Sluníčko Marcelka :-)

24.06.2010

Ahojík, tak zase vkládám po čase pár nových foteček s naší Marci, abyste nezapomněli, jak vypadáme :-)
Pa pa, M.
:k:

Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)
Sluníčko Marcelka :-)

No sláva!!! Takovou dobu sis Marcí schovávala!!! No je to kus krásný ženský!!! Je ti hodně podobná!!! Mě se strašně líbí s tou plínou, jakoby si říkala, ty jo mamí, tak už pojď, hrozně ti to trvá! :) Moc vám to holky sluší!

tak ta prvni fotka nema chybu :s: Jinak se musim pridat k holkam,ze mala je cela maminka :girl: A sem rada ze nase natalka neni jedina kdo je jeste v roce a pul plesata :s: :s: :s:

Ahojík holky, všem vám moc moc moc moc moc děkujeme za pochvaly a milé komentáře :k: Ta první fotečka se povedla úplně čirou náhodou, když jsem Marcelku fotila na hřišti v Hostěnicích a ona šla zrovna ke mně a jak mě uviděla s foťákem v ruce a já "Marci, kuk na mamku" a ona toto }:) :s: :s: A jen si tak kolem mě prošla :s: No sranda :s:
Jinak s tím turistěním - doufám, že bude po mně }:) a nebude lenoška lenošná nanicovatá po tchýni, to by mě šlahlo :jawdrop: :00: :n:
Takže když je hezky, tak prostě razíme ven a děláme si hezké vycházky do lesa. Buď na hřiště do Hostěnic nebo ke kapličce nad Horákov, obě cesty bývají fajn a když Marcelku můžu vypustit, je to vždycky pohoda, když se teda zrovna nezasekne na půl hodiny na jednom místě... ale co už, když nikam nespěcháme... :-) Ať si to holka v lese užije :-) S bábou takovou legraci nemá, akorát s našima a to je jenom jednou za týden, tak jí to vynahrazuju a učím ji. Doufám, že to v ní zůstane zakořeněno a bude to správná holka se vším všudy :one:
Každopádně už teď je to šibalka a je s ní sranda :-)
Markéta s Marcelkou :k:

Marcelka umí být nejen pěkný vykuk, ale i proutkař! najít vodu na silnici, to už je silný proutkařský kalibr ;-)) Navíc to vypadá, že máte doma zkušenou turistku :D

No krásné fotky,na prní krásný šibalský úsměv.A ta bude hodně jezdit do přírody jak koukám jak se ji venku líbí.Petra a Lukášek

Moc krásné fotečky, :) ta první s kschiktíkem obzvlášť! :) Jinak v ní vidím budoucí přírodovědkyni, když koukám, jak se krásně zajímá o přírodu! :///: Mamince to taky moc sluší! :one:

No ta je ti ale podobná :-). Je krásná. Moc krásný fotečky a je vidět že si to venku moc užíváte :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka