Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....

01.11.2010

Ahoj maminky,
tak jsme dnes jeli na sundání sádry. celkem jsem se i těšila, přece jen, ve strojku nebude Veru tak těžká. Na jeden konec Brna jsme jakž takž podle navigace trefili, vyzvedli strojek a pak to začalo... Verunka začala hrozně plakat, nechtěla papat, asi byla tak unavená. V ten samý okamžik se nám pokazila navigace a na autě blinkry.. takže jsme jeli bez blinkrů a při zatáčení ukazovali rukama :00: na cestu jsme se na každé křižovatce museli ptát lidí. No ale dorazili jsme. Verunka při sundávání sádry straaašně plakala :^O^: :^O^: , řeže se to flexou. Celkem šok pro mně byl pohled na její oloupané a mokvající stehýnka. Nandali strojek a šlo se na RTG. Pak na ambulanci nám dr. sdělil, že Verunka nemá ani jeden kyčlík stabilní.. takže co nás čeká... nechají nám teď měsíc se strojkem jako jakousi regeneraci, ať se uzdraví pokožka... pak bude poslední KO a naplánuje se operace levého kyčlíku, někdy po novém roce. Po takové operaci bude následovat nám známý koloběh: 2 - 3 měsíce sádra, strojek, řemínky... pak operace pravé kyčle a opět sádra, strojek, řemínky... do 2 let minimálně si Veru nesedne, nic... úplně mně to složilo. Představte si být 5 měsíců v řemínkách, celkem 5 týdnů viset za nožičky na trakci, 3 měsíce být v sádře a měsíc ve strojku a to zbytečně... Celou cestu domů jsem probrečela, s manžou jsme v šoku nepromluvili ani jedno slovo... verunka celou cestu prospinkala, byla hrozně unavená. Doma už jakž takž, řekla jsem si prostě: raduj se, je zdravá, tak co děláš... tak jsme dali malou do sporťáku ( se strojkem je užší, vejde se tam normálně) a odpoledne už bylo usměvavé. Večer jsme měli Verunku poprvé po 4 měsících koupat, ale straaaašně plakala :^O^: :^O^: :^O^: , pokožka na nožičkách jí zčervenala, asi ji to moc bolelo. ale muselo se to umýt, hrozně to zapáchalo... Teď už spokojeně spinká a já jsem se zařekla, že přece nebudu smutnit kvůli kyčlíkům a troše trpělivosti, protože na světě je tolik problémů... tolik dětí nemocných a my máme zdravé dítko.. co víc si přát... hrozně tu naši Verunku milujeme :h: :h: :h:
P.S: strojek můžeme 2x denně na 2 hodiny sundávat, Verunka poznává dlouho nepoznaný pocit... tak jí ten měsíc co nejvíc zpříjemníme

Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....
Strojek - boj ještě nekončí, spíš začíná....

Slova jsou zbytečná.. je mi to moc líto, pláču a obdivuju.. obdivuju vaši nezdolnou sílu a odvahu. Verunka je neskutečná bojovnice, určitě všechno zvládnete a pak už zbydou jen vzpomínky. Počkej, až tě bude Verunka pořádně prohánět :h: Holky zlaté.. moc na vás myslíme, držíme palečky a Fanýsek posílá sladkou pusinku a pohlazení :a:

Klobou dolu!!a hodně sil Vaší rodince,já bych tohle psych.nedala.-(,ale jak píšeš jsou na tom lidi hůř-(Snad se to malé brzo spraví chudince,je mi ji tak moc líto jak má bolave nožičky,to bude bojovnice veliká,pusu malé a pozdrav Vám :h: :a:

Kočky, vy jste úžasné bojovnice a i taťka. Moc vám fandím a držím palce. Chudáček, musely jí ty rány svědit, bolet, je neskutečně šikovná a trpělivá! Určitě se do toho znova dejte! Prosím tě nevím kde je začátek celé diagnozy, malá se tak narodila nebo měla nezralé kyčle?

Andrejko,
je mi moc líto ta diagnoza doktoru,člověk počítá vždycky s tím horším,ale tajně si moc přeje,aby to bylo jinak,ale napsala jsi to moc hezky a 100% s Tebou souhlasím,lavcně že je Verunka zdravá,já mám bohužel 2 kamarádky,které o mimča přišly :r: jedna po týdnu narození a druhá roční,takže si člověk fakt váží toho,že má dítě a je zdravé :c:
Moc Vám holky držím pěsti,posílám moc energie,mějte se moc hezky,ráda se zas podívám na další fotečky,Verunka roste do krásy ;) ta její kukadla popletou klukum hlavy :\x: papa Terka

Andrejko, ste neskutečně silní , viděla se vás i na fb , mrzí mě, že máte takové trápení , ale věř, že ona si to nebude pamatovat, díky bohu ... posíláme malé pusinky a přejeme pevné nervy

To mě moc mrzí, ale já věřím tomu, že už bude celej život jenom šťastná. Že si to vybere takhle malinkatá a pak už budou jenom samý dobrý a krásný zprávy. Vím, že to musí být strašný o pro vás, ale o to silnější a stmelenější budete. Držím moc palečky a myslíme na vás!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Lenčo, to si mysleli i odborníci v Brně... bohužel Verunka tam má asi nějakou vadu, která nešla zobrazit na magnetické rezonanci ani na artrografii. a máš pravdu - jinak je Verunka zdravá, krásná holčička a my z ní máme velikánskou radost ( a snad aspoň trochu i ona z nás :D ) Děkuju ti za milé psaní!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Fionko, děkuju za tip, ale Verunka už má nožičky úplné zahojené, hurá! Děkuju!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka