Sraz v Havířově 1/2010

15.01.2010

Holky vkládám fotečky ze včerejšího srazíku. Tentokrát se nás sešla pěkná parta. Čtyři srpňátka a dva červící. :ooo: :ooo: Děti se okoukávali a maminy si pokecali. Tak rychle to uteklo, ale ikdyby jsme tam seděli od rána, tak všechno nestihneme probrat. :C]]: :C]]: :C]]: . Už teď se s Eli těšíme na další srazík. Nebubu se moc rozepisovat, fotečky řeknou více.
Holky bylo to super a vážně jsme si to s Eli užili. :qu: :qu: :qu: :a: :a: :a:

Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010
Sraz v Havířově 1/2010

In reply to by Tehulka4

No to už jsem si říkala několikrát, že je škoda, že bydlíš tak daleko. Ráda bych se s tebou seznámila. Jinak je to fakt super se takhle scházet a co bylo nejlepší, že tam byly holky skoro všechny srpňačky a jinak jsme byly dva červíci, takže taky super.

To je super :h: :qu: takhle 6 mamin a 6 dětí, moc se těším na chatu, zatím to vypadá na 12mamin a 12dětí - to bude foto :qu:

:one: už se těším na ten babinec v dubnu, to bude asi mazec :s: Jinak vám to všem moc sluší a dětičky jsou kouzelný. Mimochodem hledám Elinku a pak koukám :jawdrop: už není blondýna :n: To jsem teda slušně zaspala :s: :s:

In reply to by Binom

Janinko to ani nemůžeš tušit, že už nejsem blond, páč jsem si stále nezměnila ikonu :s: ony mi ty blond vlasy víc slušely, tak se pořád dělám hezká :///: :s: Ani holky mě nepoznaly, když jsme s Toníkem vešly, páč já sem vždycky dávám jen fotky, na kterých mi to obzvlášť sluší, ale ve skutečnosti :sick: ://: jsem takový čuník se dvěma bradama :///: :s:

In reply to by Elca

ty jsi truhlík :k: To vůbec není pravda. Jsi moc hezká a sympatická holka ;) Já jsem myslela, jestli jsi třeba někde nedala fotečku co jsem prošvihla, tak to jsem ráda, že neprošvihla :s: I tohle ti sluší, jen v těch blond jsi možná vypadala mladší :\x:

In reply to by Binom

ty jsi takové zlatíčko :h: :k: já se furt nemůžu rozhodnout, co s vlasy... ty blond byly nejlepší, ale odbarvování dost ničí vlasy a taky ty odrosty jsou hrozné... tak jsem myslela, že se vrátím ke své barvě... ale blond mi sluší nejvíc, task pořád nevím :n:

No to je supeeer takhle se srazit!!!Moc vam to vsem slusi a mimiskum taky :h: Jde videt ze jste se dobre bavoly :qu: A kde jste ten sraz mely?Takova mistnost je super :qu:

In reply to by Vercicka.

Jo bylo to super. Hlavně jsme se hodně nasmály a především nad tématem tchýně :s: :s: :s: . Jinak jsme se sešly v Havířově v jednom mateřském centru. Mají tam herny pro děti. Byly jsme tam samy a i kafe a čajíček nám udělali.

Moc super to bylo holky akorát nehcápu proč to dycky tak strašně rychle utíkááá :§) :D Těšíme se na další sraz... :C]]:

Bylo fakt parádně a strašně rychle to uteklo... ani jsme nestihly všecko prodiskutovat a už byl čas jít domů :s: Těšíme se s Toníčkem na příští setkání :a:

Jsou tu. Moc pěkný fotečky :one: . Sešlo se vás docela dost. Pěkný maminky a pěkná milá miminka :girl: :cc): :a: :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka