto si taky na to rezervuju celé dnešní odpoledne!!! Budeme strojit i se synem,takže se to určitě protáhne!!! :s:

Obrázek uživatele Radouš

Ahoj, já budu zdobit až zítra - vždycky zdobíme den před Vánoci. Jsem zvědavá, jestli i letos přežije ataky našeho kocourka Smile Loni, to byl ještě 7 měs. kotě, tak jsem ho musela vždycky ráno upravit a nandat shozené ozdoby Smile

Obrázek uživatele kockral

No,já si myslím,že u dvou a půl letého syna by to tak nešlo,on ne,že by to pozhazoval,ale určitě by se snažil montovat světýlka a tak. Ten stromek bych už nedala dokupy.Je strašně zvědavý a chce všechno zkoumat.

Stránky

První vstanutí po sekci (císařském řezu)

Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý...

Kakání při kojení a dokrmu UM

Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic....

Čekáme druhé miminko

Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního ...

Těhotenství

Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum....

Početí

Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost...

ale z tohodle jsme včera "uchcávali" smíchy

http://elfyourself.jibjab.com/view/sQw9lomUwne2CoA1#/owner/sQw9lomUwne2CoA1

:s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

Mám takovej dotázek, kamarádka je těhulka a chtěla by jít sama od sebe na odběr plodové vody a neví jestli se za to něco platí, když jí tam nepošle její gynekolog a nesplňuje ten věk od kterého je to automatické. Díkyy moooc za odpovědi!!!

ahojte, chtěla jsem se zeptat, kdy vaše miminka začala reagovat na hračky?Chrastítka apod.?Malýmu budou 5. ledna tři měsíce a pořád nic:(.A co zvedání hlavičky?Petřík byl rád na bříšku a hlavičku krásně zvedal, ale teď, jakmile ho dam na bříško, jen tak se tam plácá a za chvíli z toho brečí...ttak já nevim, jestli je to o. k. nebo ne:(

Holčiny, tak jsem si vzpomněla, že když jsem byla po operaci slepáku před 8 lety v lázních, v Klimkovicích, tak cvičitelka nám ukazovala cvika na pánevní dno, a říkala, žeje to dobré i když budeme v budoucnu chnít otěhotnět. Samozřejmě tenkrát jsem si říkala "to se mě to netýká", ale já si fakt zaboha nemůžu vzpomenout, jak se ta metoda jmenovala. Nemáte s tím zkušenost?

Holčiny, tak jsem si vzpomněla, že když jsem byla po operaci slepáku před 8 lety v lázních, v Klimkovicích, tak cvičitelka nám ukazovala cvika na pánevní dno, a říkala, žeje to dobré i když budeme v budoucnu chnít otěhotnět. Samozřejmě tenkrát jsem si říkala "to se mě to netýká", ale já si fakt zaboha nemůžu vzpomenout, jak se ta metoda jmenovala. Nemáte s tím zkušenost?

Ahojte holky, tak jen hlasim, ze zitra jde Veru5 na cisare. Byla, chuderka, ted 2x po sobe rezat prdku, pac ji nasli trombozu v hemeroidech, tak ma kvuli tomu toho cisare. Zas lepsi pro ni, aspon nebude tak trpet a strasili ji, ze maly ma mit neco pres 4 kila!
Preju moc stesticka a budu drzet palecky! :k:

Kam jedete?
Do Prahy.
A co tam budete dělat?
Vystupovat.

.............

Opékají si kanibalové cikána nad ohněm. Kolem jde policista a
povídá:
"Proč s ním tak rychle točíte?"
Kuchař odpoví:
"Když s ním točíme pomalu, tak nám krade brambory!"

Mimčo s dudlíkemMimčo s dudlíkem Čauky maminy.Jakou berete antikoncepci po šestinedělí.Už nekojím.Papame nutrilon.díky

Mimčo s dudlíkemMimčo s dudlíkem Maminy kdy jste dostali první menzes po šestinedělí?Jsem po císaři.díky