STREPTOKOK typu B | Moje těhotenství.cz

STREPTOKOK typu B

Obrázek uživatele beibinatko

Ahoj holky.
V počátcích těhotenství mi našli streptokoka typu B, nikdo mi nic k tomu neřekl. Byla jsem přeléčené antibiotiky,ale vyzjistila jsem,že je riziko,že se streptokok vrátí. Jsem prvorodička, termín mám v říjnu,ale bojím se, že mohu porodit i dříve. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem?Rodili jste se streptokokem?Prý mi budou ještě jednou dělat test, jestli ho stále mám,ale čím více se bílží porod, tím víc se bojím, abych u porodu mimíska nenakazila. Děkuji za pomoc.

Obrázek uživatele 2pepe2

Ahojky, ja jsem taky měla pozitivního steptokoka...ráno mi začaly bolesti, jela jsem do nemocnice, dali mi kapačku a vse bylo ok...mělo by to být nejlepe 4 hodiny předem, než Ti praskne plodovka, protože dříve mi jí prasknout nechtěli...říkali, že je to nejlepší...ale jinak, hned jak Ti praskne plodovka tak do nemocnice...neboj se ničeho...a hodně štěstíííí

Obrázek uživatele Terka Z.

Ahojdy, tak já rodila se streptokokem a doktor mi k tomu jen řekl, že jakmile mi praskne voda nebo budu mít časté kontrakce, tak mám jet co nejdříve do nemocnice (jako abych nešla ještě nakoupit a tak...) a tam mi dají antibiotika do žíly - kapačku. Malá byla v pořádku a já též. Rozhodně se ničeho neboj.
Jo a v porodnici mi daly tu kapačku asi na 20 minut, pak mě na hodinu odpojily, to jsem šla na přípravu a pak mě na sále zase připojily, takže dle mého to nějak moc neřešily, ale já jsem jim věřila a vše proběhlo v pohodě.
Tak hlavně žádné nervy a klikný zbytek těhulkování. Terka a Anežka

Konizce čípku

Ahoj holky,

byly jste někdo na konizaci čípku?

Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

Dvojčata

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

ahoj holky,

mám velikou prosbu, zítra končíme šestinedělí a mě se přestává tvořit mlíko, z pravého prsu nevymáčknu už skoro nic a s levého o trochu víc.Prosím moc o radu jak se rozkojit, nemáte s tím nějaká zkušenosti? Moc děkuju jsem z toho neštastná děkuju ..

Ahojte maminy,poraďte mi prosím,jsem už zoufalá.

Ahoj holky, tak a máme rýmu ve třech týdnech. Hrozně chrochtá a vůbec dýchá tak namáhavě. Navíc mi u toho začal blinkat mlíčko. Poraďte mi prosím, mám starch, aby neměl zánět středního ouška z toho jak nemůže smrkat. Poslala jsem taťku pro odsávačku, dá se udělat ještě něco víc, abych mu ulevila? Jinak chuť k jídlu má.

Ahoj holky!Není tu nějaká mamina na kočárkování a pokec z Rousínova??:)

ahojky všem maminkám....mám dotazík...v úterý jsem nechala naší princezně propíchnout ouška,takže už má náušničky-zlatý...je normální, že kolem těch dírek to má pořád červený?mám strach,aby ji to nezačalo hnísat, i když sem tam ji líhem musím čistit,protože to má kolem dírek takové suché....
díky za odpovědi.

Maminka konečně přišla na to jak sem dát nějaké moje fotky, tak se jdu pochlubit :s: Zítra mi bude 6 týdnů. To to letí. Rostu mamince před očima a prý jsem zlatíčko :c:

Ahoj holky, prosím jak se jmenují kapičky, kterýma se pomazávají dásničky při prořezávání zoubků, už se to tu určo probíralo. Chtěla bych je malé koupit a zabíraly vám? Díky, Tereza.

ahoj holky, nějak poslední dobou nestíhám...většinou jen nakouknu, co je u koho nového..ale protože s malou jsme skoro celé dny venku...tak jsem nějak nedala ani žádné fotečky dlouho a doteď nebyla schopná popsat porod...fakt se stydím...ale přece jen věnovat se malé je důležitější...všem koukám bobečci krásně rostou...takže se hezk

Ahojky zářijovky i všechny ostatní,

tak dnes začínáme 39tt,kéž už by byl poslední!! Včera to vypadalo,že už se začíná něco dít,ale dnes je zas vše v normálu....