snažilky | Moje těhotenství.cz

snažilky

Obrázek uživatele theiwetka

ahooj holky Smile dnes mi končí MS a od zítra se budem snažit ,,udělat,, Páťovi brášku Smile :///: kdo taky NEčeká MS tehnle nebo příští mesíc? Smile ať můžem pokecat...

Obrázek uživatele Lucii

Taky každým dnem nečekám MS - 1. miminko, 1. měsíc pokoušení se Dance 4

Obrázek uživatele theiwetka

tak držíím palečky! Smile My taky 1. měsíc...minule to vyšlo naporvé, tak uvidíme teď Pápá

Obrázek uživatele mala.manelka

Mám 3kamarádky z ledňáčků, co jim to vyšlo na poprvé, ale u nás zatím nic. Snažíme se 3tí měsíc.

Těším se znova na pupík a na ultrazvuky a chtěla bych si projít řádným porodem.

Jak staré máš miminko? Náš syn má 19měsíců.

Obrázek uživatele mala.manelka

Já třeba! Smile A taky o druhé miminko Dance 4

Obrázek uživatele theiwetka

A kolik je prvnímu prckovy? našemu budou v říjnu 2 roky Smile

Obrázek uživatele mala.manelka

hehe, teď jsem se tě ptala víš Biggrin 19měsíců

Obrázek uživatele theiwetka

:s: 9.10. mu budou 2 roky Smile takže už je na čase pořídit mu brášku Wink nechci aby byli věkově od sebe 4 a víc let...tak snad se to povede rychle :?

Obrázek uživatele mala.manelka

Já bych chtěl maxilmálně 3 roky... ale dva a kousek je pro mě takový ideál. No ale uvidíme jak to dopadne. Tento měsíc, bych se chtěla snažit pořádně a to by bylo aby nebylo :s:

Obrázek uživatele theiwetka

přesně tak Smile maximálně ty 3 roky Smile my taky musíme :s: doufam, že nás ten malej čert nechá chvilku samotný :s: občas je to boj Koulení očima :s:

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Holka nebo kluk

Dobry den, 

prisla jsem zde s dotazem ohledne presnosti pohlavi miminka.Do 21 tt me vsichni doktori ujistivali, ze je to holcicka...

Doprovod u porodu

Dobrý den,  mám na Vás dotaz, co je dobré vědět pro doprovázející osobu u ...

Screening v 36

Zdravím,je mi 36,mám 17 a 11 holky a 2x už jsem potratila.Naposledy loni.V 10tt přestalo být srdíčko a ve 12tt jsem částečně sama...

Ahojky prosím nemá někdo zkušenost a radu,moji berušce bude v neděli měsíc,dostala rýmu,čím ji mohu pomoci a má někdo zkušenost s nosní odsávačkou co se zapojuje do vysavače?

Ahojky :k:
nadpis zní hrozně ale děkuji všem co to dočtou až do konce :s: :s: :s:

ahooj holky Smile dnes mi končí MS a od zítra se budem snažit ,,udělat,, Páťovi brášku Smile :///: kdo taky NEčeká MS tehnle nebo příští mesíc?

Ahoj holky,potřebovala bych názor někoho jiného,než tady doma z rodiny.Bydlíme v domě,kde má můj manžel půlku ,druhou půlku dostala jedna jeho sestra,která ale žije v jiném okrese,a dole bydlí tchyně.Já jsem dostala od babičky domek cca hodinku cesty od nás.Nevyhovuje mi to tu,nemám tu žádné kamarádky,nikdo tu za mnou nepřijede,je to pro každého daleko.Navíc se tu ani moc nedá kde jít,samé kopc

Ahoj holky...zajímalo by mě, jestli jenom my máme doma takovýho hambáře Smile Malýmu bude za měsíc 2,5 roku a poslední dobou se velice intenzivně zajímá o svého pinďu. Došlo to tak daleko, že jakmile je chvilku nahatej, okamžitě si ho začne šmrdlat.

AHojky mainky, těhulky a snažilky, konečně jsem se dostala k tomu, abych vám tady popsala můj porod. Vše začalo před 6 týdny 6.7. ve 2h v noci, kdy jsem se vzbudila a měla pocit, že mi odchází plodovka, bylo ji málo, jako bych učůrávala a tak jsem si nebyla jistá, protože se vůbec nic nedělo.

ahoj všem Pápá
partner má sourozence, takže jsou 2, po otci zdědili domek, každý polovinu...jeden má 1. patro, extra vchod, druhý přízemí, extra vchod, půda napůl, sklep taky, pozemek zhruba taky, každý na své straně domu, zatím neoplocený

Tak dneska mám krásně pozitivní ovu test a manžela na služební cestě Sad se z toho asi zvencnu. Další měsíc ztracenej a to jsem tomu dávala v létě takovou šanci.No nic, do práce nastoupím po prázdninách stála netěhotná :///: Nechápu, jak se to někomu může podařit na jeden pokus :?

Maminky, prosím vás ... .U syna jsme přišli na alergii na nepřírodní materiály a kovy.Kovy jsme nahradili knoflíkama, ale co přírodní materiály?Máme např.tepláčky, kde je psáno 100% bavlna, ale jak je možné, že praní je max.do 40 stupňů, když se bavlna smí prát na 90 stupňů?Je to kvůli barvám?