Slabé světýlko v ložnici kvůli kojení?

05.08.2009

Ahoj mamušky, nemáte prosím nějaký dobrý tip na slabé noční osvětelní do ložnice kvůli mimi, abychom nemuseli na kojení vždy rozsvícet? Plánujete vůbec takové světýlko? Nebo je to zbytečný, když stejně budu muset jít vedle přebalit? Já fakt nevim, neumim si to zatím představit...jinak do zdi to dát nemůžem, máme zástrčky jenom u země, takže něco se šňůrou, co dáme na stolek...moc děkuju pápá :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já jsem si do ložnice pořídila tu solnou lampičku do el. mám jí na stolku, jsem spokojená a ještě je to zdraví :a: :one:

já mám teda přebalovací pult v ložnici-na postýlce, tak jsem malého přebalovala v ložnici, nemusela jsem nikam chodit
a koupila jsem si na obyčejnou lampičku stmívadlo (v Ikei), je to super. svítím jen tím nejmenším světýlkem a bohatě to stačí
jinak i když dáš takové to dětské světýlko do zásuvky u země, tak z toho budeš mít dost světla, abys viděla na kojení
potom zjistíš, že čím víc dítě v noci probudíš-světlem, přebalováním, tím hůř se mu potom usíná
taže mému malému bude ro a už dlouho v noci nepřebaluju, protože bych ho totálně probudila a on to hned po jídle hodí na bok a spí dál

Ahojky, nejlepší pro nás bylo světýlko to zásuvky a využívala jsem jej často až do té doby, kdy se malá v noci budila a máme ho tam dodnes, kdyby plakala. Žádná jiná světýlka se nám neosvědčila, bylo z nich moc ostré světlo a to byla i světýlka noční.

ahoj, já žádné světlo nerozsvicuju. Bydlim ve městě a tak mi světlo nahradí pouliční lampy. Když jdu přebalovat a kojit tak jen roztáhnu v obýváku žaluzii a hned je světla dost :///:
Jinak já kojim v obýváku-udělám si na sedačce pohodlíčko a hlavně nerušim syna a manžela v ložnici :a:

ahojek, ja by jsem to chtela aby mimi pochopilo kdy je noc a kdy den, ale jak to budu praktikovat nevim

Ahoj, když se Natalka narodila tak jsem měla nad postýlkou přidělanou prodlužovačku a v ní takové světýlko do elektriky, mělo slabounkou žlutou barvičku a běhaly v něm takové třpitky, takže když byla větší tak se na to i koukala a líbilo se jí to. A u přebalováku jsem měla solární světlo - přes den se nabilo na sluníčku a v noci svítilo. Pak jsme se přestěhovali a měla jsem tu lampičku. Sundala jsem ji jak začalo být venku dlouho světlo, takže někdy v květku, červnu a teď nezatahujeme žaluzie - svítí mi tam pouliční lampa.
Když byla miminko tak jsem to hodně ocenila, ani ne tak při kojení jako při přebalování, protože byla pokakaná i v noci. Teď má 7 měsíců a přebaluju ji v noci jednou, někdy ani to ne. Takže už to nepotřebuju a na kojení nepotřebuješ světlo. Miminko si prsíčko najde.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka