sterilizovani

22.05.2009

Ahojte maminy, chci se zeptat, jestli vsechny z Vas sterilizujete flasky a dudliky???

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, my jsme ze začátku sterilizovali varem, což bylo dost otravný.. Pak jsem začala používat sterilizační tablety Milton......a jsem maximálně spokojená. Jedna tableta se rozpustí v 5l vody a vydrží 24 hod. lahvičky nechají minimálně 15 min. a je hotovo :qu: Je to velmi pohodlný a 28 tablet stojí kolem 140kč jak kde. Je pravda, že přehánět se vše nemá ale aspon do těch 3-4 měsíců budu určitě sterilizovat po každém krmení :)

U Nás je to taky tak :-)nic se nemá přěhánět.Flašku a dudlík vyvařím jednou týdně a jinak oplachuju horkou vodou :-)myslím si,že to stačí a drobečkovi do teďka nic nebylo :-))MĚJ SE PÁ

My dokrmujeme od prvního týdne, vyvařujeme 1x týdně 5 minut ve vodě, jinak vypláchneme horkou vodou. Dudlíky taky vyvařuji 1x týdně :)

ahoj, tak my doma stelirizátor neměli, a nebudeme mít ani teď.
Vždycky sterilizuji všechno nové - flašky /všechny součástky/ i dudlík, prostě když to koupím, v horké převařené vodě, tak 5 minut. Pak už to nesterilizuji, jen dudlíka, když se třeba stalo, že byl malý nemocný, tak jsem z něj ty bacily vyvařila, ale jinak mi to přijde zbytečné, bradavku taky nesterilizuješ, takže bych to nějak zvlášť nepřeháněla, samozřejmě je to každého věc, ale já myslím, že to tak bohatě stačí. Tak papa

In reply to by lulucrue

Jj, pak začnou chodit ven na písek nebo později do školky a pak by byli pořád nemocné, když by se k nim bacily nesměly ani přiblížit, samozřejmě, že je nějaké prevence nutná, ale znala jsem i kočku, co své holčičce pořád vyvařovala, řídila se dle knihy, malá řvala hlady, ale protože v knize bylo jen určité množství na danný věk, tak hold měla smůlu...a to je podle mě už mazec :-)

In reply to by janulkage

Já s tím naprosto souhlasím. :one: Neříkám u novorozence, to jsme vyvařovali furt, ale teď? Nic se nemá přehánět. Stejně mi doma furt olizuje podlahy, topení a všechno co mu přijde do ruky a někdy se až děsím toho, v jakým jsou ty věci stavu. :)

nam jsou 4.mesice a vyvarujeme od narozeni,melo by se do pul roku,tak nevim.My mame sterilizator,takze to je to 5.minut na jeden den,nekdy ne den a pul :a:

Ahojky..taky jsem se chtěla na to zeptat..já totiž dokrmuji jen občas(jak si malej řekne) a proto se mi zdá zbytečný kupovat sterilizátor...proto jen vyvařuji(v koj.vodě tak 5minut)--myslim že to stačí...pá mějte se :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka