spletli někomu pohlaví na utz? | Moje těhotenství.cz

spletli někomu pohlaví na utz?

Obrázek uživatele Eliza2

Holky chtěla jsem se optat, jestli někomu spletli doktoři :*[]: pohlaví a norodilo se něco jiného? Já mám pocit že budu mít kluka, ale ultrazvuk v 18tt byl že je to na 90% holka. Já vím že mohu být ráda že je to zdravé, ale jen jsem se chtěla optat. Mám takové smíšené :#o: pocity, ale ono se to sklidní než porodím. :\x: Pápá

Obrázek uživatele Ivana

Ahojky! Nám :*8*: řekl, že budeme mít Holčička a máme Holčička

Obrázek uživatele mirax

Ahoj!!!:-), koukám, že je tady na tom někdo téměř stejně jako já!!

Jen mám o jedno dítko méně...
Kluk - 3 roky, dcera - 15měs., čekáme třetí ---od začátku jsem skálopevně přesvědčená, že je to kluk! Dokonce jsem si koupila i test na určení pohlaví - modrý!!! Všechny oblečky se mi líbí modré, vše klučičí..

A uzt???? Před dvěma dny - holka jak vyšitá!!! Dr. několikrát zopakovala: No jo, to je slečna, obraz kávového zrna..tady nic nevisí.
Holky, já jsem totálně rozpolcená...mně nevadí, že je to holka, jen ten vnitřní pocit, že to není pravda...já mám pocit, že se úplně zcvoknu:-) I.když dr. se zdála na 100% jistá a já jí teda věřím:-), tak to snad ještě potřebuju slyšet od někoho jiného a přemýšlím ještě o 3D...pak už snad budu mít klid.

Jsem blázen????

Čtu o možnostech špatného určení pohlaví, ale to se fakt stává výjměčně..
Nezbývá než se nějak přeladit. Asi musím nakoupit nějakou růůžovou:-)))

Eli, a naše holčička se jmenuje Alžběta:-)..máme toho kus společného:-)
Klidně mi napiš, jak se cítíš teď:-)..já to mám zatím dva dny čerstvé...

Obrázek uživatele Eliza2

Ahojky, no já už jsem se vžila do toho že to bude holka už jsme i jméno vymysleli, ale okolí stále říká že vypadam na kluka Těhulka . Tak ten pocit tam je stále, jen už mě to tak nerozhodí až mi to 18.5. potvrdí a nebo vyvrátí. Hlavní je že mi všechny testy vyšli ok.Jsem ve 20tt, tak dobrou polovičku už mám za sebou.
No máme to skoro stejně, ale ty máš děti brzo za sebou.To já mám pěkný schody, jen ten poslední je mirný kopeček.Malé také někdy říkám Alžbětko navšechno zatím slyší, tak pak až vyroste tak si vybere co se ji líbí víc. Měj se krásně a neboj, hlavní je, aby to bylo přece zdravé. Pápá

Obrázek uživatele Mag28

Ahojky mě před 10lety řekli že budu mít holčičku,ale tehdy jsem byla jen na třech utz a nebyli takové jako tet Ne do ružova jsme měla jen celou postýlku a pár mimi věciček jinak vše neutrál a bylo to pak milé překvapení když ze mě vylezl Tomáš a né Nikolka :c: tet u druhého jsem pohlaví věděla od 16tt a dr se nespletl opět Mimčo s dudlíkem jak buk Jednička ...popravdě jsem u druhého byla ze začátku taky malinko zklamaná strašně jsem si přála holčičku,ale hlavní je zdravíčko a tet bych ho nevyměnila nai za 100 Holčička :///: uvidíš za chvilku tě ty pocity přejdou přeji krásné těhulkování Těhulka :k:

Obrázek uživatele Eliza2

Děkuji moc,už se to přes noc sklidnilo a už se pomalu těším, třeba budou se segrou jako dvojčátka, když jsou tak brzo posobě. :C]]:

Obrázek uživatele jarcis

Jistotu budeš mít až se mimi narodí. Kamarádce se dokonce stalo, že jí z plodové vody řekli chlapečka. Všechny oblečky modré, pokojíček domodra a nakonec to byla holčička. Začali to řešit s doktore a ukázalo se, že omylem poslali výsledky někoho jiného.. Takže byli rádi, že je miminko zdravé.. ani nedomýšlím, co by se stalo, kdyby jim omylem řekli pozitivní výsledek, nebo negativní a mimi nebylo v pořádku..
Jarka

Obrázek uživatele Eliza2

Tak to raději ani nepřemýšlím co by se mohlo stát Koulení očima . To je hrozné. Ale hlavní je že je vše v pořádku. Pápá

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, tak doktor se splést může. Pořád je to člověk a vyznat se v ultrazvuku je i pro doktora kolikrát oříšek. Mě pohlaví u obou těhu potvrdili s 90% jistotou až ve 30tt. Do té doby to bylo buď a nebo. Doktor raději nic nepotvrzoval, protože říkal že za svou praxi se už párkrát spletl a od té doby už si dává raději pozor s verdiktama o pohlaví. Byla jsem ráda. Známé doktor řekl u prvního těhotenství ve 20tt že je to na 100% holčička. Ona celá natěšená nakupovala holčičí věci a strašně se na holčičku těšila. Jaké překvapení bylo na porodním sále když se narodil kluk :s: . Ona první 2dny probrečela ale potom se rychle srovnala. Doktor jí řekl, že pokud bude takhle vivádět, tak se může stát že se u ní vyvyne postporodní deprese. U druhého těhotenství si pohlaví říct nenechala. Potají doufala, že to bude holčička a docela dost si to i vsugerovala. Říkala že když to nevyšlo napoprvé, tak teď to určitě vyjde. Nakoupila pár růžových věcí a jinak nechala vše po prvním dítku. Narodil se jí druhej kluk. Manžel skákal radostí a ona to vzala už lépe jak u prvního dítěte.
Takže vsugerování si chtěného pohlaví je dost časté a může to být matoucí. Mozek je záludný. Já jsem si strašně přála holčičku když jsem podruhé otěhotněla. Ale spíš jsem se první polovinu těhu cítila na kluka. Prostě jsem si říkala, že když u manžela v rodině jsou jen kluci, tak by byla velká náhoda kdyby se nám narodila holka. Od druhé půlky těhu se mé pocity změnily ale bylo to díky lidem okolo mě. Mám kamarádku která má holčičku a cítila se v těhu dost podobně jako já. Měla malou taky položeno nízko jako jsem měla mimi já, chutě podobné. Takže mi říkala že je to určitě holka. Moje mamka to říkala taky a tchyně doufala. Takže jsem si začala vsugerovávat že to holčička bude. Ve 30tt mi doktorka řekla, že je to jasná holka a ukázala mi i buchtu :///: . Na ten pohled nezapomenu a musim říct, že jsem byla strašně moc šťastná. Nyní je holčičce 22 měsíců a je to pěknej steklounek :s:

Obrázek uživatele Eliza2

Jéé to je pěkné. No právě, začínám se stím srovnávat že to bude holčička a už jsme začali více i přemýšlet o jménu.Tak že když by nakonec vylezl kluk, tak už mi to bude jedno. Doma mám věci jak růžové podcerce i modré.Tak vtom vědu nevidím. Jen mě , matou ty pocity vnitřní.Protože toto těhotenství podle příznaků a přírustku na váze i podle bříška, které zatím ani nemám, je to jasný kluk .Tak jsem se cítila u prvního syna. U holek to namě poznál hned každý že jsem těhu, váha rostla a břicho se nedalo přehlédnout.Proto i známí mi říkaji že to bude kluk.Tak i to asi ovlivňuje mé vnitřní pocity.Ale přitom vím že každé těhu je jiné, i podle známých. No však uvidíme na 3D mám jít 18.5..Tak třeba tam to pujde lépe vidět.Aspoň si bude Elizabetka více rozumět se ségrou, když budou jen 16 měsíců od sebe. Pápá

Obrázek uživatele JaMiOn

tak já jsem u obou těhu měla bříško stejně velké. Ale váhu jsem měla u Ondry vyšší než u malé. Přitom jsem se extrémně nepřežírala. Ale zase jsem u druhého těhu měla více pohybu jak u prvního. Takže je otázka jak by to bylo s váhou, kdybych chodila do práce a nelítala s děckem po prolejzačkách a neměla takovej ten mateřskej stres :s: .

Obrázek uživatele Eliza2

Já u holek při první 22kg a při druhé 15kg u kluka jen 8 a to jsem byla doma a nezvracela jsem , jedla jsem vše sladké jsem nemusela milovala jsem maso a zeleninu a to samé mám i při tomto.Také jsem doma sic na mateřské, ale chutě stejné, váha zatím 1,5kg. Tak nevím a co ještě vím že jsme to dělali přesně na plodný den coš se také říká že to často býva kluk.Tady je můj graf.
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elizabet/grafy.aspx?c=634283136000000000

Obrázek uživatele lusylu

Ono je jedno, co to je, hlavně když to bude zdravej kluk, že Smile

Obrázek uživatele Eliza2

:C]]: :C]]: tak nějak :\x:

Obrázek uživatele dubinka

že by to mohla být na 70%holka. Kluka doma máme, takže holka je vysněná. Ale ted jste mě dostali do rozpaků, dr věřím, ale teď si nejsem jistá, zda se nemohla nějak splést :r: . Ach jo, teď mi nezbývá než čekat do další ko. :?

Obrázek uživatele Zdenda3

určitě,říká se že holka není nikdy jistá,vždycky tam ten camprdlík muže někde být schovaný,kámošce na všech ulktrazvukách řekli holku,byla nadšená,kluka už měla doma ale stejně si z porodnice dovezla druhýho-v ružovým

Obrázek uživatele Namba

Ahojda mě doktor řekl ve 12.t. že to bude holčička a měl pravdu :c: Pápá

Obrázek uživatele Eliza2

Také se mi ještě nespletli.Při prvním těhotenství jsem to vědět nechtěla u druhého těhu my v 18tt řekli kluka a u třetího mi v 21tt řekli holku a opravdu se narodili. A dnes mi řekl doktor ikdyž to špatně šlo vidět že si myslí že je to na 90% holčička, ale že to nechá pak na ten velký ultrazvuk že to pujde lepe poznat. Pápá

Obrázek uživatele Barbarella

U mě se doktor vždy trefil :-), ale vím, že je spousta mamin, co měli komplet růžovou výbavičku a ejhle, něco asi "dorostlo" Biggrin . A to jsem si říkala, že v dnešní době se to nemůže stát, ale fakt může Smile .

Obrázek uživatele Anita

My čekali holku a v 32tt najednou kluk jak buk Smile

Obrázek uživatele Eliza2

Tak zatím tu naději teda zahazovat nebudu. Byla bych moc ráda, kdyby to byl kluk, ale holku budu mít také moc ráda. Jen ten pocit mě stále nahlodává.Jinak moc děkuji Pápá

Obrázek uživatele Anita

Nevím, jak jsem to poznala, ale když mi začlo růst břicho, tak jsem věděla, že tam je kluk a byl a jsem za to ráda Smile

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Hezké ráno holky,tak jsem si konečně sedla v klidu k PC abych Vám napsala co se nám stalo :spid:

Holky jak je to se sunarem, nutrilonem atd.
Prý můžou být otevřené jen 14 dní ?

Dobrý den, jsem v 27.týdnu těhotenství a dostala jsem vstupenku na Koncert Kabátu (je to na sezení). Mám z toho kapku obavy a rozmýšlím se jestli mám jít.Děkuji za vaše názory.

Ahoj Kamarádi,tak dnes mám svoje první narozeniny,v sobotu jsem měla oslavu,tak se můžete podívat na fotky.Dostala jsem hodně dárečků,bylo to moooc hezké. Takže všem kamarádům co budou mít taky nebo měli..Všechno nejlepší. pááá Nikolka

ahoj holky,mám takovej problem.Včera sme byli na přehradě a někdo mi tam ukradl tašku s dokladama i se Simončinou prukazkou k dr (jak je tam ten očkovak a prukazka k zubařovi) občanku,řidičák kartičky pojištovny to vím kde vyřídím,ale nevim kde mám sehnat tu Prukazku pro Simonku...Prosím poradte mi S</body></html>

Holky jak se vkládají semky fotky, když jich tam chci dáva více???

Děkuji Radk a Liliana

Prosím Vás o informaci. Jsem ve 13tt a můj kolega v práci dostal neštovice. Já sama jsem je ještě neměla. Jak moc to může být pro mimi nebezpečné pokud bych je dostala? Nemáte některá zkušenosti? Byla jsem s ním v kontaktu pouze před výsevem pupínků asi každý den 15 minut. Děkuji za informace

Krásné dopoledne všem,

Ahojky berusky. Tak jsem se konecne dostala k tomu, abych vam sem mohla hodit par fotecek meho nejmilejsiho zlaticka.